• Hotel je bezbariérový

  • Kouření povoleno

  • Platba kartou je možná

Ubytovaní budete v jednom z 4* hotelu, a to buď v Park Hotelu Oasi nebo Sport Hotelu Olimpo (oba hotely najdete přímo v Gardě. Hotely nabízí ubytování v těchto pokojích: Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek (cca 16 m², max. 2 dospělí + 2 děti): sprcha/WC, fén, klimatizace (1.7.-31.8.), telefon, satelitní TV, trezor, balkón nebo terasa. Každý z hotelů má venkovní bazén s lehátky a slunečníky (dle dispozice), restauraci, bar, jídelní sál, výtah. Oba hotely se nachází zhruba 1,5-2 km od centra a pláží. U Sporthotelu Olimpo jsou k dispozici tenisové kurty za poplatek zhruba 10 €/hod.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zsolt T.)

Izba bola každý deň upratovaná personál hotelu opravdu boli milí strava absolútne vyhovuje talianskej kuchyne, bola veľmi chutná

Skvělé (Aleš R.)

Služby poskytovatele byly na předpokládané úrovni. Hotel Olimpo má celkově starší vybavení, ovšem plně dostačující. Zejména strava byla výborná a chutná.

Skvělé (Markéta T.)

Hotel odpovídal popisu, byl přátelský, čistý, strava výborná (jedna z nejlepších, co jsme kdy poznali) a bylo jí hodně. Nevýhodou hotelu je cca 1 km (možná víc) vzdálenost do centra Gardy, ale dá se to ujít. Dále nevýhodou hotelu je, že není vhodný pro malé děti - nefunkční hřiště, v restauraci chybí dětské židličky a bazén má pouze jednotnou hloubku 1,7 m. Ale ve finále jsme byli spokojeni. Personál byl velmi přátelský! Z rohové terásky je krásný výhled na jezero.