Recenze a hodnocení: Oáza Resort ***

4,7/5
(Celkem 12 hodnocení)Skvělé
Kystra, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2018
Pension a jeho velký areál je velmi pěkný, pro rodiny s dětmi přímo ideální. S poskytnutými službami jsme byli spokojeni, nemáme připomínek. Jen strava při snídani byla dost jednotvárná, vzhledem k tomu, že jsme se setkali maximálně s pěti páry, celkem oprávněná. O to lepší jsme mohli využívat nabízených služeb. Výlety do okolí jsme prováděli vlastními koly, s uskladněním a typy na výlet jsme také byli maximálně spokojeni.
5/5  
(Miroslava P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2018
Byli jsme opět moc spokojení s pobytem Oáza rezort ve Slavětíně, koupili jsme si letos poukaz 2x! Kvůli blahodárnému klidu, milému personálu, bezvadnému bazénu. Jedinou připomínku máme ke stále ještě neopravenému výtahu, což je škoda pro chodící o holích. Již se tam ubytovávají i rodiny s miminky, na poukazu je uvedeno, vhodné pro děti - minule od 12let, nyní od 5 let. To by se mělo asi dát vědět.
5/5  
(Denisa S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2018
Prostředí hotelu překrásné. Ano odpovídal. Ano vše jsem obdržela. Strava výborná, wellness super. Personál hotelu úžasný, velice milí, vstřícný a úplně báječný pan Radovan to je správce. Na 100% vám to lidičky doporučuji. Opravdu se tam budete mít báječně.
5/5  
(Gabriela M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 5. 2018
Nádherné prostředí, pobyt odpovídal popisu, vše co slibovali dodrželi na jedničku. Snídaně super velký výběr, bazén vyhřívaný se slanou vodou kdykoli jsme si do něj mohli skočit v provozu až do 22.00hod., vířivka naprosto v pořádku. Personál velmi příjemný, vtipný a cokoli jsme potřebovali, poradili, zařídili. Doporučuji na 100%, protože podle našich pocitů jsme byli v ráji.
5/5  
(Jan V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 5. 2018
Viz výše - ochotný vstřícný personál, nádherné jak ubytování tak okolí.
4/5  
(Jan Vydra V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 5. 2018
Vše odpovídalo nabídce a personál hotelu se choval velmi dobře a profesionálně.
4/5  
(Miroslava P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2017
Velmi se nám líbil resort, čistota, bazén skvělý, možnosti i vaření, grilování apod., parkování u budovy, klid a velmi vstřícný a vlídný personál. Na škodu je pouze pro ty, co nepočítají s vařením vlastním, že v okolí nelze zajít do restaurace na obědy či večeře, i když zde byla možnost dovozu večeří, ale to nedoporučuji, jinak bych ohodnotila 5 hvězdičkami, takto pouze ta malá ztráta, určitě plánujeme tento rezort vyzkoušet znovu v dalším roce, již budeme počítat se vším, a vybavíme se. Nákup je možný jinak do 10 km . Ale ten klid, málo lidí a božský klid včetně bazénu vše jiné vyváží a předčí mnohé jiné a finančně náročnější pobyty.
5/5  
(Taťána D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2016
Pobyt odpovídal popisu a byl super. Resort je na klidném místě, takže relax. Naprostá spokojenost jak se službami tak s personálem. Co je ale velká konkurenční výhoda oproti jiným ubytovacím zařízením, je OPRAVDU NEOMEZENÝ vstup do krytého bazénu.
5/5  
(Jana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 5. 2016
Jsem velice spokojena. Prostředí a pobyt odpovídal, služby o.k., personál jednička s hvězdičkou! Doporučit se dá vše v okolí, už jen obec Peruc nabízí spoustu tipů na výlet. Těším se na repete - Jana Brázdová
5/5  
(Jiřina N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2016
Prostředí bylo úžasné, služby perfektní, personál příjemný, ochotný.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet