• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 4 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Jedinečný wellness pobyt v blízkosti termálů

Přemýšlíte, kam na skvělou dovolenou? Co takhle vyrazit do polských Tater a mít to jen 3 km do komplexu termálních bazénů v Bukowině Tatrzanské a 6 km do termálního aquaparku Terma Bialka? Díky ubytování v Hotelu Montenero Resort & Spa to budete mít k léčivým vodám opravdu kousek. Hotel se nachází jen 20 km od hlavního turistického centra polských Tater - města Zakopane.

Ubytováni budete v prostorných světlých pokojích, ze kterých sálá horská atmosféra. Pokoje mají také balkon s výhledem na Tatry.

Skvělá strava a lenošení ve wellness

Každé ráno se posilníte snídaní ve formě bufetu. Večer si pak pochutnejte na večeřích o třech chodech.

Dále se můžete těšit na dostatek relaxace a odpočinku v parádním wellness centru, které je k dispozici neomezeně. Prohřejte se třeba v hydromasážní vaně s výhledem na majestátní Tatry. K dispozici je také finská sauna a možnost využít služeb od proškolených odborníků.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Taťána S.)

Byli jsme maximálně spokojení, využili jsme pobyt na 6 nocí :-) a nemůžeme si na nic stěžovat, jelikož snídaně skvělé, prostředí čisté, pokoje opravdu nádherné :). Bazén čistý a skvělý :-). Personál vždy vstřícný. Tenis se nám hrál skvěle :-D jen chválím a možnost blízkého dojezdu do termálních bazénu úžasná, opravdu vřele každému doporučuji. V blízkosti hotelu byl hrad, termální koupaliště, město Zakopané, sjezd po vodě - Dunajcem, opravdu vřele doporučuji :) a zabavní centrum pro děti rabkoland.

Skvělé (Dana G.)

Hotel hodně rodinný.

Skvělé (Simona H.)

Prostředí hotelu pěkné. U hotelu je vlek. Byli jsme tam mimo sezonu, takže wellness nebylo připraveno, ale personál byl ochotný do druhého dne vše zprovoznit. Strava byla vynikající. Ubytování příjemné, personál komunikativní, ochotný se vším poradit. Byli jsme moc spokojeni.