Recenze a hodnocení: Kinderhotel Schneekönig **** (Alpy)

4,7/5
(Celkem 3 hodnocení)Skvělé
Falkertsee, Rakousko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Žaneta A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2020
Hotel hezký, čistý, příjemný personál.
4/5  
(Renáta P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2017
Prostredie hotela bolo krásne - Korutánsko je čarovná krajina. S hotelom sme boli spokojní len priemerne. Majiteľ hotela (či správca?) ako aj celý personál sú Maďari, a takisto hotel je orientovaný na maďarského klienta, čo je v poriadku, až na to, že úroveň angličtiny aj nemčiny personálu aj majiteľa je na veľmi slabej úrovni, a tak sme celý čas bojovali s komunikačnou bariérou. S manželom sme vegetariáni, konzultovali sme teda najmä stravu. Takmer nič, na čom sme sa dohodli, neplatilo. K večeri sme chodili medzi prvými, ale obslúžení sme boli takmer vždy ako poslední. Hotel Schneekonig je rodinný hotel. Personál ponúka každý deň program pre deti s animátormi, ale to sme aj kvôli problematickej komunikácii nevyužívali. V bazéne bola dosť chladná voda, aj v detskom bazéniku, v bazéne sa náš syn na čomsi v stene bazéna porezal. Stroje na posilňovanie boli pokazené, mnoho hračiek v detskom kútiku bolo polámaných či nefunkčných. Ani raz za celý pobyt nám nevymenili uteráky a smeti vyniesli, až keď sme ich vyložili pred izbu. Bolo fajn, že sme si mohli požičať hotelový turistický kočík a nosič, bicykel pre syna sme ale nevyužili, pretože nefungoval poriadne. Napriek tomu sme si dovolenku užili, pretože Korutánsko ponúka toľko možností na turistiku a výlety, že v hoteli sme sa zdržovali len minimálne.
Reakce hotelu
Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, je nám líto, že jste nebyli spokojeni se službami hotelu a děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Nicméně bychom chtěli objasnit některé body Vaší recenze (bohužel si nepamatujeme přesně o kterého zákazníka se jednalo, ačkoliv v systému vidíme, že u nás strávil pobyt na začátku sezóny a od té doby jsme měli zhruba kolem 2500 dalších klientů; z toho důvodu je naše odpověď všeobecná). Naše vegetariánská nebo speciální jídla jsou vždy připraveny čerstvě a jejich příprava tak zabere větší množství času než již připravená večeře z menu. Teplota v našem bazénu je kontrolována počítačem, který ji udržuje na 29,5 °C. V tomto případě je bohužel subjektivní, zda je voda chladná či ne. Ohledně zranění Vašeho syna jsme jsme nebyli informováni a tato nehoda nás mrzí. Nic takového se u nás doposud nestalo a netušíme, co ji mohlo způsobit. V případě hraček se může stát, že je děti rozbijí - většinu hraček však před začátkem sezóny vyměňujeme. S udržováním pokojů jsme měli některé problémy na začátku sezóny, za to se zákazníkům omlouváme. Výměna ručníků bývá prováděna na požádání. V případě žádosti ji splníme, avšak pokud se jedná o pobyt na 4 a méně nocí, nevyměňujeme je. Majitel se vždy s klienty setká osobně a informuje se o jejich pobytu, dovolené a problémech. Pokud problém nastane, snažíme se vždy najít řešení. Ještě jednou se omlouváme za tyto nedostatky a doufáme, že Váš pobyt byl jako celek spokojený. Děkuji za spolupráci. S pozdravem, Tým Kinderhotel Schneekönig
5/5  
(Karolina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 4. 2016
Celková spokojenost ,velmi příjemný personál a vedení hotelu. Jídlo vynikající. Příští rok bychom rádi hotel znovu navštívili.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet