Recenze a hodnocení: Interhotel Central **** (Karlovy Vary)

5/5
(Celkem 2 hodnocení)Vynikající
Karlovy Vary, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Jindra C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 12. 2021
Ano, byli jsme spokojeni, hotel staršího typu, dobrá vybavenost, útulný, upravený, čistý, pohodlné spaní, všude výtahy, příjemná restaurace se snídání - velmi bohatý výběr, lívance s borůvkovou marmeládou byly nejlepší, překvapila nás nabídka ranního drinku. Krásný bazén s teplou vodou, osušky, župany a pantofle k dispozici. Personál hotelu vlídný, milý, ochotný. Hotel v centru města, krásný výhled na nejbližší skvosty - Vřídelní pramen, divadlo.
5/5  
(Petra P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 10. 2021
S pobytem jsme byli velice spokojeni. Prostředí hotelu moc pěkné a čisté. Personál byl velice ochotný a příjemný. Vyšli nám vstříc i při změně termínu procedur, které jsme nestihli kvůli pozdějšímu příjezdu. Strava byla také výborná.Se službou, jako takovou jsme byli spokojeni. Jen na kupónu, který nám byl zaslán, byl označen příjezd do hotelu na 16.00 a odjezd 10.00. Jelikož jsme měli objednaný wellness balíček, mohli jsme mít nástup dřív a odjezd déle, jak nám v hotelu oznámili. Na 16.00 jsme již měli naplánovanou proceduru, kterou jsme nestihli. Jen díky ochotě personálu nám ji přesunuli na jiný termín.

Právě v prodeji pro Interhotel Central ****

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet