Užijte si ubytování v luxusním Hunguest Hotels Pelion ****, který se nachází v Tapolce - městě známém pro své jeskyně s jedinečnou polohou kousek od Balatonu. Hotel se nachází v centru města v rozlehlém parku. Unikátní je tím, že je přímo propojen s léčivou jeskyní.

Krásný hotel nabízí moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, telefonem, WiFi a minibarem.

Těšte se na chutnou polopenzi, která se servíruje v hotelové restauraci, kde kromě maďarské kuchyně ochutnáte i mezinárodní speciality. V lobby baru si můžete vychutnat dezert, kávu či něco ostřejšího.

V Hunguest Hotels Pelion **** myslí také na děti. Najdete tu Club Pinocchio, kde na děti dohlíží (a hrají si s nimi) školené učitelky. Samozřejmostí je herna a dětské hřiště.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavla ?.)

Úroveň pobytu dle našeho názoru plně odpovídala popisu pobytu a poskytnutých služeb. Jednání a chování personálu nelze nic vytknout. Wellness centrum bylo udržováno v čistotě, strava byla chutná a pestrá. Doporučujeme prohlídku jeskynního komplexu v centru města a vodního mlýnu v historické části města.

Vynikající (Pavla ?.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, realizované služby odpovídaly popisu pobytu. Strava chutná a rozmanitá. Přístup personálu byl profesionální a velice slušný. Z prohlídky města nás nejvíce zaujal vodní mlýn v historické části, zejména při večerním osvětlení.

Vynikající (Jiří N.)

Vše bylo v pořádku, strava výborná, pestrá, personál hotelu ochotný.