Humboldt Park Hotel & Spa ****

Humboldt Park Hotel & Spa ****

Zahradní 803/27, Karlovy Vary
Česká republika

+420 355 323 121

reservation.humboldt@hotelis.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 250 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 450 Kč/den (nutno rezervovat předem)

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Půjčovna kol
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,1 km
Vzdálenost od lázní
0,6 km
Zastávka
0,3 km

O ubytování

Humboldt Park Hotel & Spa **** se nachází s samotném srdci Karlových Varů v těsné blízkosti slavných kolonád a horkých pramenů. Přímo před hotelem leží park Dvořákovy sady, kde můžete nerušeně relaxovat. Podél břehů řeky Teplá se během pár minut chůze dostanete na Mlýnské nábřeží (300 m), po kterém přes Mlýnskou kolonádu (600 m) a Tržní kolonádu (800 m) dojtete až na nejznámější Vřídelní kolonádu s pramenem Vřídlo (1 km). Snadno se dostanete také na Sovovu stezku (800 m), která vás zavede na ty nejkrásnější vyhlídky, odkud uvidíte Karlovy Vary jako na dlani. Překrásná panoramata uvidíte z rozhledny Diana (2,5 km), z vyhlídky Jelení skok (1,4 km) či z vyhlídky Karla IV. (2,5 km). Při návštěvě Karlových Varů byste rozhodně neměli minout působivou budovu Grandhotelu Pupp (1 km). Oblíbené je také sklářské muzeum Moser (4 km) a Muzeum Jana Bechera (900 m).

Kde budete spát?

Ubytováni budete na dvoulůžkovém pokoji se zvukotěsnými okny. Každý pokoj je vybavený WiFi připojením, satelitní televizí, minibarem, telefonem, trezorem a psacím stolem. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou, bidetem a fénem.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je klimatizovaná a v historickém stylu vybavená restaurace Alexandr. Její součástí je terasa s jedinečným výhledem na centrum města a řeku Teplou. Podávají se zde především lehká a čerstvá jídla včetně bezlepkových a vegetariánských úprav. Snídaně má formu servírovaného menu či bufetu s nabídkou teplých i studených jídel. Večeře má podobu servírovaného menu, nebo bohatého bufetu. Příjemné posezení naleznete v prostorách Lobby baru, kde jsou po celý den k dispozici vybrané kávy, aromatická vína a další občerstvení.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness centru se nachází finská a parní sauna, bazén a vířivka. Širokou škálu lázeňských léčebných procedur pro relaxaci, posílení imunitního systému a zdraví nabízí balneo centrum. Dopřát si zde můžete například masáže, koupele, zábaly, oxygenoterapii a mnoho dalšího.

Něco navíc

Přímo v hotelu je možné za poplatek zapůjčení kol, na kterých můžete poznávat krásy Karlových Varů i jejich okolí.