Apartmány BD Lipno nad Vltavou

Apartmány BD Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou 219, Lipno nad Vltavou
Česká republika

Provozuje společnost:
David Vašíček IČ: 74342665


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
1,6 km
Sjezdovka
0,7 km
Běžkování
0,7 km

O ubytování

Apartmány BD stojí v Lipně nad Vltavou, jen pár minut chůze od břehu přehrady. Oblast Lipna je plná aktivit, atrakcí a výletních cílů v jakémkoliv ročním období a pro všechny věkové kategorie.

V létě si zaplavete v přehradě, vyzkoušíte vodní sporty a aktivnější jedinci si mohou sjet i nedalekou řeku Vltavu. A vodních radovánek se nemusíte vzdávat ani v chladnějších dnech, hned na břehu přehrady najdete Aquaworld Lipno (850 km) s krytým plaveckým bazénem a vířivkou.

Pokud se vám do vody nechce, udělejte si vycházku ke Stezce korunami stromů (2,7 km), kde se projdete po 675 metrů dlouhé dřevěné lávce, prohlédnete si okolí z výšky 40 metrů a děti speciální atrakce, včetně ultradlouhého suchého tobogánu. Ještě o poznání rychlejší jízdu potom zažijete na nedaleké bobové dráze Slideland (1,3 km), která je v provozu po celý rok.

A jezdit nemusíte jen na bobech, v zimě to budete mít jen 700 m k nejbližší sjezdovce Skiareálu Lipno s více než 11 km tratí. Nadšení lyžaři mohou využít i blízkosti k Rakouským hranicím a vyrazit na lyže třeba do Sternsteinu (20 km) nebo Hochfichtu (50 km). Samotná přehrada Lipno se potom v nejtvrdších mrazech mění v bruslařskou dráhu vedoucí až do Frymburku, která je s délkou 10 922 metrů dokonce zapsaná v Guinessově knize rekordů.

Kde budete spát?

Čeká na vás jeden z 6 opravdu moderních, stylově zařízených apartmánů o ploše 50 m². K dispozici budete mít vše potřebné pro váš maximální komfort - plně vybavenou kuchyňskou linku s indukční deskou, troubou, mikrovlnkou, myčkou a lednicí, obývací zónu s televizí, vlastní koupelnu, balkón a WiFi připojení. Apartmán pohodlně ubytuje až 4 osoby.

Na čem si pochutnáte?

Díky vlastní kuchyni si kdykoliv můžete připravit jídlo podle chuti. Zároveň je ale v okolí spousta restaurací, které stojí za návštěvu, například steakárna H&M Restaurant (800 km), tradiční jihočeská Stodola Lipno (1,2 km), zážitková restaurace Molo Lipno (1,1 km) nebo útulná Loděnice Lipno (2,5 km).