Recenze a hodnocení: Hotel Zlatý Kříž *** (Vysočina)

3,9/5
(Celkem 57 hodnocení)Dobré
Třebíč, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3,9/5

Personál

3,6

Interiér hotelu

3,2

Lokalita hotelu

4,2

Strava

2,8

Služby hotelu

3,1
4/5  
(Jaroslav N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 6. 2022
Hotel z 30. let, dobře udržovaný s krásnou terasou na střeše
4/5  
(Jiří D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 4. 2022
Maximální spokojenost pro méně náročné zákazníky ideální vše jsme dostali
5/5  
(Jiřina H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 10. 2021
DOPORUČUJEME- byli jsme spokojeni s ochotou a příjemným personálem, čisté a prostorné pokoje. Krásné kulturní památky. Určitě se rádi vrátíme a už dnes se těšíme! Jiřina Havlová
2/5  
(Veronika S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2021
Musím přiznat, že celkově jsme vnímaly pobyt jako jeden z horších. Služby, co byly ve voucheru nám byly poskytnuty jinak (prý byl voucher ještě podle staré verze - platnost od 1.7.2021 - náš pobyt 1.10. - 3.10.2021). Měla jsem dojem, že o co bychom si neřekly, tak bychom nedostaly. Jídlo (polopenze) chuťově ušlo, ale malé porce. U snídaně starší chléb, oschlý salám a první den studený čaj.Služby - hodinovou vířivku jsme vydržely půl hodiny, protože voda byla skoro studená.Některý personál neochotný.Historická část města je pěkná. Ale tento hotel už nikdy více.
3/5  
(Milan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2021
Mírně podprůměr. Katastrofální parkování. Vjezd příjezdem z jiného objektu. Zastavite u závory a musíte do svého hotelu pro parkovací kartu asi 200 metrů. Pakovaci kartu snad mají jen jednu. Po příjezdu na parkovací místo musíte kartu okamžitě vrátit. A tak to chodí POKAŽDÉ když chcete odjet z parkoviště.
5/5  
(Vlasta D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2020
V této době jsme si mohli vybrat i pokoj????
4/5  
(Ivo C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 9. 2020
Strava vynikající, pokoj čistý, wellness normální. Whirpoolka neviděla nějaký desinfekční prostředek asi nikdy, zapáchala jako byste byli v rybníce. Třebíč je krásné město.
3/5  
(Jaromír L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 9. 2020
Celkem dobré, až na stravu.
3/5  
(Ludmila V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 9. 2020
Pobyt popisu neodpovídal. Pokoj odpovídající, postel hrůzná - noční můra - pvrní noc strávená v křesle. Po upozornění majitele byla přidělena zánovní matrace, která byla ve skladě a další noci byly v pohodě. To, co bylo v kuponu jsme vše neobdrželi např. ochutnávka sypaných čajů, ochutnávka ZON limonády, moučník, byly úplně vypuštěny. Personál byl ochotný, ale někdy nebylo v jejich silách stíhat. První den jsme začínali jen s kuchařem, který byl zároveň číšníkem i barmanem. Druhý den přišla na výpomoc milá dívenka, která byla chudák, tak vyplašená, že nám ji bylo líto. Pobyt jsme měli na 5 dní, třetí den jsme po uvítací večeři (ta byla v pořádku) odjeli. Třebíč je nádherné město s unikátními památkami, je tam stále co objevovat, ale ubytování a strava nás velmi zklamaly. Do Třebíče se rádi vrátíme, ale ne do hotelu Zlatý kříž.
4/5  
(Jana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2020
Hotel byl pěkný, pokoje čisté. O vířivku jsme si museli říci. Strava nebyla moc dobrá, brambory se nedaly jíst. Personál hotelu nebyl profesionální. Tipy na výlet: Dalešická a Mohelenská přehrada.
4/5  
(Lenka N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 8. 2020
Vše bylo OK, dobré jídlo, ochotný personál, milý pan provozní.
4/5  
(Ludmila Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2020
Ubytování bylo vyhovující. Vše dle nabídky jsme dostali (strava dobrá, wellness - masážní křeslo, ochutnávka limonády,ochutnávka čajů). Pan vedoucí i servírky byli vstřícní a pohotoví.
4/5  
(Veronika S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2020
Vše co bylo na kuponu uvedeno jsme obdrželi, dokonce i vstupenku do Synagogy navíc. Jídlo bylo dobré, slavnostní večeře super. Dále jsme využili vířivku. Personál vstřícný, vše v pořádku. Vybavení pokojů je starší, ale svůj účel splňuje. Jediný malý problém byla hudba z diskotéky, ale druhý večer jsme zavřeli okna a byl klid. Celkově se nám pobyt líbil.
4/5  
(Ladislav J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2020
Personál hotelu byl velice vstřícný, ochotný, milý, nicméně trochu zmatený. V zásadě byl trochu problém s parkováním - každou chvíli hledali kartu k vjezdu na zadní parkoviště, protože přední obsazovali i neubytovaní. Pokoj byl až nečekaně prostorný, vybavený pro naše potřeby dostatečně, musí se počítat s tím, že na pokoji ani na patře není lednička, takže pití se dá vychladit jenom ve vodě. Co nám přišlo nevyhovující, byly postele, které jsou až příliš tvrdé. Co se týče jídla, snídaně byly celkem v pohodě - klasika - salám, sýry, párky, rajčata apod., večeře - výběr ze tří jídel a nebylo to špatné. Problém byla ta slavnostní večeře, kde není výběr, ale je to polévka (ta se během přípravy změnila), jídlo a moučník, nicméně asi bychom se byli vyhnuli smaženému, kdyby byla možnost... Z ochutnávky zonek v podstatě sešlo, protože je součástí té večeře a akorát měli jenom jednu, takže jsme ji dostali jako nápoj k večeři. Nápoje se jinak k večeři platí zvlášť, s tím je třeba počítat.
4/5  
(Radka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2020
Trochu zmatek v poskytování romantických večeří.
4/5  
(Radek B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2020
Personál ochotný, jídlo slušné, ubytování průměrné, lokalita skvělá.
3/5  
(Zdeňka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2020
Pokoj byl čistý, vybavení zastaralé. Vše co bylo na voucheru jsme dostali až po několika upozorněních. Úplně to nesplňovalo naše očekávání. Neustálé hádky personálu (tedy pokud tam nějaký byl). Město i okolí krásné, takže hotel jsme využili jen na přespání.
5/5  
(Anna P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2020
S pobytem jsme byli velmi spokojení,mile jsme byli překvapení, když jsme chtěli na recepci požádat o uložení zavazadel, ale bylo nám sděleno, že náš apartmán je už připravený ve 12 hod. Personál milý, vše čisté. Jen v tv nefungovaly dobře všechny programy asi slabý signál, ale ani nebylo na tv čas. Jídlo dobré, jen první den jsme přišli trochu později na večeři a nebyl žádný výběr. Večeře od 16 hod se mi zdá moc brzo, vířivka super. V Třebíči plno památek, ani jsme všechno nestihli navštívit, budeme se tam muset vrátit. Určitě doporučuji.
5/5  
(Ruzena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2020
Hotel je dobře situovaný (autobus. nádraží 500m) v centru města. Vybavení odpovídající, drobné nedostatky provozního rázu (vynášení odpadků, výměna ručníků a doplnění toal. papíru (při spojení voucherů - 8nocí). Příjemně překvapila 1.slavnostní večeře při svíčkách s přípitkem a výbornou bezink. limonádou skvělou večeří, včetně polévky a dezertu. Vstupenky na diskotéku nahrazené vstupenkami do Baziliky či Synagogy. Velice pěkné prostředí v jídelně s možností posedět i na zahrádce v přízemí, či na terase ve 4. patře. K dispozici 2 výtahy. Obsluha milá a pozorná, poděkování zejména kuchaři (2x jsme zmeškaly příchod na večeři, která byla do 19.h. a obdržely jsme vše i přestože jsme díky zpožděnému autobusu dorazily v 18.55h!!). Určitě stojí za to hotel využít k návštěvě nejen Třebíče, ale i jiných zajímavých míst v okolí(zámek Náměšť n. Osl.,Telč s rozhlednou, ale i méně známé Hrotovice, Valeč aj.)
5/5  
(Vladimíra Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 7. 2020
V hotelu jsme byli už třikrát, tentokrát jsem pobyt kupovala jako dárek. Hotel sice není luxusní, ale poskytuje velmi dobré služby, je na úžasném místě, personál je příjemný. Třebíč je nádherná.
1/5  
(Dagmar S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2020
V hotelu se nám vůbec nelíbilo. Recepce skoro vůbec nefungovala. Personál zklamal, vůbec se o ubytované nezajímal.
4/5  
(Lucie S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2020
Hotel zvenku nevypadá nejlépe, ale uvnitř překvapí moderně opravená restaurace. Pokoje jsou jednoduše zařízené, k přespání dostačující. Wellness starší, to by zasloužilo modernizaci. Z voucheru jsme obdrželi vše, až na vstup na diskotéku, pravděpodobně z důvodu omezení provozní doby nařízením vlády. Ale paní recepční nám sdělila, že vstup v pátek nebo sobotu můžeme využít, což nebylo možné. Nemile překvapeni jsme byli ze změny podávání večeří, není tomu tak jak je psáno v popisu, ale večeře jsou zde podávány v čase od 16 do 18 h. Personál a pan majitel, který byl v hotelu denně, je vstřícný a příjemný. Velkou pochvalu od nás získal kuchař, jídlo bylo vynikající. Při víkendovém pobytu není třeba jezdit na výlet, v samotné Třebíči je spousta krásných památek k vidění.
5/5  
(Jiřina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2020
Vše proběhlo podle popisu. Strava chutná, personál příjemný. Manžel je vozíčkář. Ubytovali nás v bezbariérovém pokoji a všichni byli nápomocní.
3/5  
(Silvie M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 7. 2020
Strava docela slabá. Dvakrát po sobě smažená brokolice nebo jahodové knedlíky, další den smažený květák. Snídaně bufetové, ale slabý výběr jídla.
4/5  
(Jitka G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2020
Poskytované služby dobré, strava dobrá. Těžko se dovolená hodnotí, byli jsme tam prvními zákazníky po uvolnění epidemie a sami dva.
3/5  
(Hana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 1. 2020
Prostředí hotelu bylo nejlepší z celého pobytu. Třebíč je velmi krásné město, plné památek, kavárniček a restaurací, kam zajít posedět. I okolí Třebíče je velmi krásné, stojí za to navštívit město Telč, zámek Dačice apod. Člověk se rozhodně nudit nebude.Interiér hotelu je slabší. Co nás zarazilo, tak bylo to, že se v hotelu moc netopilo. Člověk došel zmrzlý z venku na pokoj, kde byla zima. Nábytek starší a také nás zarazily další firmy a podniky, které se v hotelu nacházely. Když se jedná o hotel, má zde být jen hotel a ne i kadeřnictví, obchod s oblečením apod. Ale to je jen náš názor. Celkově je hotel spíše starší, ale na přespání a méně náročné osoby to stačí.I strava byla spíše průměrná. Polévky byly fajn, hlavní chod nic moc, ale dalo se. Všimli jsme si, že oblíbenou ingrediencí pana kuchaře byla mouka, kterou zahušťoval vše, co se dalo. I od snídaní jsme čekali více - mohl být větší výběr a zklamal nás i čaj a káva v termosce jako na základní škole. Personál hotelu hodnotíme velmi kladně. Paní recepční byla moc příjemná, upovídaná, vstřícná, usmívala se, působila moc přátelsky a pan majitel! Tak z toho jsme byli nadšení, úžasný, ukecaný pán, působí velmi sympaticky a přátelsky.Vířivka byla slabší, voda studená, prostředí špatné, z toho jsme byli hodně zklamaní, ale třeba sauna byla fajn!
4/5  
(Bajak R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 1. 2020
Vše bylo v pořádku.
4/5  
(Barbora K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 1. 2020
Prostředí hotelu bylo příjemné. Zrekonstruovaná restaurace v přízemí, pěkně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením. Vytknout nebylo co, nic nám nechybělo. Pouze v restauraci i na pokojích byla zima. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na voucheru. Dokonce nám byla k vířivce nabídnuta i možnost využít masážní křeslo (i když na voucheru bylo buď jedno nebo druhé). Jeden den jsme měli na večeři na výběr dokonce ze čtyř chodů. Jídlo bylo chutné a porce veliké. Ochotě personálu nelze také nic vytknout, i pan ředitel se průběžně ujišťoval, zda nám nic nechybí a máme všechno. Jediný "nedostatek" byl ten, že číšník netušil, co znamenají některé nápoje uvedené v nabídce, tudíž jsme se jich nedočkali. Pobyt rádi zopakujeme.
3/5  
(Miroslava D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 11. 2019
Personál hotelu vstřícný, výborné jídlo, ale pozor : koupelna a WC samostatné což nevadí, ale koupelna asi z 60. let minulého století - chybí topné těleso, zásuvka, háčky na odložení spodního prádla, též polička u zrcadla chybí, hyg. potřeby nutno dát na umývadlo, dveře do koupelny nezavírají, vod. baterie - dva kohouty - červený, modrý též ve sprch. koutu; na WC chybí odvětrání (větrák je, ale nefunkční). Vytápění v hotelu je ústřední ovšem topí se od 17.00 hod. do ca 21.00 hod.; předpokládá se, že hosté jsou celý den na výletech.
3/5  
(Simona D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2019
Prostředí hotelu průměrné, nešly otevřít okna, takže ve 32°C tam bylo nedýchatelno. Jídlo nebylo na výběr ze tří chodů, ale co v kuchyni zrovna zbylo. Na ochutnávku čaje jsme dostali pro dva jeden čaj i na ochutnávku limonády byla jedna pro dva. Personál bez výtky.
4/5  
(Karel P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2019
Byli jsme spokojeni.
5/5  
(Josef Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 6. 2019
Byli jsme s pobytem spokojeni.
4/5  
(Lada R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 4. 2019
Pobyt odpovídal popisu a všechny slíbené služby jsme obdrželi.
4/5  
(Libor L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2018
Personál se skládal z jedné snaživé recepční a jednoho číšníka, zřejmě se ještě někdo motal v kuchyni. Zajistili ale vše, takže bez výhrad.
4/5  
(Daniela L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2018
Milý personál, doporučuji.
3/5  
(Milan M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2018
Ubytování a strava byly v pořádku, ale nefungovala vířivka na kterou jsem se těšil (žádná kompenzace). Personál ochotný. Restaurace na střeše je zajímavá podívaná.
4/5  
(Miloslav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2018
Hotel odpovídal, byl čistý, jídlo v rámci možností a ceny. Obdrželi jsme vše. Personál ochotný. Velmi pěkné jsou Jaroměřice a Telč. Mnoho jsme nestihli, pobyt bychom volili delší.
4/5  
(Marie S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 5. 2018
Personál byl ochotný, vstřícný. Ve wellness nebylo zrovna čisto. Doporučujeme Masarykovu vyhlídku nad Třebíčí.
3/5  
(Karla H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 5. 2018
Hotel je situován na náměstí, které je nádherné. Za hotelem je vyhlídka a pod vyhlídkou dětské hřiště. Třebíč je moc krásné město. Co se týče hotelu, pokoje měly starší vybavení, ale celkově byly čisté (jen poličky ve skříních byly dost zaprášené, nedalo se tam dát oblečení), koupelna i WC čisté. Vířivka se nám líbila a ti, co využili masážní křeslo, byli také spokojeni. Horší to bylo s výběrem jídla, ale domluvili jsme se. Majitel nabídl výběr z jídelního lístku s tím, že zbytek si doplatíme. Celkově jsme si pobyt užili.
4/5  
(Jana F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 4. 2018
Spokojenost, až na chladný přístup personálu.
4/5  
(Milena M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 4. 2018
Slušný hotel, nabídka z kuponu byla splněna. Personál příjemný a ochotný.
3/5  
(Jiří B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 4. 2018
Pokoj dostačující a obdrželi jsme vše co bylo v poukaze. Co nás zklamalo bylo stravování obzvláště snídaně. Pečivo bylo staré a některé dokonce plesnivé. Personál milý a místo skvělé.
4/5  
(Tatiana R. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 23. 4. 2018
Pomer ceny a kvalita zodpovedali, príjemný a ústretový personál.
3/5  
(Monika M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 4. 2018
Hotel na úrovni ubytovny. Jídlo průměr, vířivka katastrofa.
5/5  
(Jana C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 4. 2018
Vše v pořádku. Personál hotelu velmi vstřícný. Tip na výlet je např. Brtnice.
5/5  
(Petra S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 2. 2018
Personál přímo skvělý, hotel v pořádku, starší nábytek, ale jinak vše OK.
4/5  
(Jaroslava Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 12. 2017
S pobytem jsme byli spokojeni, vše jsme obdrželi co bylo na kupónu. Personál hotelu ochotný, příjemný. Doporučuji prohlídku baziliky s průvodcem, moc zajímavé. Dále návštěvu Vinohrádek nad babou - výborná kuchyně.
4/5  
(Jitka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2017
Pobyt se nám líbil, byli jsme spokojeni. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu. Privátní vířivka supr, strava by mohla být pestřejší hlavně snídaně, třeba ke kávě nebylo nic sladkého, ale jinak nám chutnalo. Trochu zima v jídelně. Personál hodnotíme velice kladně. Tip na výlet - rozhledna Pekelný kopec v době honu - opravdu nezapomenutelný zážitek. Jinak celá Třebíč a návštěva Telče moc krásné památky.
5/5  
(Jana C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 10. 2017
Vše bylo v pořádku. Výhodná je doba večeří do 21.00 s tím, že je možno ještě posedět déle i se slevou na konzumaci.
5/5  
(Oldřich V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2017
Prostředí bylo pěkné a vše odpovídalo popisu poskytnutých služeb.

Právě v prodeji pro Hotel Zlatý Kříž ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet