Obala V. Nazora 25, Karlobag
Chorvatsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00

Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 5 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 3 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Restaurace
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od moře
10 m

O ubytování

Hotel Zagreb *** se nachází v příjemném letovisku Karlobag přímo na pláži. Příjemnou procházkou po promenádě kolem pobřeží dojdete až do centra města (500 m) s obchůdky, kavárnami a restauracemi. Okolí nabízí skvělé podmínky pro provozování vodních sportů jako jachting, windusrfing, potápění či šnorchlování. Přes most se pěšky i autem dostanete na protilehlý ostrov Pag (20 km). Na Pagu leží populární pláž Zrće (29 km), která je se svými plážovými bary a hudební nabídkou pokládána za nejlepší party pláž v Chorvatsku. Milovníci turistiky a cykloturistiky by neměli vynechat návštěvu Přírodního parku Severní Velebit, který se tyčí přímo nad Karlobagem.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji vybaveném klimatizací, satelitní televizí, WiFi připojením, ledničkou, minibarem a vlastní koupelnou. Na pokoj lze umístit jednu přistýlku. Za příplatek je také možný pokoj s balkonem, ve kterém mohou být dvě přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se podávají bohaté bufetové snídaně, obědy i večeře. Součástí varianty all inclusive je také neomezená konzumace nápojů ve dvou barech (včetně toho u bazénu). Pokud vás přes den přepadne mlsná, zajisté přijde vhod chutná sušenka.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je vnitřní i venkovní bazén. Odpočinout si dále můžete v sauně nebo při příjemné masáži.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je připravena spousta zábavy při animačních programech a samozřejmě také hřiště.

Něco navíc

Milovníci sportu jistě uvítají možnost zahrát si fotbal, basketbal, volejbal, mini golf či stolní tenis. Využít můžete i tenisové kurty.

Ověřeno Travelkingem

“Tento hotel už jsem navštívil dvakrát. Má perfektní polohu, jen asi 5 minut pěšky od nádherné zátoky, která vás ohromí výhledem. Zúčastnil jsem se i výletu lodí se spoustou aktivit na celý den, jako například návštěva města či pláže. Služby na hotelu byly také skvělé, mají tady velice příjemné, útulné wellness a večer hrála živá hudba. ”

Mé fotky z pobytu
Zoltan Horvath - Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Osobně ověřeno: Červenec 2021