Recenze a hodnocení: Hotel Vrchovina *** (Jižní Morava)

4,2/5
(Celkem 12 hodnocení)Skvělé
Drnovice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Markéta D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2020
Luxusní, velmi spokojení, moc se nám líbil přístup, ochota, empatičnost. Klid a pořádek. Asi 8 km od hotelu je Macocha, Brno Zoo 31km, lze dokoupit i jízdu parníkem po přehradě asi 9km od Zoo, Vyškov Zoo+Dinopark, jízda vláčkem v ceně, kino 4D a hvězdárna. Odvážíme si moc hezké zážitky :-)
4/5  
(Zdeněk K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2020
Strava super, vše co jsme si naplánovali jsme viděli.
4/5  
(Jiří P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2017
Obdrželi jsem vše, co bylo na kuponu.
4/5  
(Jan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2017
Prostředí hotelu bylo klidné, na odpočinek super. Pro rodiny s dětmi určitě doporučím. Chování personálu na hotelu bylo více než vynikající, snaha splnit přání byla hodně velká. Za dobu pobytu jídlo bylo vynikající a dal se domluvit i pozdní čas večeře, což je velké plus, když Vás netlačí čas z výletu na večeři. Wellness jsme nepoužili, vířivka mimo provoz ale sauna by byla na požádání uvedena do provozu. V okolí naleznete velké množství cyklostezek, které vás zavedou klidně i k jeskyním a propasti Macocha u které není problém zanechat uzamčená kola. Vřele doporučuji výlet do hvězdárny Vyškov, který se nachází v areálu Dinoparku. Večerní návrat z hvězdárny přes tento areál pouze s rozsvíceným mobilem byl doopravdy zážitek.
5/5  
(Irena Týslová T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2017
V hotelu jsme byli spokojení s ubytováním i se stravou. Personál milý a ochotný. Všude bylo čisto a u hotelu milá zvířátka.
5/5  
(Juraj P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2017
Bolo to super.
4/5  
(Iveta N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2017
Líbilo se nám. Pobyt odpovídal popisu, vše bylo v pořádku, personál hotelu byl příjemný a ochotný. Určitě doporučuji dalším zákazníkům a na výlety do Českomoravského krasu - je to nádhera.
5/5  
(Jana L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2017
Hezké ubytování v klidné lokalitě, skvělá paní vedoucí.
2/5  
(Anna B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2017
Hotel nezodpovedal trom hviezdičkám, postele tvrdé, steny tenké, počuť aj keď niekto vedľa v izbe chodí, ošúchané steny, starý koberec. Dalo sa tam prespať bez problémov, ale nech to nikto neprezentuje ako 3-hviezdičkový hotel. Strava tiež nebola podľa popisu. Na kontinentálne raňajky treba zabudnúť, boli tri varianty, malé množstvá, chlieb plesnivý a podobne. Musím pochváliť kuchára, ktorý varil večere. Boli veľmi chutné. Počas celého pobytu sa o nás starala len jedna pani, ktorá tam v podstate robí všetko. Takže si vlastne vypočula všetky sťažnosti na ktoré už ani nereagovala. Týmto sa jej chcem ospravedlniť.
Reakce hotelu
Dobrý den, děkujeme za váš názor, s kterým se zcela neztotožňujeme, viz: http://www.recenze.cz/cesko/jihomoravsky-kraj/podomi-39759/hotel-vrchovina-30398/ubytovanie-v-hoteli-vrchovina-34745.html.
2/5  
(Andrea R. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 26. 5. 2017
Prežili sme. Nedostali sme čo bolo v kupóne - vraj sme si mali pýtať. Celkovo sme boli nespokojný, strava príšerná. Fakt.
Reakce hotelu
Vážená paní Rybárová, za vedení hotelu Vrchovina mě upřímně mrzí, že jste byla "nespokojná". Jako solidní provozovatel hotelové zařízení veškeré negativní podněty prověřujeme. K vašemu textu tedy uvádím: - "nedostali sme čo bolo v kupóne" - na začátku pobytu jste obdrželi krátký "propozice", kde vám bylo sděleno na co máte v rámci kuponu nárok a u koho máte o zboží či služby žádat. Že jste tyto propozice nepřečetla neumíme ovlivnit. - "strava príšerná" - pokud zákazníci vrací na snídani obložené talíře, protože nejí šunku ani sýr ( sýr kvalitní Madeta, šunka s 75% masa), tak potom opravdu nevíme, jak postupovat. Co se týče večeří, souběžně s vámi byla na hotelu ubytovaná skupina 15-ti lidí, kteří s jídlem neměli problém, vše vždy snědeno bez jakéhokoliv náznaku reklamace. Závěrem bych vám chtěl poděkovat za vaši recenzi, jsem pevně přesvědčen, že spousta zákazníků je spokojených (odezvu od našich zákazníků monitorujeme) a beru tedy váš pohled jako subjektivní hodnocení, které 100% neodráží nízkou kvalitu služeb tak, jak ji popisujete. S přáním hezkého dne, Ing. Adam Tatranský Hotel Vrchovina
5/5  
(Markéta Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 4. 2017
Všechno bylo super, od ubytování po výbornou obsluhu. Moc jsme si to užili, děkujeme.
Reakce hotelu
Dobrý den, ďakujeme za pozitívne hodnotenie a sme radi, že ste boli u nás spokojní :) Ing. Adam Tatranský, Hotel Vrchovina

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet