• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 11 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Nezapomenutelná atmosféra elegantního hotelu

Hotel Tumski *** září svým jedinečným kouzlem v centru Vratislavi na ostrově Młyńska na řece Odře. Ubytováni zde budete v komfortních pokojích s moderním zařízením, psacím stolem, satelitní TV a vlastní vybavenou koupelnou.

Jídlo si vychutnáte v restauraci Karczma Młyńska v rustikálním stylu a nebo rovnou na lodi Barka Tumska, která je přistavena přímo před hotelem.

Z hotelu budete mít výhled na významný ostrov Tumski a památky Vratislavi na druhé straně řeky. Během pobytu se tedy můžete věnovat turistice. Náměstí Rynek najdete jen 1 km od hotelu. Pokud cestujete s dětmi, navštivte i zdejší ZOO.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vlaďka D.)

Ubytování hezké a příjemný personál. Jídlo naprosto luxusní.

Skvělé (Stanislav G.)

Pokoj by bylo vhodné vymalovat, ale jinak čisto. Ručníky + mýdlo vše na pokoji. Při příjezdu byla jen jedna velká peřina, na požádání jsme dostali druhou. Personál milý a ochotný. Snídaně formou švédských stolů, pestré, dostatečné. Nezávisle na pobytu jsme si dali oběd a litovali jsme, že jsme si nepřikoupili polopenzi - opravdu dobrá kuchyně. Umístění hotelu v historickém (nejstarší) části města, vše podstatné z města dobře dosažitelné pěšky. Doporučujeme navštívit mimo centrum ZOO zejména "afrikárium" a SkyTower (vyhlídka z 49 patra po setmění).

Vynikající (magda M.)

Hotel neni z nejmodernejsich, ale na dobre urovni a cisty. Snidane bufetove, velmi dobre a trichodova vecere opravdu vyborna. Z hotelu do centra je to asi 10 minut pesky. Byli jsme spokojeni s krasnou Wroclawi a jeji vanocni vyzdobou a adventnimi trhy.