Recenze a hodnocení: Hotel Slávie (Šumava)

3,7/5
(Celkem 27 hodnocení)Dobré
Železná Ruda, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

1/5  
(Pavel N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 10. 2020
Ubytování hrůza, hned jsme šli hledat jiné. Strava (až na polévky) dobrá.
4/5  
(Ivana T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2020
Služby výborné, ale domnívám se že by bylo vhodné víc upozornit, že v hotelu jsou sprcha a WC vždy společné na chodbě pro více pokojů.
3/5  
(Jiřina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2020
Moc slané jídlo.
5/5  
(Zdeněk S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2020
Zavzpomínali jsme na 80. léta, co se týče vybavení hotelu i pokojů. Pokoje byli čisté i sociální zařízení. Obsluha byla výborná a jídlo bylo vynikající. Za nás mohu pobyt v toto hotelu doporučit byli jsme velice spokojení. S pozdravem manželé Skopalovy Ostrava
5/5  
(Michaela B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2020
Hotel odpovídal popisu, personál velmi vstřícný.
5/5  
(Michaela B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 8. 2020
Personál hotelu velmi ochotný, strava vynikají.
3/5  
(Radim P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2020
Personál hotelu byl skvělý, výborná kuchyň, ale nad zařízením a vybavením pokojů by se měl majitel zamyslet.
Reakce hotelu
Dobrý den,vážíme si Vaší recenze. Ano i my víme, že vybavení pokojů nejde s dobou. Hotel čeká v blízké době kompletní zbourání a stavba nového, tak budeme rádi, když se potkáme i v dalších letech. Děkuji
4/5  
(Monika N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 7. 2020
Personál byl velmi ochotný, dostali jsme i tipy na výlety. Líbilo se nám.
5/5  
(lenka.zac@seznam.cz L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 7. 2020
I když je hotel starý přes 100 let, ubytovaní bylo v pořádku, personál a kuchyně zaslouží pochvalu. Rádi se tam vrátíme. Doporučuji výlety k Černému jezeru.
3/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 4. 2019
Strava skvělá, wellness žádné, personál ochotný, vybavení pokoje velmi strohé, požádala jsem alespoň o noční stolek, abych si měla kam odložit věci.
1/5  
(Markéta Marková M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 2. 2019
První dojem? Absolutní šok hned po příjezdu! Na celý hotel byla sama jedna paní, která zastávala funkci recepční, servírky, barmanky a provozní. Na vše se tedy dlouho čekalo. Na hotel z roku 1000 před Kristem nikdo od jeho postavení nesáhl, všude na vás tedy dýchá těžký komunismus. Pokoje, přes jejichž "zdi" slyšíte, jak si děvčátko na druhé straně patra češe vlasy (a gól je, když máte pokoj naproti sprchám a v 1 ráno se vám tam jsou koupat dvě puberťacky s uštěkaným psem), matrace postelí plněné betonem, JEDNA toaleta na celé patro!!!, společné koupelny postavené stylem Pat a Mat, podlahy, po kterých opravdu nechcete jít opilí, protože už takhle si připadáte pěkně sjetě, když po nich jdete (nic křivějšího a vrzavějšího asi neexistuje), atd... Hrůza děs.Co se týče služeb hotelu, WiFi prostě nefunguje, parkování, které bylo napsané ve voucheru jako zdarma, si musíte najít sami někde po městě. Jídlo se pozřít dalo, jen kreativita kuchaře zůstala v dobách stavby hotelu. První den UHO s houskovým knedlíkem, druhý den kus masa a pro změnu s houskovým knedlíkem. Byli jsme rádi, že jsme odtut vypadli a pro příště jsme poučení, že musíme číst hlavně recenze. V popisu hotelu totiž na nic upozorněno nebylo.
4/5  
(Pavel B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 11. 2018
Prostředí hotelu odpovídá datu postavení stavby - trochu problém byl pouze jeden záchod na celé patro. Nicméně v hotelu je čisto a teplo. Strava výborná (jen je škoda, že nedávají menší dětské porce - zbytečně se spousta jídla vyhazuje).
4/5  
(Lenka F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 11. 2018
Ano, vše jak bylo na kuponu, hotel celkem dobrý.
2/5  
(Lenka S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 11. 2018
Vše zastaralé, nevyhovující sociální zařízení, spíše jako ubytovna než hotel. Malé pokoje s nevyhovujícími úložnými prostory (nereálné, že by tam strávila rodina celý týden v zimním období s lyžařskou výbavou). Strava - snídaně výborné, večeře už horší (nepříliš vhodné pro děti - hodně kořeněné). Museli jsme smlouvat cenu za děti - prý ji ve vaší nabídce máte špatně (má prý být 410,- Kč za dítě do 12 let s polopenzí).
5/5  
(Vladimíra L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 10. 2018
Byli jsme velmi spokojeni. Strava vynikající a personál milý a ochotný.
3/5  
(Marek V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 10. 2018
Hotel by nutné potřeboval rekonstrukci. Snídaně byly dostačující. Personál v pohodě.Postele byly dost nepohodlné, ráno jsem vstával polámaný. Vybavení pokoje: skříň, dvě postele, dvě křesla, stolek. Žádná lampička, žádný noční stolek. El. zásuvky byly v pokoji asi dvě. Ani jedna poblíž postele.Společně WC a koupelna byly čistě.Okolí Železné Rudy je naprosto skvěle a rádi sem jezdíme.
4/5  
(Jana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 10. 2018
Strava výborná, personál vstřícný, ubytování skromné. Velký výběr výletů.
2/5  
(Václav Chmelíř C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 10. 2018
Retro hotel, který vyžaduje kompletní rekonstrukci. Ochotní zaměstnanci.
5/5  
(Hana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 10. 2018
Strava byla opravdu vynikající, obsluha také velmi milá a také vynikající. Ubytování bylo spíš jako v ubytovně, ale všude bylo čisto. Vzhledem k tomu, že náš pobyt byl spíše turistický tak to nevadilo. Ráda bych se tam vrátila.
4/5  
(Zdenka O. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2018
Starší hotel, skôr turistická ubytovňa, pretože WC a kúpeľňa boli spoločné. Napriek tomu tam bolo čisto. Strava vynikajúca, veľké porcie. Personál milý a ochotný.
4/5  
(Lucie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2018
Prostředí odpovídá ceně, na přespání to stačí :). Snídaně byla výborná, velký výběr různých jídel - šunka, sýry, jogurty, párky, pečivo atd.Železná Ruda je výchozím bodem pro nespočet turistických tras, okolí je krásné. Toto místo bych doporučila.
3/5  
(Zdeněk V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 9. 2018
Hotel pro nenáročné, personál ochotný a vstřícný.
3/5  
(Jana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2018
Tento pobyt jsme s manželem absolvovali za velmi smíšených pocitů,stravy byla výborná - kuchař by mohl být příkladem luxusnějším hotelům - jejich kuchyním, ale ubytování je skutečně pro velmi nenáročné cestovatele- rovněž musí být fyzicky zdatní, neb stará kamenná schodiště se s zavazadlem značně tíže zvládá, pro rodiny s maličkým dítětem nedoporučuji, sportovní atd.dospělí se zaměří na přírodu a tur. nabídky památky či hojně sportovního vyžití atp. po únavném a rušném dni řádná porce dobrého menu :-) sprchy a toalety skutečně jako na turistické ubytovně z 50 let....
3/5  
(Karel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2018
Travelking.cz vše v pořádku a se službou při rezervaci termínu pobytu nebyl sebemenší problém.
5/5  
(Květuše P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2018
Vše bylo bezva, ráda se tam budu vracet. Moc dobře vaří, všude je čisto a obsluha byla milá a ochotná.
5/5  
(Eva Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2018
Super víkend, moc se nám zde líbilo, personál vstřícný a kuchař má od nás velkou 1. Za tři dny pobytu jsme zdaleka nestihli obsáhnout všechny možnosti na výlety, určitě pojedeme znovu. Výlet na Čertovo a Černé jezero poměrně náročný, vzhledem k silnému dešti při zpáteční cestě, jinak moc pěkné.
4/5  
(Hana A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2018
Skvělé jídlo, milá servírka.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet