Hotel Rustikal ***

Hotel Rustikal ***

Na hradbách 5, Hustopeče
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 150 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,4 km
Aquapark
12,7 km

O ubytování

Hotel Rustikal *** se nachází v malebné jihomoravské vinařské obci Hustopeče. Na nedalekém náměstí (500 m) stojí moderní chrám sv. Václava a sv. Anežky České a krásná novorenesanční radnice. K návštěvě zde láká také Městské muzeum a galerie se zajímavou expozicí o místní oblasti a vinařské tradici. Na nádvoří muzea zaujme pískovcová socha kvasinky vinné, která je největší uměleckou zvětšeninou živého organismu na našem území.

Překrásný výhled na Hustopeče a krajinou posetou vinicemi se vám naskytne z Mandloňové rozhledny (2 km). Snadno se na ni dostanete po naučné mandloňové stezce, která vede skrz největší mandloňový sad ve střední Evropě. Za vodními radovánkami vyrazte v léte k nedaleké Novomlýnské nádrži (10 km), po celý rok je v provozu oblíbený Aqualand Moravia (20 km).

Oblíbenými turistickými cíli v okolí jsou Lednicko-valtický areál (25 km) s překrásným zámkem, město Mikulov (24 km) či Muzeum vinařství v blízkých Vranovicích (14 km).

Kde budete spát?

Těšte se na ubytování v moderním dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. K vybavení patří například LCD televize a minibar. Některé z pokojů mají klimatizaci.

Na čem si pochutnáte?

Ráno dělá den, a tak si každé ráno pobytu vychutnáte bohatou snídani ve formě bufetu. Během dne je pak možné objednávat pokrmy ze stálého jídelního lístku restaurace Rustikal. Večeře pro hotelové hosty jsou servírované s možností výběru z menu.

Něco navíc

Součástí hotelového komplexu je vinařství Rustikal, které vzniklo v roce 2007 z rodinné tradice a osobní vášně majitele. Během pobytu tak budete mít jedinečnou příležitost ochutnat znamenitá místní suchá vína v hotelové restauraci, vinárně, případně během letních měsíců přímo ve vinařství.

K večerní zábavě skvěle poslouží dvě dráhy na bowling, kulečník, šipky a fotbálek.

Ověřeno Travelkingem

“Hotel Rustikal *** nás srdečně přivítal na jižní Moravě, která je vyhlášená svou přátelskou a veselou atmosférou. Skutečně tomu tak je a personál i prostory hotelu tento dojem jen umocnily. Kvalitně se tu najíte, vyspíte a zajímavé vyžití v okolí nemá konce. Výborné čerstvé potraviny a nápoje jsou samozřejmostí. Součástí hotelu je i bowling a pivovar, takže není určený jen pro vinařské zájezdy, najde se tu zkrátka něco pro každého.” Přečtěte si celou recenzi

Jozef Benovič - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Květnu 2023

Tipy na výlet

Hustopeče
Hustopeče
Mandloňové sady a rozhledna
Mandloňové sady a rozhledna
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia