• Check in od 16:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 15 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Rosa *** je situován přímo na břehu známého italského jezera Lago di Garda. Během 5 minut jízdy se odtud dostanete do krásného městečka Malcesine.

Během pobytu vás čeká ubytování ve dvoulůžkových pokojích s výhledem na svah a skály (cca 10 m², min./max. 2 dospělí). Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchou a WC, fén, topení, trezor, telefon a TV. Za příplatek je možné ubytování v pokojích s balkonem s výhledem na jezero.

Těšte se na polopenzi během které ochutnáte italské i mezinárodní dobroty. Součástí hotelu je velká zahrada s bazénem, který ke svému odpočinku můžete využívat neomezeně. Krásná je také terasa s dech beroucím výhledem přímo na jezero.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jitka C.)

Vše dle popisu, hotel + skvělá místní kuchyně, všeho dost a ve výborné kvalitě.

Skvělé (Dagmar H.)

Hotel je pěkný, na dobrém místě. Počítali jsme s výhledem do skály. Jediný problém byl, že tyto pokoje nemají klimatizací a nejde udělat průvan. Jídlo výborné, personální ochotný.

Vynikající (Radek T.)

Prostředí hotelu bylo úžasné, 20 metrů od oblázkové pláže. U hotelu byl i bazén s lehátky. Strava dobrá. Služby na úrovni a za mě spokojenost. Do centra města procházkou okolo pobřeží asi 1,5 km.