• Check in od 16:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel stvořený k relaxaci v poklidné lokalitě

Užijte si ten pravý relax v hotelu Relax Inn *** v Šoporni uprostřed krásné slovenské přírody. Obec leží hned u vodní nádrže Kráľová, v zalesněném okolí naleznete ještě několik dalších rybníků.

Pohodlné dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a LCD TV nabízí uklidňující výhled, většina z nich má navíc i balkon.

V místní restauraci na vás čeká bohatá polopenze s kontinentální rozšířenou snídaní a večeří. Do restaurace si můžete zajít také na oběd a po celou dobu pobytu si tedy nemusíte dělat starosti s jídlem. Navštívit můžete i hotelový bar.

Bazén, sauna i masáže

V hotelovém wellness centru naleznete krytý vyhřívaný bazén s teplotou vody 31 °C a výhledem na okolní přírodu, dále lze využít suchou saunu s ochlazovacím bazénkem a masáže.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Ivana D.)

Zmatky ohledně večeří, oba večery uzavřená restaurace i lednice s nápoji na recepci, což vzhledem k tomu, že jste cca 2 km od nejbližší večerky - nechápu a absolutně nepřípustné vzhledem k tomu, že jsme byli s dětmi a nemohli si ani kde koupit limču. Jinak fajn.

Skvělé (Michal M.)

Pobyt plně odpovídal popisu v nabídce, personál hotelu velice přátelský a ochotný.

Vynikající (Zdenka P.)

Pobyt 15. - 17.9.2018 hotel Relax Inn Hotel Relax Inn, bývalé rekreační středisko velkého podniku ze Šali, stranou města Šoporňa, v přírodě, v blízkosti vodní nádrže Králová, prošel rekonstukcí a nabídl služby k veškeré naší spokojenosti. Milý a ochotný personál, nově a vkusně vybavený interiér, služby maséra, možnost dokoupení dalších procedur, výborná strava. V letním období doporučujeme návštěvu termálního koupaliště Vincov les v Sladkovičově, s několika vnitřními i venkovními bazény a venkovním s léčivou minerální vodou. Stihli jsme právě poslední den letní sezony, kdy byly v provozu všechny venkovní bazény s možností plavání. Bohužel v zimní sezoně fungují vnitřní bazény s ředěnou vodou a léčivý venkovní pouze o sobotách, nedělích a svátcích.