Recenze a hodnocení: Hotel Pod Sokolím Vrátna dolina ** (Malá Fatra)

4,9/5
(Celkem 9 hodnocení)Skvělé
Terchová, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Markéta P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2016
Hotel je na krásném místě, personál milý a ochotný, jídlo dobré a obrovské porce. Moc se nám líbilo. Děkujeme
5/5  
(Eva E. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2016
Maximálna spokojnosť, milý a ochotný personál, výborná strava, ubytovanie.
5/5  
(Róbert K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2016
Prostredie hotela bolo očarujúce. Z okna hotela bolo krásne vidieť nádhernú scenériu okolia a samozrejme nádherný pohľad na štít Veľký Rozsutec. Áno, pobyt zodpovedal popisu. Aby som to zhrnul všetko do jednej a výstižnej vety, náš pobyt nám ponúkol všetko, po čom sme túžili. Krásnu prírodu a mnoho spomienok z nej, v hoteli sme sa cítili veľmi dobre, k čomu prispieva hlavne personál. Strava bola vynikajúca. Ďalším zákazníkom by sme odporúčili hlavne turistiku po širokom okolí, ktorá im dá viac ako by čakali. Veľký a Malý Rozsutec, Chleb, Veľký Kriváň, Jánošíkové Diery a Poludňový Grúň. To je výber z najkrajších rutistických krás tejto krásnej a očarujúcej prírody NP Malá Fatra.
5/5  
(Pavlína R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 10. 2016
Pěkný a čistý hotel, nádherné prostředí s úžasným výhledem. Klasická poctivá domácí polopenze (sice bez možnosti výběru večeře, ale to nám nikomu nevadilo - navíc se drobné změny jídelníčku jako výměna vepřového za kuřecí řízek daly domluvit dopředu). Rozhodně nehrozil hlad :-) Personál příjemný, zejména pan provozní byl úžasný a snažil se maximálně vyjít vstříc. Plně doporučuji všem, kteří chtějí praktické ubytování v srdci hor.
5/5  
(Milan B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2016
Pekné prostredie s výhľadom na Rozsutec, vydarené počasie. Dobrá východisková poloha na turistické aktivity, ochotný personál, dobré ubytovanie a chutná strava. Skratka, super pobyt.
4/5  
(Marie M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2016
strava plně uspokojeni,i když jsme měli výběr jen z jednoho jídla
5/5  
(Darina V. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2016
velmi spokojmi
5/5  
(Andrea P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2016
Hotel Pod Sokolím je umístěn na krásném místě s fantastickým výhledem na Velký Rozsutec a Chleb. Ubytování není sice žádný luxus, ale odpovídalo nabídce a hlavně tam bylo čisto. Obsluha v restauraci velmi příjemná a ochotná. Určitě doporučuji i pro svoji strategickou polohu ve Vrátné dolině, odkud lze podniknout spoustu turistických výletů ...je odtud všude kousek :-)

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet