Hotel Petr ***

Hotel Petr ***

Vřídelní 86/15, Karlovy Vary
Česká republika

Provozuje společnost:
Petr Mareš IČ: 01951734


+420 353 230 114

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 60 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 600 Kč/noc - nutné rezervovat předem

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Minibar
Fén
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od lázní
0,5 km
Zastávka
0,3 km

O ubytování

Hotel Petr *** se nachází v centru Karlových Varů přímo naproti Mlýnské kolonádě. Ke všem dalším lázeňským památkám to ale budete mít také opravdu blízko. Tržní kolonáda stojí vzdálena jen 300 m, Kostel sv. Máří Magdaleny zase 400 m, do klidného parčíku Dvořákovy sady se projdete 450 m, nejznámější Pramen Vřídlo i se svou Vřídelní kolonádou najdete pak jen 500 m od hotelu. Vyhlídka Jelení skok (500 m), Kostel sv. Lukáše (550 m) či Muzeum Jana Bechera (1,4 km) také stojí za návštěvu. Pokud se vám chce cestovat trochu dále, nevynechte 12,7 km vzdálený Hrad Loket.

Ani v zimě se v lázeňském městě nudit nebudete! Pokud patříte mezi milovníky zimních sportů, můžete vyrazit do nedalekých skiareálů na Božím Daru (28 km), na Klínovci (30 km) nebo v Jáchymově (22 km). Krásy krušnohorské krajiny můžete objevovat také při běžkování na mnoha kilometrech upravovaných běžeckých tras.

Kde budete spát?

Pokoje lákají k odpočinku, jsou vybaveny tmavým nábytkem, koupelnou se sprchou a fénem, televizí, minibarem a trezorem. Z většiny pokojů je krásný výhled na kolonádu a řeku Teplou, případně si dopřejte soukromí v pokojích obrácených do dvora.

Na čem si pochutnáte?

Přímo v hotelu se každý den podávají snídaně formou bufetu. Pokud máte v ceně také večeře, vychutnáte si je v partnerském Hotelu Palacký, který je vzdálený zhruba 400 m.

Kde budete relaxovat?

Hotel nabízí kosmetický salón, kadeřnictví a masáže.

Tipy na výlet

Karlovy Vary
Karlovy Vary
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varech
Bazénové centrum v Karlových Varech