Recenze a hodnocení: Hotel Perla Jizery *** (Severní Čechy)

4,5/5
(Celkem 32 hodnocení)Skvělé
Josefův Důl, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,5/5

Personál

4,9

Interiér hotelu

4,2

Lokalita hotelu

4,8

Strava

4,5

Služby hotelu

4,6
5/5  
(Hana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 6. 2023
OK
5/5  
(Iva N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 3. 2023
Výborná kuchyně,čisto,útulno,ochotný personál.
5/5  
(Martina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2022
S pobytem jsme byli nadmíru spokojeni, všechno bylo perfektní, hotel, strava, personál a třešničkou na dortu byla sauna s ochlazením přímo v řece Kamenici. Určitě se znovu rádi vrátíme.
5/5  
(Michal J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2022
Hotel pěkný, ale měli jsme depandance, kde bylo vlhko a horší vybavení než v hlavní budově. První večer docházelo jídlo u večeře, a kdo nepřišel na čas nedostalo se na něj s některými jídli. Další dny už to bylo v pohodě a jídlo doplňovali častěji... ale pořád to byl nižší standard...
2/5  
(Pavla P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2022
Prostředí a okolí hotelu bylo krásné. Služby hotelu dobré. Pouze stravování nebylo nic moc.
Reakce hotelu
Dobrý den, děkuji za krásné hodnocení a jsem rádi, že se Vám u nás líbilo. S přátelským pozdravem, David, hotel Perla Jizery
4/5  
(Petr Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2022
Prostředí hotelu bylo nádherné.
3/5  
(Hana N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 7. 2022
Personál hotelu byl skvělý. Nelíbilo se mi ubytování v pokoji, který nám byl poskytnut. Měl nějaké nedostatky.
Reakce hotelu
Dobrý den, děkuji za krásné hodnocení a jsem rádi, že se Vám u nás líbilo. S přátelským pozdravem, David, hotel Perla Jizery
5/5  
(Stanislav Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2021
Velká spokojenost s přístupem personálu hotelu Perla Jizery. Všichni příjemní, ochotní, vstřícní. Výborná strava, ubytování v menším, ale útulném a čistém pokoji. Hotel je v krásném, klidném prostředí, blízko lesa, okolí pěkně upraveno, přizpůsobeno i pobytu rodin s dětmi (hřiště, prolézačky, velká travnatá plocha s brankami, živá zvířátka v ohradě). Spousta krásných, zajímavých míst v okolí, možnost turistického vyžití. Dovolenou jsme si opravdu užili.
5/5  
(Nada D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 3. 2021
Moc se nám líbilo okolí hotelu. Každý si tam najde své místo. Venkovní dětské hřiště, lehátka na trávníku, romantická příroda, restaurace.
Reakce hotelu
Dobrý den, děkuji za krásné hodnocení a jsem rádi, že se Vám u nás líbilo. S přátelským pozdravem, David, hotel Perla Jizery
5/5  
(Petr V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2020
Prostředí hotelu i vybavení je skvělé, personál velmi ochotný a kuchyně výtečná. Obdrželi jsme vše, co bylo na voucheru. Hotel je umístěn v úžasné lokalitě, která poskytuje nespočet možností na výlet ať už Vám počasí přeje či nikoliv.
5/5  
(Pavel B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2020
Skvělý hotel, personál, strava a poskytnuté služby.
5/5  
(Helena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 4. 2019
Byla jsem zatím jen na víkend s vnoučkem a moc se nám líbilo. Škoda, že takových rodinných hotelů není více. Personál i kuchyně výborné. Mají příjemné zázemí i pro děti což mi zrovna moc vyhovovalo.
4/5  
(Lenka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 3. 2019
Vše dobré, bez výhrad.
5/5  
(miloš K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2019
Pěkné prostředí, personál skvělý, jídlo výborné.
4/5  
(Veronika P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 3. 2019
Pobyt příjemný, vše z kuponu splněno, personál milý a ochotný, strava dostačující.
5/5  
(Petr H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 3. 2019
Velmi hezký hotel, naprosto spokojeni.
4/5  
(Irena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 3. 2019
Ubytování bezvadné, jen pro vegetariány nic k jídlu.
4/5  
(Irena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 3. 2019
Ubytování dobré, všude čisto, personál ochotný.
5/5  
(blanka chocenská C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 3. 2019
Byli jsme velice spokojeni.
5/5  
(David Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 3. 2019
Vše super. Jediná věc co by se dala vytknout je ta, že tepla voda tekla jen občas. Strava, okolí, personál... To vše vynikající.
5/5  
(Stanislav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 2. 2019
Pěkný hotel v bezprostřední blízkosti 2 vleků (1 dětský) a běžecké stopy. Pěkné vybavení, pohodlné dřevěné masivní postele. Výborná kuchyně. Personál přiměřeně ochotný. Doporučení běžeckých stop v blízkosti přehrady Josefův důl.
4/5  
(Tomáš R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 1. 2019
V penzionu bylo vše dle kupónu a bez problémů. Prostředí je tam moc hezké a vařili také výborně. Jedinou vadou na kráse bylo, že servírky v restauraci na obou směnách byly mírně řečeno dosti protivné. Ačkoliv tam mají dětský koutek pro děti, který dost nešťastně sousedí s východem obsluhy z poza baru, tak jsme byli několikrát dosti nevybíravým způsobem upozorněni, ať tam naše děti neběhají a nekřičí. Restaurace má sice otevřeno do 22:00, ale způsob, jakým nám to obsluha dávala najevo, byl na náš vkus velice arogantní a nepříjemný. V jeden den tam nešel kvůli sněhové kalamitě proud a nebyla tedy ani teplá voda, nešlo topení, nevařilo se atd. a když jsem se obsluhy zeptali, jak to vypadá, tak nám bylo řečeno, že to je snad otázka na ČEZ a ne na ně. V tu chvíli jsme zvažovali, že odjedeme předčasně, ale naštěstí proud asi za dvě hodiny pustili a vše bylo ok. Takže za mě vše perfektní, ale obsluha v restauraci je maximálně za jednu hvězdičku.
5/5  
(Pavel Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 9. 2018
Velmi ochotný personál, super strava, ubytování i služby. Doporučuji vycházku na okolní rozhledny, přehradu a Čihadla. Jistě se sem ještě vrátíme.
2/5  
(Milan S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 9. 2018
Velká nespokojenost se stravou. V první řadě jídla bylo pro všechny ubytované hosty nedostatek! To co jsme zažili zde, jsme ještě nezažili. Polopenze formou bufetu bez doplňování potravin a pokrmů. Prvních pár lidí, ať to byla snídaně či večeře, mělo možnost výběru z malé nabídky, která následně nebyla, doplňována. Tudíž kdo přišel později dobíral co zbývalo. Např. ke snídani 3-4 rozkrájená rajčata, malý tác s uzeninou a sýrem rozhodně nemohlo stačit pro všechny. Večeře: Guláš - prvních pár lidí mělo možnost si nabrat knedlík a omáčku včetně masa. Další pouze knedlík a omáčku bez masa a pro toho kdo přišel později zbyla pouze omáčka. Jakmile došli knedlíky, jiné nebyli. Chuť a vzhled jídel také nestálo za nic!!! Ještě, že v místě se nacházel obchůdek s potravinami, kde jsme si mohli nakoupit nějaké jídlo, které jsme po "večeři" konzumovali na pokoji. Nikomu nedoporučuji se zde ubytovat z důvodu špatné stravy.
4/5  
(Ivana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2018
Hotel čistý, personál ochotný, strava výborná.
5/5  
(Lukáš H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 7. 2018
Personál hotelu byl velmi milí. Se vším jsme byli spokojeni.
4/5  
(Blažena D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 6. 2018
S prostředím hotelu jsme byli velmi spokojeni, hotel je ve velmi krásném okolí. Vše bylo tak, jak bylo uvedeno na kuponu, i když kvůli zdraví jsme nevyužili saunu ani koloběžky. Pokoj jsme měli s okny k řece Kamenice, její šumnění bylo příjemné. Strava - množství bylo dostačující, z nabídky jsme si bez problému vybrali. S personálem jsme problém neměli. Navštívili jsme Obří sud u lázní Libverda, přehradu Souš, protrženou přehradu nad Desnou, rozhlednu Na Černé Studnici, vodopády pod Jedlovou. Pobyt bychom svým známým určitě doporučili.
5/5  
(Lenka D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 3. 2018
Prostředí hotelu super, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno, jídlo vynikající, wellness super, obsluha velice ochotná a příjemná. Rádi se zase vrátíme, už plánujeme na vánoce.
Reakce hotelu
Velice děkujeme za pěkné hodnocení, tým hotelu
5/5  
(Kateřina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 3. 2018
Vše co bylo nabízeno v rámci akce bylo splněno na jedničku, personál milý a hotel jako takový velmi vstřícný k rodinám s dětmi.
5/5  
(Vaclava L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 2. 2018
Útulný hotýlek rodinného typu. Pokojíky jsou celkem malé, ale na přespání dostačující. Jídlo ála carte vynikající; večeře formou bufetu výběr ze 2-3 podobných jídel - chutné (i když trošku nápaditosti by neuškodilo). Obsluha i paní recepční velmi příjemné a ochotné. Od sjezdovky opravdu pár kroků. A pokud děti už samy lyžují, či snowboardují, myslím, že budou nadšené, že mohou být skoro samy na sjezdovce a dosyta se vyřádit. Skipasy na Ski Lucifer jsme měli v ceně pobytu - tedy také velké plus. (Pro delší sjezdovky: Ski areál Tanvaldský Špičák je od hotelu vzdálen cca 6 min jízdy autem.) Tedy za mě s rodinou - doporučuji.
4/5  
(Vladimír V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 2. 2018
Ubytování, jídelna, sauna - výborné. Personál vstřícný, ochotný. Strava dobrá. Vzhledem k tomu, že jsme zde byli pouhé tři dny, jsme stihli navštívit pouze přehradu. Ale tu mohu, s čistým svědomím, doporučit všem.
5/5  
(Milan Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 2. 2018
Prostředí hotelu bylo pěkné - plně odpovídá popisu z reklamních letáků. Veškeré služby uvedené na kupónu byly poskytnuty. Velká spokojenost s poskytnutými službami hotelu. Personál vstřícný, ochotný, všímavý.

Právě v prodeji pro Hotel Perla Jizery ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet