Recenze a hodnocení: Hotel Pancho **** (Budapešť)

4,6/5
(Celkem 9 hodnocení)Skvělé
Felcsút, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,6/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,6

Lokalita hotelu

4,1

Strava

4,6

Služby hotelu

4,5
5/5  
(Štěpánka T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2024
Skvělé ?
5/5  
(Martin G. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 5. 3. 2024
Pobyt sa nám veľmi páčil. Dostali sme všetko čo bolo uvedené v kupóne. Služby a Wellness super, Krásny hotel personál príjemný a vždy ochotný vyhovieť na požiadavky.
5/5  
(Ladislav K. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 10. 12. 2023
Bolo to pekne , personal , hotel vsetko tip top,, akurat studeny bazen na plavanie a sauny slabe
5/5  
(Csaba N. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnocení napsáno: 17. 10. 2023
Automaticky přeloženo (Zobrazit originál)
To, co v něm bylo, bylo skvělé.
4/5  
(Kateřina B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2023
Lokalita hotelu je těžko dostupná, pokud nejedete autem. V případě jiné dopravy bychom si hotel nevybrali, jelikož i Budapešť je 40 minut jízdy daleko. Personál hotelu byl vstřícný a snažil se se vším vyhovět. Snídaně i večeře byly formou bufetu a byly dostačující na ubytování tohoto typu. Wellness bylo příjemné, v nabídce byly za příplatek i saunové rituály. Pokoj byl útulný, nicméně nebylo možné usměrnit klimatizaci, která neustále jela naplno. Úplně vypnout ji bylo možné jen v případě otevření oken, čemuž jsme se osobně chtěli vyhnout, protože jsme přijeli v období, kdy byly všude kněžice a byl jich plný balkon. Posledni den pobytu jsme byli i poměrně nepříjemně překvapeni, když v hotelu ráno netekla voda, bez předchozího upozornění od recepce, kvůli čištění vířivky. Dvě noci v hotelu pro nás byly naprosto dostačující, pokud si potřebujete odpočinout od ruchu velkého města, tak doporučuji, protože v obci jako takové nejsou žádné atrakce, prakticky tu nejsou turisté, v hotelu jsme byli jediní cizinci.
5/5  
(Alžbeta F. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2023
Boli sme spokojní, personál veľmi ústretový, strava výborná, trošku chýbal malý obchodík s pamiatkovými predmetmi
3/5  
(Milada S. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2023
Hotel skôr pre dôchodcov, nudný tichý a jedlo dokladajú strašne malo.
5/5  
(Mária P. - Maďarsko Maďarsko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2023
Automaticky přeloženo (Zobrazit originál)
Hotel tvoří celek s Pancho Arenou a Puskás Academy, což znamená, že vypadá velmi podobně. Je velmi moderní, atraktivní i uvnitř. Je zde výtah (i do wellness). Standardní pokoj je také prostorný, s úložným prostorem. Postel - zvláště s polštáři - je velmi pohodlná. Toaleta je samostatná. Zarezervovali jsme si polopenzi a rozhodně jsme neměli hlad! Wellness je velmi dobré! Zaměstnanci jsou opravdu profesionální, jejich "oči na hřišti"! Co se mi nelíbilo: je to hodně daleko od všeho. Dvě konečné stanice lehké železnice (stadion a arboretum Alcúti) jsou přijatelné pro zkušené chodce a turisty, ale průměrný člověk by tam měl jet autem! Arboretum je jinak moc pěkné, i když by tam mělo být více informačních tabulí o rostlinách. Bylo by na čase nechat vyrobit magnetku na ledničku nebo jiný drobný suvenýr, sháněli ho i ostatní.
4/5  
(Květa D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 4. 2023
V hotelu nás bylo velmi málo, proto snídaně i večeře byly servírované, ale výborné. V okolí nic zajímavého, do Budapešti dost daleko.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet