Hotel Palace ***superior

Hotel Palace ***superior

Na Roudné 278/23, Plzeň
Česká republika

Provozuje společnost:
J.P.R. consulting s.r.o. IČ: 26367424


+420 725 574 152

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Přednáškový sál
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdálenost od lomu
4,5 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
3,5 km

O ubytování

Hotel Palace ***superior se nachází královském městě Plzeň, ve čtvrti Roudná, jen 5 minut chůze od historického centra města. Ke všem kulturním a historickým památkám se tak pohodlně dostanete pěšky nebo městskou hromadnou dopravou.

Plzeň je známá mimo jiné jako město piva a milovníci tohoto zlatavého moku si zde opravdu přijdou na své. Brány vám totiž otevře pivovar Plzeňský prazdroj (1,2 km) s muzeem a pivotékou, jehož prohlídku musíte zákonitě spojit s náležitou ochutnávkou. Město vás jistě okouzlí také bohatou historií a množstvím zachovalých památek –⁠ navštivte katedrálu svatého Bartoloměje (850 m), prozkoumejte tajemné plzeňské podzemí a načerpejte nové poznatky v novorenesanční budově Západočeského muzea (1,1 km).

Vyrazit můžete také do zoologické zahrady (1,9 km), propojené s botanickou zahradou a dinoparkem, která je jedna z nejnavštěvovanějších a dokonce druhá nejstarší v republice. Kousek odsud najdete i zajímavou přírodní památku – vyvěrá zde Kopeckého minerální pramen (2,2 km). Mimo centrum města si potom užijete i krásné výlety přírodou, vydat se můžete třeba k jezírku Košutka (2,9 km) nebo k rozhledně Sylván (3,4 km). Nedaleko jsou také Bolevecké rybníky (3,9 km) se Sigmondovou naučnou stezkou.

Kde budete spát?

Ubytujete se v komfortním, elegantně zařízeném pokoji Superior o ploše 16 m². Pokoj je vybavený manželskou postelí nebo 2 oddělenými jednolůžky se zdravotními matracemi, sadou na přípravu kávy a čaje, televizí a psacím stolem s židlí. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, fénem a toaletními potřebami. K dispozici budete mít také bezdrátové připojení k internetu.

Na čem si pochutnáte?

Hotel nedisponuje vlastní restaurací, snídaně formou bufetu se servírují v Hotelu Roudná ***, vzdáleném cca 50 metrů. Během dne tak můžete vyzkoušet oblíbené restaurace ve městě, například ve steakové restauraci Saloon Roudná (38 m) mají hosté Hotelu Palace ***superior dokonce slevu.

Cestujete s dětmi?

Pro rodiny s dětmi je možné na požádání přichystat dětskou postýlku.