Hotel Na Skalkách ***

Hotel Na Skalkách ***

Skalky 932/50, Nový Jičín
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Sjezdovka
1,6 km

O ubytování

Hotel Na Skalkách *** leží v příměstské části Nového Jičína, v CHKO Beskydy. Místní krajina má jedinečný charakter, který osloví všechny milovníky přírody a kratších i delších procházek. Vyrazit můžete například do přírodní rezervace Svinec (3 km), která je proslulá svými květnatými loukami i lesy a krásnou Oční studánkou. Setkat se můžete také s řadou ohrožených druhů rostlin a živočichů.

Pokud vás zajímají spíše historické památky a kulturní vyžití, do centra Nového Jičína je to co by kamenem dohodil (2 km). Můžete zde obdivovat typickou architekturu měšťanských domů, nebo třeba navštívit muzeum Novojičínska na Žerotínském zámku (2,1 km). Přímo u hotelu máte přírodní amfiteátr Skalky (60 m), který bývá dějištěm nejrůznějších kulturních akcí. K nejvýznamnějšímu historickému bodu v okolí, Zřícenině hradu Starý Jičín, to budete mít cca 5 km a do Štramberka (nejen) za štramberskýma ušima 10 km.

Sportovní vyžití vám v zimě nabídne blízký Ski areál Svinec (1,6 km) se 470 m dlouhou sjezdovkou, v létě se zase osvěžíte na koupališti v Novém Jičíně (3 km). K odpočinku potom poslouží například wellness centrum v hotelu Abácie (2,1 km) s několika saunami a vířivkou.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 11 pokojů, které jsou zařízené starožitným nábytkem. Pochlubit se mohou také LCD televizí, rádiem, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem. Na pokoje je možné umístit přistýlku pro děti.

Na čem si pochutnáte?

Součástí areálu je restaurace zaměřená na tradiční českou kuchyni. Jídla se připravují z kvalitních surovin, jako je domácí sádlo, olivový olej či máslo. Snídaně formou bufetu si vychutnáte od 7:30 do 9:30 hodin, servírované večeře o dvou chodech pak od 18:00 do 20:00 hodin.

Cestujete s dětmi?

Pro nejmenší návštěvníky je tu dětské hřiště.

Něco navíc

Hotel Na Skalkách stojí uprostřed velké zahrady, kde hosté můžou využívat gril, multifunkční tenisové a volejbalové hřiště nebo minigolf.