Recenze a hodnocení: Hotel Mir-Jan SPA *** (Ladek Zdrój)

4,4/5
(Celkem 9 hodnocení)Skvělé
Lądek-Zdrój, Polsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,4/5

Personál

4,3

Interiér hotelu

4,9

Lokalita hotelu

4,1

Strava

3,5

Služby hotelu

4,3
5/5  
(JOSEF B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2022
Pobyt jsem objednával v pátek večer s nástupem v pondělí. Bohužel pracovníci hotelu nebyli z Travelkingu o našem voucheru informováni. Díky vstřícnosti personálu hotelu se vše podařilo během 40 minut. S personálem hotelu maximální spokojenost !
3/5  
(Olga A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 5. 2022
Je to trochu samota, ale vlastně všude je blízko. Dají se tam podnikat krásné výlety. Kdo má rád pěší turistiku nebo kola. Super. Personál milý, vstřícný. Za nás spokojenost. Vybavenost pokoje je slabší, ale dostačující.
4/5  
(Milan V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2022
pobyt dobrý, wellnes výborný, strava nejslabší-malý výběr, chybějící pití a doplňování stravy
5/5  
(Ing. K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 1. 2022
Vše bylo v pohodě, skutečnost odpovídala nabídce. Jídlo dobré v dostatečném množství, průběžně doplňováno. Pokoje prostorné, čisté, snad jen balkón pro kuřáky chyběl. Bazén, sauna, fitness k dispozici po celý den - perfektní.
4/5  
(Miroslav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 9. 2021
Prostředí hotelu je výborné, avšak výlet do okolí lze většinou jen autem. Vadila mně časná večeře, protože byla v čase 14-17 hod, takže výlet bylo nutno zkrátit. Snídaně byla od 8 hod, avšak po 9.hodině už byla nabídka jídla jen 3/4. Totéž se dá říci i o včasné večeři, po 15.30 hod už byla nabídka 1/2. Wellness prostředí bylo výborné, také posilovna byla na úrovni. Personál byl normální, často se nás ptali na číslo pokoje. Typy na výlety do okolí nám nenabídli, protože tam neměli žádné prospekty. Asi bych to doporučil jen částečně.
5/5  
(Alena J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2021
Místo je nádherné, hotel hezky zařízený a čistý. Snídaně byly bohaté a personál příjemný. Polopenze však výběr jen ze dvou jídel, místo časné večeře pozdní oběd od 14 do 17 hodin. V 16 hodin jídlo téměř studené. Doporučuji variantu jen se snídaní. Bazény a vířivka v pořádku, sauny nefungovaly. K dispozici byla jen infra sauna. V pokoji mi chyběla lednička a balkon. Nebylo kde sušit plavky. Jinak okolí krásné, hlavně Kladsko. Pobyt i přes drobné nedostatky zopakujeme.
4/5  
(magda M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 9. 2021
Hotel je v hezkém prostředí u řeky a lesa. Měli jsme pokoj s výhledem na řeku. Za hotelem je odpočinková zóna se skluzavkami, lanem, provazovým mostkem přes řeku na zábavu pro děti i dospělé. Bazén, vířivka i sauna výborný. Jídlo bohužel nebylo nic moc, ale bylo možné se najíst. Večere začínala ve 14 hod do 17 hod.
5/5  
(Leona H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2021
Hotel poskytl vše, co bylo na voucheru uvedeno. Vše ve vysoké kvalitě.
5/5  
(Iveta P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 3. 2020
Pěkné místo, příjemný personál.

Právě v prodeji pro Hotel Mir-Jan SPA ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet