Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Recenze a hodnocení: Hotel Medlov *** (Vysočina)

4,1/5
(Celkem 140 hodnocení)Skvělé
Nové Město na Moravě, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

3/5  
(Sasa V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 11. 2018
Prostředí hotelu je čisté, ale velmi zastaralé. Měla jsem pocit, že jsem wellness dostala za dobré výsledky v práci. Jinak pobyt odpovídal popisu. Personál a jídlo fajn. Nabízené služby ne zdarma, ani wifi.
5/5  
(Miluše S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 11. 2018
Byli jsme opravdu velmi spokojeni. Snad jen ten signál na mobil i na televizi by mohl být lepší.
5/5  
(Marie D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 11. 2018
Byli jsem velmi spokojeni s pobytem. Jídla spousta, moc jsme si pochutnali. Personál vstřícný, velmi doporučuji. Vhodné i pro rodiče s malými dětmi.
3/5  
(Michal Hoch H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 11. 2018
Na prostředí hotelu by se mělo dost zapracovat.
5/5  
(Tereza Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 11. 2018
Váš hotel opouštíme s vědomím, že bychom se sem chtěli v květnu, červnu vrátit na kola, a sice z důvodu několika velkých plusů - milý, vstřícný a vždy ochotný personál, zajisté parádní příroda, kterou jsme tentokrát neměli možnost moc poznat pro velkou mlhu, nezapomenutelný zážitek ve vířivce na střeše při venkovní teplotě 6 stupňů, výborná masáž lávovými kameny a v neposlední řadě výborná kuchyně s rozmanitým výběrem. Je tu i pár mínusů, které zmiňují v hodnocení i jiní, pro nás víceméně jen pro ještě větší pohodlí - chtělo by to vymalovat pokoje a vyměnit postele a televize. Věříme, že každá rekonstrukce prochází určitým časovým obdobím, takže třeba bude už příští rok něco trochu jinak. Držíme Vám pěsti a těšíme se na další návštěvu.
5/5  
(Danuše B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 10. 2018
Hotel se nám moc líbil, vše odpovídalo popisu. Byly jsme uvítání rumovou degustací, bylo to něco nového, bylo to super. Strava byla v dostatečném množství na výběr. Personál nám vyšel ve všem vstříc a byli všichni velmi ochotní.
3/5  
(Jaromír K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 10. 2018
hotel je klasického panelákového typu - silné "retro", byli jsme nedobrovolnými účastníky podnikového večírku až do pozdních ranních hodin, hlukově, jako by jsme byli s nimi na terase. Strava výborná, včetně nabízeného sortimentu. Personál ochotný, vířivka úžasná, masér vysoce profesionální, škoda, že závěrečná procedura nemohla proběhnout (netekla teplá voda). Okolní příroda perfektní, možnosti vycházek pro jakékoliv výkonnostní skupiny.
5/5  
(Jaroslava Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 10. 2018
Hotel sice retro, nicméně příjemný a milý personál. Super jsme si to užili.
4/5  
(Marie F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 10. 2018
Okolí nádherné, horší organizace wellness, výborné jídlo, milá obsluha.
4/5  
(Jiří P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 10. 2018
Vše co bylo na kuponu jsme obdrželi bez problému, strava dobrá, wellness taky spokojenost, personál hotelu velice ochotný pouze doplatky na hotelu mi připadají nesmyslné např. 100,-kč den za balkon když podle mě byl balkon u všech pokojů atd.
5/5  
(Václav A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2018
Super perfektní prostředí, strava výborná, personál vlídný.
3/5  
(Jaroslav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 10. 2018
Za ubytování jsme dopláceli za "balkon". Byli jsme ubytováni v budově C, kde balkony byly metrů od lesa, ve kterém stromy byly mnohem vyšší, než budova, takže byl k ničemu za příplatek. Jinak strava dobrá a okolí bylo nádherné. Procházka kolem rybníka nebo návštěva poutního místa Zelená hora v nedalekém Žďáru nad Sázavou.
3/5  
(Mirka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 10. 2018
Hotel už má evidentně hodně za sebou, ale snaha o spokojenost hostů rozhodně je! Jídlo naprosto nemělo chybu, jedná se o českou kuchyni. Bylo ho dostatek a personál v jídelně byl velmi ochotný, myslím, že všichni byli ukrajinci. Degustace rumů probíhala tak, že barman nalil panáky a odešel. Ale nevadilo :-). Co vadilo bylo, že v hotelu byla ubytována velká - obrovská - skupina zaměstnanců jedné společnosti - asi nějaký team building a rozhodně se tím pádem nejednalo o klidný pobyt bohužel. Mlácení do klavíru atd... nikdo neřešil, ovšem chápu, že kšeft je kšeft a v jiný termín by byla dovolená jistě klidnější.
4/5  
(Stanislav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2018
Snaha personálu super, prostředí super, stav hotelu mírně horší, slovo "wellness" trošku nadnesené - předělaný apartmán.
5/5  
(Dagmar B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2018
Prostředí hotelu bylo podle očekávání velmi RETRO. Doporučujeme ještě vyměnit dveře na všech pokojích. Pěkný byl zrekonstruovaný vlastní sprchový kout a WC. Televize neměla moc programů, ale neva. Měli jsme hezký výhled z balkonu. Co bylo na kuponu jsme v pořádku dostali, líbilo se mi welnes a paní masérka. Strava byla bezkonkurenční, bohaté snídaně a výborné večeře formou bufetu. Ukrajinský personál byl milý a ochotný. Mohu jen doporučit tuto destinaci. Výlety a procházky po okolí dvou rybníků, túra do Nového Města na Moravě
5/5  
(Alexandra S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2018
Ano, vše v pořádku.
5/5  
(Mileno B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 9. 2018
Strava výborná, hotel čistý, nádherná příroda.
5/5  
(Jiřina J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2018
Spokojenost, personál milý a vstřícný, vířivka na střeše hotelu naprosto úžasná ;-)
2/5  
(Miroslava P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2018
Dobrý den, na hotel Medlov jsme se rádi vraceli, ale už budem měnit. Televize na pokoji nefungovala, ale byla nám vyměněna z jiného pokoje ochotnou p. recepční se slovy, že tam stejně jdou jen tři programy. Ale byli jsme vděční za ty tři, protože tam zrovna měli školení nějací mladí asi 50 lidí - nepočítali jsme je a první noc zpívali a řvali do 2.30 hod. do rána a druhou noc pro jistotu až do rána 4.30 hod. Hotel Medlov je v krásném místě, příroda úžasná, ale tohle pokazilo vše. Ukrajinský personál byl ochotný a jídlo výborné a dostatek! U recepce se ale člověk bohužel bál sednou na sedačky s kterých lezl v půlmetrových kusech molitán, který zažil bývalý režim. Stejně tam nebylo místo, protože ovíněná mládež i spala a nevadilo jí, že si lidé nemají kde sednout. Všude i na terase je zákaz kouření, ale bohužel i na stolech venku byly hromádky popelu z cigaret. Tak škoda, ale snad se to vylepší!
4/5  
(Šárka F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 9. 2018
Personál příjemný, služby přiměřené, strava formou bufetu taktéž spokojenost. Hotel je v retro stylu, ale sedačky a křesla u baru jsou v hrozném stavu, potrhané, místy leze molitan. Na pokojích televize, kdy starší člověk nevidí. Možno se také ze strany hotelu zamyslet nad poplatky, které jsou vyšší.
4/5  
(Irena H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2018
Krásný pobyt, skvělá pestrá strava, jen v hale kazí dojem poničené sedačky. Nadherný výhled je z Pasecké vyhlídky.
3/5  
(Zdenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2018
Ne, neobdržely jsme vše vířivka nefunkční masáž skvělá strava dobrá vždy jsme si vybraly prostředí krásné procházky skvěle číšníci ochotni a příjemní ale pobyt na Medlov bych nedoporučila protože jejich až nesmyslné poplatky tento pobyt prodraží až o skoro 1200.
4/5  
(Alena O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2018
Vše jsme obdrželi. Pobyt v pořádku. Jen hotel už by potřeboval menší obnovu (nábytku ve společných prostorách - potrhané potahy na židlích, pohovkách atd.). Personál pouze ukrajinské národnosti (nemluvící česky). Jinak ale podle očekávání.
5/5  
(Soňa F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 8. 2018
Na Medlově je krásně! S pobytem jsme byli spokojeni. Polopenze (snídaně a večeře) byly velmi bohaté a chutné. Personál byl milý a vstřícný. Trochu bych zapracovala na vzhledu zahrádky, ale to je věc, která se dá rychle napravit. Určitě jsme do tohoto hotelu nejeli naposledy. Příště vezmeme i děti, protože je pro ně v areálu pěkná zábava.
3/5  
(Hana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2018
Prostředí hotelu je zastaralé, spíše vhodné pro zcela nenáročnou klientelu. Otrhané sedačky u recepce či na baru, špinavé ubrusy v jídelně, zařízení hotelu je z doby dávno minulé. K tomu unavený personál, který pracuje bez vystřídání každý den, nepřispěje k celkové pohodě. Vše, co bylo uvedeno na zakoupeném kupónu jsme obdrželi. Jídlo bylo skvělé, wellness služby naopak na velmi nízké úrovni. Rozladily mne všelijaké příplatky a doplatky, které nebyly součástí ceny kupónu. Věděla jsem to sice předem, ale přesto se cena navýšila u našeho pobytu ve dnou o více než 25% - příplatek za balkón, za víkend, za prázdniny, za parkování, za... Cena naprosto neodpovídá kvalitě a čistotě ubytování. Příroda okolo vyvážila výše uvedené. Znovu bych se sem asi nevrátila.
4/5  
(František Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2018
Strava dostačující, prostředí odpovídající své cenové kategorii (křesla u baru hrůza).
4/5  
(Zdena L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2018
Vše bylo v pořádku, jen v době pobytu byl "taneční tábor", hudba vyřvávala od rána do večera.
4/5  
(Alena Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2018
Pobyt se nám líbil, hlavně prostředí kolem hotelu. Klidné místo, u rybníka a lesů. Hotel starší, ale na pokoji jsme měli čisto. Strava byla opravdu velmi bohatá, švédské stoly ráno i večer, bylo si z čeho vybrat - i děti. Rovněž s personálem jsme byli moc spokojeni. U pobytu byl napsán wellness, nevím co tam mělo být, nebylo nám nic nabídnuto. Ochutnávka rumů vč. zákusku byla dobrá.
3/5  
(Jana Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2018
Prostředí - příroda a rybník skvělý, ale hotel je v zuboženém stavu. V hale hotelu je čalouněný nábytek, ze kterého leze molitan, protože potahová látka je prodřená. Ostatní vybavení hotelu určitě také pamatuje zlaté časy ROH. V jídelně ubrusy, na kterých bylo podle skvrn poznat menu posledního týdne. Za dobu pobytu nevyměněny :-(. Personál pohodový, cizojazyčný.
4/5  
(Světlana Lungová L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2018
Hotel trochu retro, ale v dobrém slova smyslu, okolí krásné, vyžití pro děti i dospělé, jídlo bez problému, personál ochotný. Škoda, že vířivka nebyla v provozu, opraváři zkrátka nejsou. Plánujeme se vrátit.
4/5  
(Veronika T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2018
Hotel je situovaný v krásném prostředí v lesích a s výhledem na Medlovský rybník. Pokoje byly pěkné a prostorné. Strava výborná formou švédských stolů byl vždy velký výběr.
1/5  
(Adéla L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2018
Jedním slovem katastrofa. Opravdu nechápu, kde se berou všechny ty pozitivní hodnocení. Při objednávání jídla vám číšník odpoví, že neví zda se bude kuchaři chtít vařit. Děti si v hotelu zapomněli penál s penězi. Po příjezdu domů jsme okamžitě volala na hotel. Samozřejmě se nic nenašlo. A to je jen výčet všech hrůz v hotelu. Jedinou pozitivní věci bylo krásné okolí. Jednoznačně nejhorší pobyt, jaký jsem kdy absolvovala.
5/5  
(Dagmar S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2018
Prostředí odpovídalo popisu, jídlo výborné a bylo ho dost, okolí moc pěkné. Bohužel byla mimo provoz vířivka, prý kvůli poruše.
2/5  
(Karel B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 7. 2018
Prostředí krásné. Pobyt částečně odpovídal popisu. Vše co bylo na kuponu uvedeno jsme obdrželi. Strava velmi dobrá, ovšem kdyby jste přišli po hodině vydávání, máte velmi omezený výběr pokrmů, zbytky, skoro nic se nedoplnuje. Personál vcelku vstřícný, barman super. Dalším zákazníkům doporučuji zjistit si příplatky za pobyt. V návštěvní knize je tato stížnost ve skoro každém zápisu.
5/5  
(Alena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2018
Zatím jsem pobyt pouze objednala a rezervace proběhla v pořádku.
5/5  
(František B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2018
Všechno v pořádku, jídlo výborné a ubytování také :).
5/5  
(Jan N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2018
Starší hotel panelákového typu, ale vše udržované a funkční, případně rekonstruované (koupelna a wc), strava výborná, žena si pochvalovala masáž, mě trochu chyběla sauna, personál ochotný a vstřícný, okolní příroda krásná.
4/5  
(Adéla B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2018
Pobyt v hotelu byl příjemný, pokoje byly čisté, jídlo výborné. Prostředí kolem hotelu je velmi pěkné, nádherná příroda.
4/5  
(Dagmar K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2018
Pěkné prostředí, ale je už patrné jisté opotřebení, spokojenost se službami ano, jídlo výborné, oceňuji bohatou nabídku, personál příjemný. Výlet: dobře jsou autem dosažitelné Kameničky (malíř Slavíček) a skanzen Veselý kopec kousek za Hlinskem. Vše v pořádku, spokojenost.
5/5  
(Naděžda Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2018
S pobytem v hotelu Medlov jsme byli spokojeni. Pokoje byly v pořádku, všude čisto, strava byla dobrá a pestrá. Obsluha i hotelový personál vstřícný,milý, ochotný poradit. Obsluha na recepci velmi milá a ochotná vyřešit naše přání a požadavky. Byla jsem já i mé dvě vnoučata spokojeni. Krásná příroda škoda, že počasí se moc nevydařilo. Vše bylo jinak v pohodě. Jen křesla v hale jsou už dost opotřebovaná. Věřím, že když to bude možné i tohle bude tak jak má být.
5/5  
(Antonín B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2018
Služby vynikající. Prostředí příjemné. Personál milý a vstřícný.
3/5  
(Renáta M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2018
Se službou v hotelu, pokoj byl čistý, bohužel elektřina na pokoji byla v žalostném stavu. Jídlo bylo dobré obsluha se snažila vyjít vstříc, dojem kazily upatlané ubrusy a většina personálu mluvila lámanou češtinou. Je to typický hotel z doby komunismu, po částečné rekonstrukci. Okolí je bez výjimky nádherné.
5/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 7. 2018
Krásné prostředí.
3/5  
(Vladěna B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2018
Okolí krásné, snídaně perfektní, večeře chudé. Nesmyslné poplatky a příšerné wellness.
4/5  
(Světlana N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 7. 2018
Pokoj byl velmi pěkný, světlý, s výhledem na rybník a do lesů. Strava byla chutná, snídaňová nabídka velmi pestrá. Vířivka nebyla v provozu. Jídelna je pěkně zařízená. Personál hotelu byl ochotný a vstřícný. Nelíbil se mi nábytek v hale u baru. Myslím si, že roztrhaný čalouněný nábytek snižuje celkovou úroveň hotelu.
3/5  
(Ilona Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2018
již jsme na tomto hotelu byli v loňském roce a proto jsme si chtěli zopakovat příjemnou dovolenou. Personál jiný a horší, jídlo nesrovnatelně horší.
4/5  
(Martin M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2018
Do hotelu by chtelo začít investovat. Své roky již má za sebou. Jinak ok.
5/5  
(Marie B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 6. 2018
Byli jsme na hotelu Medlov už jednou a vybrali jsme si ho letos opět. Musím napsat, že jsme byli velmi spokojeni. Nádherná krajina, perfektní personál a strava ke vší spokojenosti. Určitě tam opět zavítáme.
3/5  
(Petra M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 6. 2018
Socialistický hotel ROH. Personál ochotný, strava dobrá.
5/5  
(Antonín K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 6. 2018
Velmi se nám na Vysočině líbilo a služby v hotelu Medlov převýšily naše očekávání.