Hotel Margaréta ****

Hotel Margaréta ****

Széchenyi István u. 53, Balatonfüred
Maďarsko

Provozuje společnost:
Fortrend Hotel Kft. IČ: 01-09-265682


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 5 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Minibar
Fén
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,1 km
Vzdálenost od jezera
0,3 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
1,5 km

O ubytování

Renovovaný Hotel Margaréta **** se nachází v městečku Balatonfüred u legendárního jezera Balaton, ani ne 10 minut chůze od pláže i centra města. To z něj činí výborný výchozí bod, ze kterého budete vyrážet za každodenními zážitky. Diskotéky, bary, pláž, aquapark a promenáda s obchůdky – to vše budete mít poblíž.

Velkým lákadlem Balatonfüredu jsou samozřejmě jezerní pláže, kde si užijete nejen koupání v jezeře, ale také udržovaná plážová koupaliště, například na plážích Esterházy nebo Kisfaludy. Skvělá koupačka na vás čeká také v aquaparku a wellness Annagora s vnitřními i venkovními bazény, 12 tobogány, divokou řekou a dalšími atrakcemi. Zabavíte se také vodními sporty nebo jízdou na motokárách Go-kart.

Pokud patříte mezi obdivovatele historie a architektury, nechte se okouzlit promenádami Zákonyi Ferenc a Tagore, vilou Vaszary, Památkový domem Móra Jókaiho nebo náměstím Gyógy s pramenem Lajose Kossutha. Z přírodních památek v okolí stojí za vidění jeskyně Lóczy dlouhá 120 metrů nebo údolí Koloska s naučnou stezkou. Vystoupat můžete i na Jókaiho rozhlednu na hoře Tamás, odkud budete mít krásný výhled na město i jezero.

Pokud máte dostatek času, vyrazte na poloostrov Tihany a navštivte barokní benediktinské opatství, prohlédněte si historické domy z 18. století a projděte se lány rozkvetlé levandule. Navštívit můžete i město Veszprém s 3. nejstarší zoologickou zahradou v zemi, celou řadou historických památek (Piaristický kostel, Arcibiskupský palác, Arcibiskupský palác aj.) a romantickým Ostrovem lásky.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci okusíte typická maďarská jídla či mezinárodní speciality, které si od jara do podzimu vychutnáte i na slunné terase. Na skleničku vína pak můžete zavítat do zINNIa Drink baru s terasou, který otevírá později večer a pyšní se pestrou nabídkou regionálních vín, osvěžujícím pivem, skvělými koktejly a chutným občerstvením.

Kde budete relaxovat?

V moderním wellness centru Dália Spa o vás bude dokonale postaráno. Odpočinete si ve 2 vířivkách, venkovním bazénu, finské, bio a infrasauně, relaxační místnosti a solné jeskyni s aroma a světelnou terapií. Součástí wellness je také masážní lehátko s nefritovými kameny, dětský bazén, tropické zážitkové sprchy, ledový vodopád a ochlazovací vědro i slunná terasa s lehátky.

Cestujete s dětmi?

Pro rodiny s dětmi je v hotelu k zapůjčení dětská postýlka, vysoká židlička, vanička, ohřívač lahví, ohřívač na dětské výživy či rychlovarná konvice, za příplatek si můžete půjčit i dětský kočárek. Ve wellness si děti vyhrají nejen v bazénku, ale i v dětském koutku, v hotelu je poté samostatná dětská herna. Nechybí ani zahrada a dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami, skluzavkou a dalšími atrakcemi.

Něco navíc

V hotelovém lobby si můžete zahrát stolní fotbal nebo poker.