Hotel Magnus ****

Hotel Magnus ****

Považská ulica 1706/35, Trenčín
Slovenská republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 15 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,4 km
Vzdálenost od lázní
12,5 km
Zastávka
0,3 km

O ubytování

Hotel Magnus **** se nachází v klidné lokalitě Trenčína asi 900 metrů od historického centra a Trenčianského hradu. Vyhlášené lázně v Trenčianských Teplicích leží jen o 12 km dál. Kromě těchto dvou hlavních turistických lákadel, za kterými se oplatí vyjet v každém ročním období, si udělejte příjemnou procházku třeba na krásnou Štefánikovu vyhlídku (1,9 km). V zimě se vydejte do cca 20 km vzdáleného ski resortu Rajkovec.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v prostorných klimatizovaných pokojích Executive s obývací částí s posezením nebo v pokojích Business. K vybavení pokoje patří také plazmová televize, pracovní stůl, minibar, samostatně ovládaná klimatizace a koupelna s vanou či sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

Stylová Restaurace Flor de Amor (květ lásky) vás nadchne nejen svým moderním zařízením, ale také výborným jídlem. Vychutnáte si tu delikátní připravené speciality české i mezinárodní kuchyně, které nadchnou i skutečné gurmány. Chuť jídla podtrhne vhodně zvolené víno.

Kde budete relaxovat?

Relaxujte v bohatém wellness - těšit se můžete na odpočinek ve vířivce nebo jedné ze 4 saun (finská, švédská, bylinná a parní). Následně se zchlaďte v ledové jeskyni a odpočívejte v tepidáriu. K absolutní spokojenosti chybí už jen masáž - dopřát si můžete klasickou, relaxační, reflexní či baňkovou.

Něco navíc

Den plný odpočinku zakončete zábavou při bowlingu přímo v hotelu. Pokud se ale necítíte unaveni, navštivte fitness centrum.