• Mazlíček za poplatek 15 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel na dosah trenčínských pamětihodností

Hotel Magnus **** se nachází v klidné lokalitě Trenčína asi 900 metrů od historického centra a Trenčínského hradu.

Ubytování nabízí v prostorných klimatizovaných pokojích Executive s obývací částí s posezením nebo pokojích Bussiness. K vybavení pokoje patří rovněž plazmová televize, pracovní stůl, minibar a koupelna s vanou či sprchovým koutem.

V místní restauraci vás čekají snídaně i večeře formou bohatých bufetových stolů.

Relax ve wellness

Neskákejte kolem plotny, odložte návštěvy vzdálených příbuzných a myslete tentokrát na sebe. Vstup do wellness s vířívkou, saunami a ochlazovací kádí a sleva na masáže - to zní přece mnohem lépe. K absolutní spokojenosti zbývá už jen masáž, za poplatek si můžete dopřát klasickou, relaxační, reflexní či baňkovou.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Eleonora Z.)

Personál milí, ubytovanie super. Poskytované služby v cene pobytu sme nemohli využiť, s dôvodu malej kapacity personálu.

Vynikající (Veronika A.)

Hotel je veľmi krásny a útulný. Cítili sme sa s manželom fantastický. Čistá a nádherná izba. My sme si priplatili apartmán s vírivkou a môžem povedať perfektné. Príjemný personál. Hlavne pani Oľga na bowlingu je zlatíčko. Jedlo formou bufetov super. Týmto chcem pochváliť pána kuchára. Wellnes malinké ale oddýchli sme si. Využili sme aj služby pána maséra, ktorý bol veľmi príjemný a má zlaté ručičky. No proste pre páry ktoré si chcú oddýchnuť od každodenného stresu super. Odporúčam všetkými 10 -timi . Určite sa chceme ešte vrátiť.

Vynikající (Lubomir B.)

Pobyt sme si naozaj užili, všetky služby na vysokej úrovni.