Recenze a hodnocení: Hotel Lucia *** (Jižní Čechy)

4,2/5
(Celkem 80 hodnocení)Skvělé
Veselí nad Lužnicí, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,2/5

Personál

4,6

Interiér hotelu

3,7

Lokalita hotelu

4,3

Strava

4,2

Služby hotelu

4,2
5/5  
(Jitka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 4. 2024
Pobyt byl v pořádku,ochotny personál,cistota v hotelu
3/5  
(Jaroslava Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 3. 2024
Pobyt jako takový super. Prostředí hotelu a co se týče welness, paráda.. Matrace na posteli katastrofa, jsou větší než celá postel a hrozne měkké, připadali jsem si jako když spíme na nafukovačkach... Dále ta lokalita kde se hotel nachází, tak chcípl pes.
1/5  
(Žaneta V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 6. 2023
Nelíbilo, na pokoji byla plíseň. Jídlo neodpovídalo kvalitou ani bufetu na nádraží. Wellness jsme se ani nedostali, bylo neustále plné stejnými lidmi.
5/5  
(Darina N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2023
pobyt super
5/5  
(Kamila S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 5. 2023
Hotel je v rekonstrukci, takže prostředí na chodbách nebylo úplně pěkné, ale bylo všude čisto. Bydleli jsme ve třetím patře a výtah byl také v rekonstrukci.
4/5  
(Evžen B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 4. 2023
Ano, odpovídá.
4/5  
(Veronika S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 2. 2023
Tak celkově jsme byli spokojeni. Přítel byl velice spokojený s masáží a já zkusila kolagenarium, taky super. Na kuponů jsme měli uvedeno malé pohoštění, (nevím jestli to byly ty dva bonbóny) a láhev vína, to bylo v pořádku. Lednička na pokoji je super ale na tu jednu noc jsme nevyužili. Wellness jsme nevyužili, bylo moc lidí tak nás to odradilo. Škoda že se nedá rezervovat na čas. Na kávu jsme šli si nedaleké kavárny kde mají i výborně zákusky. Večeře nám byla doporučena přes ulici v kulturním domě kde jsme se dobře najedli. Velká pochvala paní recepční moc příjemná a poradila kam máme jít.
4/5  
(rudolf K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 2. 2023
Pěkné wellness, pobyt jsme si užili
5/5  
(Daniel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 1. 2023
Ano, byli jsme spokojeni. Kupón jsme obdrželi. Hotel pěkný, personál příjemný. Tip vedle u hotelu hostinec u soutoku výborně vaří.
5/5  
(Marie D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 11. 2022
S pobytem jsme byli velmi spokojeni.
4/5  
(Oldřich Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2022
Delší výpadek WIFI, po 22 hod. nelze s žádnou "službou" na hotelu komunikovat. V koupelně a na WC nefunkční odsávání.
5/5  
(Ivan F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2022
Celkově jsme byli spokojeni, uroveň hotelu je odpovídající cene s tím, že se jedna o hotel který je starší, ale vybavení je v dobré kvalitě. Neví hodou je, že se zde podávají pouze snídaně a jinak restaurace není v provozuSe službami jsme byli plně y
3/5  
(Natálie D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2022
Hotel už má své nejlepší roky za sebou. V koupelně minimum odkládacího prostoru, k dispozici pouze nějaké mýdlo v dávkovači ve sprše. Wellness - k pobytu s neomezeným wellness jsme nedostali župany nebo prostěradla, což bývá běžné. Vířivka pro 6 osob, když se nás tam sešlo více hostů, bylo to složitý. V parní komoře se nedalo vydržet, jelikož hned po vstupu hořel celý obličej (asi špatné nastavení, ale bylo to po celý pobyt, každý kdo vešel ihned odcházel). Snídaně super, personál milý a vstřícný.
Reakce hotelu
Dobrý den paní Durčáková, děkujeme za Vaše milé hodnocení. Naše investice do renovace hotelu jsou postupně plánovány a koupelny patří mezi jednu dalších investic. Župany, prostěradla i osušky jsou k dispozici na recepci. Parní komora je nastavena na 42,5 °C, toto kontrolujeme z důvodu, že může být nastavena maximálně na 50 °C. Vaše pozitivní hodnocení předám do kuchyně snídaňovým servírkám :) Přeji krásný den, za tým recepce Jana
4/5  
(Milan S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2022
Vše bylo naprosto v pořádku.
4/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2022
Dá se říci že pobyt proběhl bez potíží vše bylo v pořádku snídaně o.k. a celkový dojem bez připomínek. Jen škoda že není v hotelu restaurace takto jsme chodili do nedalekého kulturního domu kde jsme byli maximálně spokojeni. Pobyt přesto doporučujeme ?
4/5  
(Bohuslav Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2022
Spokojeni jsme byli včetně tipu na výlety
5/5  
(Anna D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2022
S pobytem v hotelu Lucia jsme byly spokojené,vše co bylo v kuponu jsme obdržely. Vše bylo v pořádku,strava výborná,wellness úžasný. Personál ochotný. Doporučujeme koupání v nedalekých Pískovnách..
4/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 6. 2022
Personál vstřícný, pokoj jsme měli dost malý, snídaně v pohodě, možná bychom ocenili ovoce. Wellnes jsme nevyužili, bylo horko a tak jsme se koupali ve Veselských pískovnách.
2/5  
(Jaroslava T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 6. 2022
Vadily mi obkladačky na zemi v koupelně, klouzaly a to tam bylo dost starších lidí. A také nefungující restaurace.
Reakce hotelu
Dobrý den paní Trejbalová, velice Vám děkujeme za Vaši připomínku a hodnocení. Naše investice jsou naplánovány a samozřejmě mezi ně patří i renovace koupelen. V tomto roce (2022) fungujeme jako Garni hotel, tedy pouze se snídaněmi. Krásný den, tým recepce Hotelu Lucia
4/5  
(Marie S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 5. 2022
S pobytem jsme byli celkově spokojeni! Personál byl velmi milý a usměvavý, obdrželi jsme veškeré služby, které byly součástí voucheru. Z venku hotel vypadá, že má nejlepší léta za sebou, ale uvnitř je moderní, tak se asi postupně modernizuje. Pokojíček byl malinký, postel naražená u topení, pouze jedna lampička a noční stolek, komfort ale vyvážily kvalitní vysoké matrace. Jen se do postele špatně leze, když z jedné strany nemáte uličku :/ Koupelna malá, ve které jsme měli snad nejmeší sprchu na světě - stěží se v ní otočíte, chybí polička na odložení sprcháče či šamponu, a když si tyto věci položíte na podlahu sprchového koutu, tak při ohnutí pro ně hrozí, že si rozrazíte hlavu. Fén v koupelně fungoval asi tak 2 minuty a rozhodně by to chtělo nějaký sušák na rozložení osušek a plavek po návratu z wellness centra. Skoro není kde si to všechno usušit... Snídaně byly vynikající, pestré, velký výběr, vše čerstvé a průběžně doplňováno. Škoda, že hotel nedisponuje také večeřemi. Wellness centrum jsme využili po oba dva večery, vířívka byla napůl rozbitá, fungovalo víření pouze na jedné polovině, ale pracovalo se prý na nápravě. Dále je ve wellness centru parní i finská sauna a odpočívárna v prvním patře. Doporučovali bychom na pokoj doplnit o 2 osušky navíc (pro pobyt ve wellnessu), přidat poličku do sprchového koutu, přidat sušák na rozložení a oschnutí použitých ručníků a plavek, případně zařadit možnost večeří k pobytu (tedy polopenzi). Nicméně veškeré nedostatky pro nás osobně byly maličkostmi, které nám nemohou pokazit dojem z absolvovaného pobytu. Doporučujeme a klidně se někdy rádi vrátíme :)
4/5  
(Michala W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2022
Velmi až na jednoho hosta, ale člověk se nezavděčí každému ?
5/5  
(Jana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 3. 2022
Prostředí hotelu bylo čisté, ač chodby (koberce, zábradlí, malba) by již finanční injekci potřebovaly. Pokoje byly čisté a krásně nachystané. Koupelna čistá, ale také již zastaralá. Wellness i strava byly dle našich představ a dle nabídky - vše v pořádku. Personál milý a ochotný :-). Pobyt se nám celkově líbil.
4/5  
(Jana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2021
Pokoj už zažil lepší časy. Od oken táhne, v koupelně není kam si položit hygienické pomůcky. Je tam čisto. Strava výborná... Wellness ucházející. Personál vstřícný a ochotný.
5/5  
(Vladimír R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 11. 2021
Pobyt se nám velice líbil, příjemný personál, všechno co jsme měli na kupónu jsme obdrželi, se stravou a wellness jsme byli spokojeni.
4/5  
(Radek T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Strava byla vynikající, snídaně formou bufetu zcela dostačující, pokud něco došlo, bylo okamžitě doplněno. Večeře skvělé. Wellness - hodil by se bazén, vířivka skvělá. Jediné, co by se dalo vytknout, hotel má výtah, který je starý a jízda v něm byla dost hororová (jestli se neutrhne, zejména poprvé, než si na to zvyknete), nicméně pro příjezd a odjezd s kufry u starších osob velmi potřebný. (Manželka tvrdí, že by stálo za to hotel vymalovat, já nic takového nepociťoval :-) ). Personál hotelu pohotově řešil potřeby klientů.
5/5  
(Hana N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2021
Personál ochotný usměvavý, celková spokojenost
5/5  
(Miroslav T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2021
Výborné místo na soutoku Nežárky a Lužnice s možnostmi výjezdů na kole, vlakem. Cílová místa např. Vlkov, Třeboň, Hluboká, okolní vesnice s původní zachovalou architekturou, spousta rybníků. Hezký hotel s rozlehlým parkovištěm. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. Personál vstřícný, ochotný. Doporučuji ostatním.
3/5  
(Eva H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2021
Ubytování a strava průměrné, mastné stěny u hlavy, jinak čisto, personál spíše neochotný. V případě deště terasa restaurace nefunkční, okolí krásné, bezva výlety v okolí.
3/5  
(Jan Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2021
Kvalita pokojů neodpovídá fotografiím na stránkách. Úklid na hotelu je mizerný, všude pavučiny (na terase, na pokoji, v interiérech, všude). Špatně vysáté koberce na chodbách a pokoji, stoletý prach v kobercích. Stěny na pokoji špinavé, mastné fleky na stěnách u hlavy postele (toto je přímo nechutné). Kupy špinavého ložního prádla a ručníky na podlaze chodby pro zákazníky, přímo u dveří do pokojů, skoro každý den, toto snad odporuje základním hygienickým předpisům. Výbava hotelu odpovídá 3 hvězdám, ale úklid hrozný..... Umístění hotelu je ideální. Bohužel celkový dojem je zkažený z důvodů výše uvedených. Kdyby někdo ten hotel pořádně uklidil, vymaloval a staral se o něj, tak by to bylo úplně v pohodě.... Škoda....
5/5  
(Božena F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2021
S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Strava výborná. Výletů po okolí tolik, že jsme je nestačili ani realizovat.
5/5  
(Martina L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2021
Vše ok, velká spokojenost.
4/5  
(Karel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 9. 2021
Vše dohodnuté bylo dodrženo, personál vynikající.
3/5  
(Petra T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2021
Hotel je velice starý... Pokoje jsou strohé. Potřebovalo by vymalovat a koupelna pamatuje Žižku, ještě když měl obě oči ( nadsázka). Wellness na oko super. Vířivka funkční jen z poloviny, v parní komoře odpadl strop. Restaurace, bar, recepce nové. Personál je velice ochotný a milý, snaží se a dohání tím neduhy hotelu. Jídlo je chutné, ceny příznivé. Hotel by si zasloužil komplet rekonstrukci. Přejeme ať je to co nejdříve, už jen kvůli personálu.
5/5  
(Lucie R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 8. 2021
Hotel velmi hezky zařízen. Personál moc příjemný, i strava výborná.
5/5  
(Jaroslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2020
Krásný pobyt a wellness nemá chybu, vše čisté, ochotný personál. Byli jsme se podívat na zámku Hluboká a Červený hrádek rádi si pobyt ještě zopakujeme.
4/5  
(Iveta D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2020
Pokoj super, personál ochotný, strava by mohla být lepší.
3/5  
(Yvonne K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 9. 2020
Pobyt nás trochu zklamal, vzhledem k tomu, že se jedná o tříhvězdičkový hotel. Pokoje jsou velmi malé - v dvoulůžkovém je jen 1 židle a 1 noční stolek s lampičkou - večer si 2 osoby nemohou např. číst. Je vidět, že hotel již něco pamatuje. V celém hotelu bylo však čisto. Velmi nás překvapilo, že veškeré platby v recepci i v restauraci se musí platit okamžitě bez možnosti zaúčtovat je na pokoj a zaplatit na závěr dohromady /což je jinde zcela samozřejmé/. Strava byla celkem dobrá, ovšem večeře pouze formou dvouchodového menu /jen polévka a hlavní jídlo - žádný předkrm nebo zákusek, chyběl salátový bufet, který bývá v hotelech stejné kategorie zcela běžný/. Wellness je velmi pěkné, i zde nás však čekalo překvapení, když jsme si zapůjčení ručníku a prostěradla do sauny museli zaplatit. Moc hezká je odpočinková místnost, potřebné tekutiny po pobytu v sauně však nejsou k dispozici - nádoby na vodu nejsou připojené a kelímky žádné. Personál hotelu je velmi milý a příjemný.
2/5  
(Ladislav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 9. 2020
Snídaně bufetové -slušné, večeře -servírované - hrůza a des! Wellness na slušné úrovni. Personál slušný.
5/5  
(Pavel C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2020
Velmi spokojeni se stravou i s wellness.
5/5  
(František Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2020
Vše odpovídalo nabídce, personál byl velice milý a ochotný.
5/5  
(Jaroslav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2020
Byli jsme spokojení, personál milý, usměvavý, ochotný...možná jen tužší matrace a menší výběr jídel, ale to zas bylo chutné, obsluha super i recepční. Čistota velmi dobrá.
3/5  
(Zuzana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2020
Co se týče jídla známka 1-5 (3/4) Wellness jsme nevyužili. Hotel bych nikomu nedoporučil. Přijeli jsme opakovaně s odstupem 3 let. Kuchyně se hodně zhoršila. Kuchaře bych vyměnil. Tím bych začal.
5/5  
(Jana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2020
Personál hotelu byl velmi milý, komunikativní. Ubytování i strava splňovala vše, co jsme potřebovali. Byli jsme moc spokojeni. V tomto hotelu už jsme byli ubytování podruhé a vřele doporučujeme. Vířivka i saunu bylo možné využívat neomezené po celý den. Vše odpovídalo nabízeným službám. Veselí nad Lužnicí je výchozím bodem pro mnoho výletů. Soběslav, Třeboň, Hluboká nad Vltavou, České Budějovice. Zámek Červená Lhota. Možnost cestovat vlakem, na kole, autem. Vlakové nádraží 1km od hotelu, autobusová zastávka naproti hotelu.
4/5  
(jana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2020
Pokoje směr jih by potřebovaly klimatizaci. Jinak spokojenost.
2/5  
(Markéta Palková P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2020
Čistota, ochota personálu, snídaně a wellnes OK. Avšak před zakoupením pobytu by bylo dobré mít informace o tom, že do neomezeného wellnessu mohou děti až od 4 let, protože je tam neskutečně kluzká podlaha (argument personálu, proč to tak je). No pokud upadne malé dítě na 99% si nic nezlomí, u seniorů si na 99% si něco zlomí, tak je to argument k zamyšlení. Ta podlaha byla opravdu jak namydlená. Z neomezeného wellnessu, pro který byl pobyt zakoupen, byl wellness asi 3 hod/ 3 dny, protože dítě 3,5 roku nesmělo! Útrata za nápoje nelze uhradit na konci pobytu, ale každý večer. Je dobré to vědět předem, ale nikdo nám to neřekl, nikde jinde jsem se s tím nesetkala. Drahé nápoje, zapůjčení prostěradla. U večeře maso na příděl (to asi chápu, ale působí to hrozně až trapně!)
4/5  
(Ivana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 8. 2020
Prostředí hotelu není ničím výjimečné. Vybavením patří k těm starším, ale má běžné a funkční vybavení - malou televizi, kvalitní postel, skříňky a skříně, sprchu a WC. Pokoj byl menší a nemá otevírací okno, pouze dveře na betonový balkon. V koupelně s WC chybí odsávání. Wifi je sice volně přístupná pro hosty, ale vypadává. Nepříjemné bylo noční hučení asi sušičky z nedaleké výrobny mouky. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu. Kola bylo možné parkovat na chodbě hotelu, pokud nebylo místo v kolárně. Dvě ze tří recepčních byly příjemné a usměvavé, pokojské ochotné a vstřícné. Nebyli jsme spokojeni s číšníky a číšnicemi v restauraci. Byli jsme ubytovaní v hotelu 8 dní, ale asi pouze ve dvou případech se nám podařilo objednat si pití k večeři při ní a zaplatit u stolu. Obsluha si nás moc nevšímala, i když byla restaurace poloprázdná. Nicméně jídlo uvařené v kuchyni bylo vždy dobré a s výjimkou prvních dvou dní, kdy jsme při večeři čekali na dovaření jídla, bylo jídla dostatek. Z wellness jsme využívali pouze výřivku. Ta byla příjemná a prostorná, ale jeden den byla voda hóóódně špinavá. Jinak OK. Z hotelu je výborná dostupnost cyklotras, přírodního koupání, letního kina, je zde spousta hospůdek nejrůznější kvality s různými pivy, krásné procházky kolem řek …. Nedaleko jsou zámky, zříceniny, rozhledny, ZOO, jeskyně …. pro každého něco. Příroda, lesní cesty a rybníky )úžasné.
4/5  
(Blanka Ď. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 8. 2020
Pobyt odpovídal popisu, personál ochotný, výhrady mám k poskytnuté stravě, konkrétně k večeřím. Byly sice poskytovány formou švédského stolů s částečným servírováním masa, množství dle mého názoru neodpovídalo hodnotě ceny večeře ( 180,-- Kč dospělý, 120,-- Kč dítě), gramáž dle mého odhadu cca 50 g v syrovém stavu, po reklamování u personálu došlo ke zlepšení.
5/5  
(Petr L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2020
Ubytování v hotelu bylo velmi příjemné a vše co bylo nabízeno jsme využili včetně wellness. Zejména přístup paní recepční byl vstřícný a i ostatní personál se o nás staral vzorně. Určitě bychom doporučili cyklovýlety do okolí jihočeských rybníků.
5/5  
(Klára F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2020
Hotel je pěkný, čistý. Velmi milý a ochotný personál, dobrá kuchyně. Wellness pěkný.
3/5  
(Daniel M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 7. 2020
Personál velmi milý, strava nebyla pestrá, chybělo mi v létě například ovoce. Při pozdějším příchodu na večeři už nebylo nabízené menu. Studená vířivka. Nezklamalo ani nenadchlo.
Reakce hotelu
Děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velice vážíme. Během snídaní je k dispozici ovocný kompot a čerstvé pomeranče, případně jablka. Co se týče večeří, je výběr obvykle ze tří nebo ze dvou hlavních menu. Dále jsou zeleninové saláty či dušená zelenina, ale opravdu se může stát, že jedno z hlavního menu již není. Vířivka se nahřívá na 35C, teplotu pravidelně kontroluje obsluha wellness.

Právě v prodeji pro Hotel Lucia ***

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet