Hotel Lions Plzeň ***

Hotel Lions Plzeň ***

Zborovská 18, Plzeň
Česká republika

Provozuje společnost:
Lenka Coufalová IČ: 73443875


+420 377 420 010

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zdarma
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Zastávka
20 m
Aquapark
50 km

O ubytování

Pokud chcete poznat Plzeň a nemít to příliš daleko k hezkému městskému parku s cyklostezkami okolo řeky Radbuzy (900 m), k zimnímu stadionu (1,2 km) či přímo do historického centra například s krásnou Katedrálou sv. Bartoloměje (2,6 km), ubytování v Hotel Lions Plzeň *** je tou pravou volbou. K Plzeňskému Prazdroji to budete mít jen 2,6 km a k středověkému plzeňskému podzemí také. V bývalých továrních halách plzeňské Škodovky čeká na všechny zvídavé návštěvníky Techmania Science Center (2,4 km), nevynechte ale ani prohlídku největší synagogy v České republice – Velká synagoga se také nachází v centru vzdáleném 2,6 km od hotelu.

Kde budete spát?

Pobyt si užijete v jednom z 15 moderních dvoulůžkových pokojů s nábytkem z dubového dřeva. V každém pokoji najdete LCD televizi, telefon, připojení WiFi, vlastní atypicky řešené sociální zařízení a některé pokoje mají i vanu. Ve třetím patře hlavní budovy je navíc k dispozici terasa s nádherným výhledem na Plzeň a hrad Radyni.

Na čem si pochutnáte?

Hotelová restaurace je vyhlášená po celé Plzni. Pyšní se výbornými pokrmy české kuchyně, které připravuje jen z kvalitních, čerstvých surovin a bio masa z Českého lesa. Zároveň myslí i na lidi, kteří si drží štíhlou linii a nabízí menu podle zásad zdravého stravování. Příležitostně pořádají i degustační večery, kterými potěší i toho nejnáročnějšího hosta.