Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Kristian

Hotel Kristian

Kubova Hut 26, Kubova Huť, 385 01, Česká republika

Check In
do 11:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Kristian *** leží v malé vesnici Kubova Huť v nadmořské výšce 1000 m n.m. Asi 8 km od hotelu Leží známý Boubínský prales. Hotel, který v roce 2017 prošel rekonstrukcí, je koncipován v šumavském stylu a většina dřevěného vybavení hotelu jak na pokojích, tak třeba v restauraci je vyrobena z šumavského dřeva, včetně kulatých ručně vyřezávaných stolků i dřevěného obložení. Na všech pokojích je k dispozici vlastní koupelna, šatní skříň i WiFi připojení. Rodiny s dětmi se mohou ubytovat v rodinných apartmánech.

Ve stylové restauraci si můžete pochutnat na šumavské gastronomii. V hotelu je také vnitřní vyhřívaný bazén. Pro děti je k dispozici dětská herna s prolézačkami, skluzavkou, trampolínou a dalšími atrakcemi.