• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Malý až střední domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní ubytování v zámeckém hotelu

Dopřejte si pobyt na místě, kde se historie mísí s luxusem. Vaším ubytováním bude honosný zámecký hotel Kaštieľ Mojmírovce **** v barokně klasicistickém stylu uprostřed nádherného anglického parku z 18. století.

Krásné prostředí nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Hotel nabízí maximálně komfortní ubytování. Pokoje v hlavní budově jsou zařízeny stylovým nábytkem, o víkendech váš čekají útulné pokoje v depandanci.

Zažijte opravdový gurmánský zážitek

V restauraci si vychutnáte skutečné kulinářské lahůdky v báječné atmosféře. Součástí restaurace je Bílý salón, kde si každé ráno vychutnáte snídaně. Těšit se můžete i na večeře od zkušeného kuchaře.


Šéfkuchař restaurace získal mnoho certifikátů, jako je Gurmán na Slovensku či Thuries Academy, a v roce 2015 byl zařazený mezi 20 nejlepších kuchařů. O vaše chuťové buňky bude dokonale postaráno.


Relaxujte ve wellness

Během pobytu na zámku si navíc užijete vstup do wellness centra, které nabízí pestrou škálu míst k relaxaci. K dispozici je vám hned několik druhů saun: finská suchá sauna, parní solná sauna i parní bylinková sauna. Po sauně se můžete zchladit ve sprše s masážními hlavicemi, užít si kneippovu lázeň nebo si zaplavat v bazénu o délce 25 m.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miroslava E.)

S pobytem jsme byli spokojeni, personál byl velmi ochotný. Určitě si udělejte výlet na Nitranský hrad a muzeum v Mojmírovcích.

Skvělé (Ivo H.)

S pobytem jsme byli spokojeni, pěkný, prostorný pokoj, velmi ochotný a vstřícný personál, výborné jídlo, hlavně večeře. Také bazén byl čistý, udržovaný, uvítali bychom župany na pokoji. Minigolfové dráhy nebyly v příliš dobrém stavu, tenis jsme nezkoušeli.

Vynikající (Vladimíra M.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Prostředí bylo nádherné včetně krásné zahrady. Pobyt popisu odpovídal. Obdrželi jsme vše, co v popisu voucheru bylo. Personál byl velmi milý a vstřícný. Veškeré služby (strava, wellness, ...) byly na jedničku. Obzvláště chválíme pana maséra Hrnčiára (pokud zkomolím jméno, se omlouvám), poskytl nám bezvadnou masáž. Jediné malé mínus byl přílišný hluk z probíhající svatby.