Hotel Gwarna ****

Hotel Gwarna ****

Wjazdowa 12, Legnica
Polsko

Provozuje společnost:
Galeria Gwarna Spółka z o.o IČ: 020181256


+48 76 745 00 00

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Fitness
Konferenční místnost
Fén
Wellness
Vnitřní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,9 km

O ubytování

Hotel Gwarna **** se nachází v malebném městečku Lehnice na polském jihozápadě. Vydejte se na dokonalou odpočinkovou dovolenou na jedno z nejteplejších a nejslunnějších míst Polska, kde můžete relaxovat v zeleni nebo objevovat nádherné památky.

Díky poloze v samotném srdci Starého města budete mít ta nejkrásnější místa Lehnice snadno na dosah. Navštívit můžete například Piastovský hrad (1 km), katedrálu sv. Petra a Pavla (300 m) nebo zajímavou expozici Muzea mědi (500 m). Daleko to nebudete mít ani do rozlehlého městského parku (480 m), který zdobí více než 60 fontán a najdete v něm i botanickou zahradu a minizoo.

O zajímavé výletní cíle ovšem není nouze ani v okolí Lehnice. Patří k nim například jedno z nejstarších polských měst Złotoryja (25 km), kde si můžete prohlédnout krásného historické centrum a expozici Muzea těžby zlata. Další unikátem je dřevěný evangelický Kostel míru v Jaworu (30 km), který je na seznamu lokalit UNESCO. Perfektním cílem pro celodenní výlet je město Vratislav (60 km) s nespočtem unikátních památek, 112 mosty, 12 říčními ostrovy a krásnými nábřežními parky.

Kde budete spát?

Pokoje Standard jsou vybaveny klimatizací, WiFi připojením, minibarem, televizí, rádiem, trezorem, pracovním stolem a fénem. Najdete je v druhém patře budovy, řada nabízí výhled na město. Každý pokoj má také vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou.

Pokoje Comfort najdete v prvním nebo čtvrtém patře, ze čtvrtého patra je přístup na vnitřní i venkovní terasu hotelu. Tyto pokoje jsou prostornější, mívají také posezení se stolečkem. Některé jsou vhodné i pro handicapované a nabízejí možnost přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

Každý den pobytu zahájíte v příjemné hotelové restauraci bohatou bufetovou snídaní. Večer zde hlad zaženete při servírované večeři.

Na střeše hotelu najdete střešní pláž s posezením SkyLight a nechybí ani denní a noční bar SkyNight, kde si můžete dát osvěžující nápoje.

Kde budete relaxovat?

Během odpočinku v hotelovém Spa & Welness centru rychle zapomenete na všechny starosti. Jeho součástí je vnitřní plavecký bazén, finská sauna a parní lázeň. Pokud zatoužíte po extra dávce relaxace, můžete si dopřát některou z masáží a léčebných procedur.

V létě si užijete také SkyLight, neboli střešní pláž s pískem a lehátky, kde můžete relaxovat s drinkem a kochat se nádherným výhledem na město.

Pro aktivní hosty je na střeše hotelu prostorné SkyFitness centrum vybavené moderními stroji na kardio, posilování a spinning. Pravidelně se tu také konají různá cvičení s lektory - tabata, stretching, joga a další.

Něco navíc

K dispozici je obrovská herna, kde je k dispozici třeba kulečník, airhockey a bowling.

Ověřeno Travelkingem

“Pokud si rádi na dovolené užíváte odpočinku ve wellness, zábavu do brzkých ranních hodin a návštěvu památek, pobyt ve 4* Hotelu Gwarna je pro vás jako dělaný. Polské město Lehnice, kde se hotel nachází, nepatří k těm největším, ale má co nabídnout. My jsme si tu nejvíce užili oddych v bazéně, parádní orientální masáže a velmi příjemné prostředí na střešní pláži s barem. Bohaté snídaně a pokoj vybavený s citem pro detail dovedly pobyt k dokonalosti.” Přečtěte si celou recenzi

Eva Prcínová - Marketingový tým
Osobně ověřeno v: Červenci 2023