Recenze a hodnocení: Hotel Džbán *** (Jeseníky)

4,6/5
(Celkem 207 hodnocení)Skvělé
Karlova Studánka, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,6/5

Personál

4,4

Interiér hotelu

4,1

Lokalita hotelu

4,7

Strava

4,3

Služby hotelu

4,5
4/5  
(Hana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 6. 2022
Jelikož jsme v hotelu nebyli poprvé, tak jsme do něj zavítali opět. Jen je trochu problém s nízkými-sešikmenými stropy, kdy jsme trochu vyššího růstu. A také s dost vysokými schodky. Přátelé, které jsme s sebou tentokrát vzali, hůře chodí, tak zde byl trochu problém.Asi tak. Jinak spokojenost.
5/5  
(Andrea H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 6. 2022
Vše ok můžu jen doporučit
5/5  
(Helena B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 6. 2022
Spokojenost
5/5  
(Jarmila Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 4. 2022
Služby nad rámec popisu, ochota veškerého personálu, úžasné.
5/5  
(Miloš K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 3. 2022
Nemám co více dodat.
5/5  
(Vlasta B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 3. 2022
Velká spokojenost. Rádi se opět vrátíme.
5/5  
(Iva S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 3. 2022
Vše odpovídalo, vše se nám líbilo. Byli jsme maximálně spokojeni. Personál hotelu na vysoké úrovni. Snídaně bohaté. Tip na výlet: busem na Ovčárnu, pěšky či na běžkách na Praděd (cca 3 km).
1/5  
(jiřina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 12. 2021
Okolí Karlovy studánky je nádherné, příroda úchvatná.Tím to krásné končí.Hotel a obzvláště wellness je dle mého v celkem neudržovaném stavu. Na chodbě je cítit přepálený tuk z friťáku, který Vás doprovází po celou dobu ubytování. Vybavení pokoje je obstojné, vcelku čisté a velké plus byla dobrá matrace. Jídlo horší než ze školní jídelny. Spálená polévka a maso plavající v oleji. O pivu se ani nemusíme bavit, škraloup na Plzni toho byl důkazem. Personál byl v celku ochotný, až na štěkajícího číšníka. Wellness celkově špatná, voda v pivní lázní smrděla zatuchlinou, bazén a whirpoolky by potřebovaly trošku sava. Opravdu jsme s manželem byli zklamaní. Z venku krásný hotel s ještě lepší lokalitou, ale uvnitř děs a bída..
5/5  
(Nikol P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 11. 2021
Zasněžená Karlova Studánka jako z pohádky a okolní příroda vybízející k výletům - dokonalý zážitek.Stejně tak i samotný pobyt v hotelu včetně milého personálu a vynikajícího jídla.
5/5  
(MARIE S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2021
V hotelu jsme byli velmi spokojeni, příjemná paní recepční, obsluha při stravování, výborná kuchyně. Využili jsme wellness, v hotelu i v pokoji jsme se cítili příjemně. Doporučujeme výlet na Ovčárnu, Praděd a nebo údolí Bílé Opavy. Bohužel nám částečně nevyšlo počasí, ale s tím se nedá nic dělat.
5/5  
(Milena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 6. 2021
Prostředí hotelu a okolí dobře znám. Věděla jsem kam jedu. Těšila jsem se a opravdu vše mohu jen pochválit. Strava vynikající. Personál hotelu ochotný, s úsměvem ve všech situacích. Sportovně založeným zákazníkům jen doporučuji.
4/5  
(Pavel S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 6. 2021
Jeli jsme s cílem cestovat po Jeseníkách. Proto jsme jen potřebovali slušné ubytování se sociálním zařízením na pokoji a zajištěnou stravou. Hotel Džbán nám toto k naší spokojenosti poskytl.
4/5  
(Miloš R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 6. 2021
Byli jsme spokojeni. Tři chybičky, které neměly až takový vliv na pobyt. 1. Vůně, či zápach cibule z kuchyně na celou chodbu2. Televize, jde jen první program ČT.3. Chtěli jsme zakoupit jako dárek, vystavené pivo Džbán. Ještě pivovar nedodal. Strava - bez problémů. Dost a chutná. S personálem spokojenost. Čistota a všechno s úsměvem. Tak jak je napsáno v popisu hotelu, je to ve skutečnosti. Byli jsme spokojeni a všem pracovníkům děkujeme za příjemný pobyt. Doporučujeme!!!
5/5  
(Jaroslav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 10. 2020
Příjemné rodinné prostředí. Strava výborná, skvělá regenerace v pivní lázni. Personál velmi ochotný. Typ na výlet: samozřejmě výstup na Praděd, dále návštěva Pradědova galerie v Jiříkově (cca 30 km od Karlovy Studánky).
5/5  
(Michaela L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 7. 2020
Byli jsme nadmíru spokojeni a určitě se do Hotelu Džbán vrátíme.
5/5  
(JUDr. Jitka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2020
Velmi příjemný poby wellnes i strava.
1/5  
(Petr J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2020
Max. opravdu super
3/5  
(Marie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
Byli jsme mezi prvními klienty hotelu po uvolnění opatření ...., nastoupili jsme 25.5. V restauraci hotelu a u recepce bylo zapnuté topení, ale u nás v podkroví byla zima. 2x jsme žádali o nápravu, topení nefungovalo. Druhá večeře byla katastrofální, brambory namrzlé, maso jakoby staré. Navzdory tomu, že restaurace měla vždy dobrou pověst. Wellness byl super. Recepční měla značné "rezervy".
5/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
Vše v pořádku, absolvovali jsme pobyt již podruhé.
4/5  
(Josef H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 3. 2020
V hotelu jsme byli již podruhé. Se všemi poskytovanými službami i personálem jsme byli spokojeni. Svůj program jsme zaměřili na lyžování.
4/5  
(Karel Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 3. 2020
Vše bylo tak jak mělo být. Super termální bazén i vířivky.
5/5  
(Michaela Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 3. 2020
Vše OK. Wellness na jedničku. Jídlo dobré, ochotný, profesionální personál. Prima pobyt.
4/5  
(Zdeňka S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 11. 2019
Strava výborná, ubytování skromnější a pro vyšší osoby než jsme my, by to asi nebylo moc příjemné, i my jsme tloukli hlavou do stropu - podkrovní místnosti. Ale čisto, uklizeno. Trochu víc jsou cítit výpary z kuchyně, ale byli jsme přes den venku, tak to ani moc nevadilo.
5/5  
(Dalibor S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 11. 2019
Na hotelu všechno bezva. Snídaně bohaté, večeře takové domácí přístup do Termal parku do vyhřívaných kádí přímo z hotelu. V pátek tam byla muzika a dost hluku i na pokoji, který byl přímo nad ní. Ale protože vyšlo počasí, tak jsme vyšlápli na Praděd a večer padli za vlast randál nerandál … :).
4/5  
(Monika K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 11. 2019
Wellness je na hotelu opravdu skvělé. Bazén s teplou vodou je dostačující. U vířivek je ochotná a starostlivá obsluha. Snídaně formou bufetových stolů je dobrá, od všeho něco, vybere si každý. Ovšem teplé večeře katastrofa. Držťková polévka smrděla a nedala se jíst. Zeleninový salát = vysušené kousky kuřecího masa, velké kusy nakrájené zeleniny a to vše hodně moc zalité nechutným kupovaným dresinkem.
5/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2019
vše fungovalo
3/5  
(miroslav Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 10. 2019
Průměrné hodnocení. Strava - snídaně -velmi malý výběr potravin, stále se opakující potraviny horší kvality (salámy kabanos, sýry), večeře - salát s kuřecím masem - hrůza. Personál vstřícný, hotel nabízí dárky ke koupi.
5/5  
(Jana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 10. 2019
Líbilo se moc, odpočinuli jsme si. Jen masáže nebyli, týden objednávky dopředu, což bylo sděleno, že stačí na místě což reálné není.
4/5  
(Jiří M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 6. 2019
Z kupónu vše dodrženo, v hotelu čistota, personál vstřícný, strava a wellness průměr.Snad výtka na účtování v restauraci. Námi v navštívených pobytech ve většině případech je již standardem v restauracích účtovat na pokoj a ne stále nosit sebou finanční hotovost.
4/5  
(Libuše U. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 6. 2019
Jedinou vadou na pobytu v Hotelu Džbán bylo nešťastně vyřešené umístění tzv. manželské postele v podkrovním mini pokoji. Postel byla z jedné strany naprosto nepřístupná :(. A to byl docela zásadní problém. Jídlo bylo chutné a bylo ho dost. Personál byl příjemný a ochotný.
4/5  
(Jaroslav Stejskal S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 5. 2019
Byli jsme spokojeni, poskytnuté služby odpovídaly, personál hotelu byl vstřícný a pohodový.
4/5  
(Gabriela Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 5. 2019
Vše v pořádku, jen večeře nic moc (maso bylo velmi tuhé).
4/5  
(Eva Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2019
Hotel Džbán - čistota, pěkný pokoj za příplatek, výhodná poloha hotelu, krásné prostředí s mnoha možnostmi vycházek, výletů, výšlapů... Strava - velké zklamání. Snídaně normální, ničím neohromující bufet, každý si jistě vybral. Ovšem večeře = výběr ze dvou jídel by mohl uspokojit všestrannou nabídkou, kdyby.. Konečný výsledek "lososa na rozmarýnu" byl velkým rozčarováním. Šťouchané brambory byly sice smíchány s uzeninou, ale uvnitř hromádky se ukrývala jedna velká brambora a celá porce plavala ve vodě, stejně jako dva tenoučké plátky nějaké ryby - losos jí říkali. Porce a styl se na první pohled lišily od jídel, které si hosté objednali - platili hotově, neměli voucher. Za takové jídlo by se nemusela stydět průměrná nemocnice s dietní stravou. My ovšem dietu nemáme. No zkrátka kuchaře nebylo zač pochválit. Servírka se k hostům nechovala zrovna profesionálně. Neznalost vín v nabídce a neomalené chování znepříjemňoval hostům pobyt. Na polosuché víno, které paní odmítla, že si objednala suché jí bylo řečeno - ale však ono je takové skoro suché. Při podání láhve suchého vína bylo nevhodně, uraženě řečeno - tady máte a to už je úplně suché. Ještě že nám pobyt zpříjemnilo pěkné počasí a okolí. Wellness - příjemná teplota vířivky i bazénu, ochotná obsluha.Až na jídlo jsme byli spokojeni.
3/5  
(Kamil Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 5. 2019
Doporučuji Travelkingu, aby se anonymně přesvědčil o tom, co nabízí. A nechte se ubytovat v podkroví.
5/5  
(Jan M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 5. 2019
Hotel se nachází v krásném prostředí, ubytování dokonalé, personál ochotný a příjemný, poskytované služby vyhovující. Doporučujeme výlet podél Bílé Opavy na Praděd.
4/5  
(Martina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 5. 2019
Dobré jídlo příjemný personál.
5/5  
(Hana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 5. 2019
S pobytem v hotelu Džbán, jsme byli moc spokojí, okolí Karlové Studánky je krásné. Hotel je moc pěkný, vrátíte se zpět v čase, vše mají krásně sladěné v té době, gramofon a stará rádia, opravdu krásné. Moc nám nevyšlo počasí o to víc, jsme si užívali wellness, kdy jsme několik hodin denně byli v hotelovou bazénu a ve vířivé vaně, kde se o nás moc dobře staral pán i s nápoji :-D koupel v pivu v kádi nemá chybu, super:-D jídlo paráda, domácí výborné, velké porce, moc milý personál.Takže všem moc doporučuji, už jsem pobyt zakoupila i pro své rodiče.Ještě jednou velké díky za super pobyt, určitě se k Vám rádi ještě jednou vrátíme Davidovi.
4/5  
(Marie T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 5. 2019
Strava dost jednotvárná, hlavně snídaně, chybělo nám ovoce, personál ochotný. Parkoviště v katastrofálním stavu, zákazníci si ničí auta, snad by nový povrch nezatížil rozpočet hotelu a všichni by byli spokojení.
5/5  
(Vladimír D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 4. 2019
Byli jsme velmi spokojeni. V hotelu čisto, příjemný personál i dobré jídlo. Výhodou bylo, že hotel ještě nebyl plně obsazen a vše bylo bez čekání. Velké plus byly venkovní sudy s minerální vodou ohřátou na 40°C - paráda. Doporučuji všem.
5/5  
(Julie P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 4. 2019
Krásná příroda,milí lidé kolem. Vše co bylo v ceně pobytu jsme si na 100% užily (byla to naše "dámská jízda"), personál milý, jídlo dobré, vydatné snídaně, Thermal park taky super. Někomu by se mohlo zdát prostředí bazénu a vířivek zastaralé, ale na zážitek to nikterak nemělo vliv. Na recepci příjemná obsluha, pomohli, poradili, to platí i o slečně servírce.
5/5  
(Iva B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2019
Velmi spokojeni se všemi službami.
5/5  
(Karla W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 3. 2019
Pobyt se nám velmi líbil. Hotel je útulný a koupání v teplé minerální vodě bylo velmi příjemné. Snídaně formou švédského stolu byly bohaté.
5/5  
(Luděk S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 3. 2019
Hotel pěkný, prostředí taky, personál vstřícný, strava výborná, wifi dobrá. Ve wellness trochu chyběly křesla v odpočívárně při více lidech, ale to je detail.
5/5  
(Gabriela E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 3. 2019
Všechno v pořádku krásná příroda.
5/5  
(Martina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 3. 2019
Vše bylo perfektní. Není co vytknout.
5/5  
(Vladimíra T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 3. 2019
Hotel čistý, prostředí velmi příjemné, vstřícné chování personálu. Wellness super, večer taneční zábava, pobyt neměl chybu!
5/5  
(Miloslav T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 3. 2019
Vše bylo super, vše splněno na 100 procent.
4/5  
(Libuse Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 3. 2019
Ubytování bylo v pořádku, koupání v kádích úžasné, snídaně dobré, jen večeře by mohly méně připomínat závodní kantýnu.
5/5  
(Radovan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 3. 2019
Velká spokojenost,výborná strava i personál a skvělé wellness.
5/5  
(Marie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 2. 2019
Ano, vše co bylo na kupónů odpovídalo, strava trošku slabší, ale prostředí a personál to vynahradil.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet