• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v hotelu obklopeném čistou přírodou

Hotel Džbán *** najdete v romantickém prostředí okolní přírody v malebné lázeňské vesničce Karlova Studánka. Ubytování poskytuje ve dvou až pěti lůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení a TV.

Nechybí zde ani restaurace, kde se podává bohatá polopenze a kromě českých dobrot vás překvapí třeba i italská pizza. Ochutnat můžete výborné víno z Vinných sklepů Lechovice. Dvakrát týdně se zde konají večery s živou hudbou, takže o zábavu rozhodně nebude nouze.

Thermal Park stvořený pro relaxaci

Navštivte také hotelový sudový Thermal Park a dopřejte si uvolňující či pivní koupele. Ke koupelím se používá minerální voda z léčivého pramene Maxmilián, který pramení přímo v útrobách hotelu. Každý koupací sud s vířivkou má kapacitu 8 osob a teplotu příjemných 39 °C. Kromě toho najdete v Thermal Parku i saunu a ochlazovací káď.


Zajímavost: asi 20 m od hotelu najdete minerální pramen, který v létě stříká až do výšky 14 m a v zimě naopak zamrzá do ledové homole, která má na výšku až 13 m.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jiří M.)

Z kupónu vše dodrženo, v hotelu čistota, personál vstřícný, strava a wellness průměr. Snad výtka na účtování v restauraci. Námi v navštívených pobytech ve většině případech je již standardem v restauracích účtovat na pokoj a ne stále nosit sebou finanční hotovost.

Skvělé (Libuše U.)

Jedinou vadou na pobytu v Hotelu Džbán bylo nešťastně vyřešené umístění tzv. manželské postele v podkrovním mini pokoji. Postel byla z jedné strany naprosto nepřístupná :(. A to byl docela zásadní problém. Jídlo bylo chutné a bylo ho dost. Personál byl příjemný a ochotný.

Skvělé (Jaroslav Stejskal S.)

Byli jsme spokojeni, poskytnuté služby odpovídaly, personál hotelu byl vstřícný a pohodový.