Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Hotel Club

Hotel Club

Vranovská Ves 38, Vranovská Ves, 67151, Česká republika

Check In
do 10:30
Check Out
do 10:30
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Úplná
Parkování
Zdarma

O ubytování

Hotel Club leží v malé obci Vranovská Ves. Do historického centra Znojma se dostanete autem do 20 minut a Národní park Podyjí budete mít vzdálený 12 minut autem. Hotel má k dispozici celkem 90 lůžek v komfortně zařízených pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, televizí a připojením WiFi. Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici dětská cestovní postýlka.

Hotel má vlastní restauraci zaměřenou na klasickou českou kuchyni. Pochutnáte si i na specialitách ze srnčího, jeleního a kančího masa. Odpočinete si v hotelovém wellness se saunou a bazénem. V létě pak můžete využít venkovní zahradu s grilem, trampolínou a volejbalovým hřištěm. Hotel má uvnitř i společenskou místnost, kde si můžete zahrát kulečník.