Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Recenze a hodnocení: Hotel Berghof Tauplitzalm *** (Alpy)

4,7/5
(Celkem 7 hodnocení)Skvělé
Tauplitzalm, Rakousko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Veronika S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2023
Pobyt byl skvely. Uzasna lokalita, krasne vyhledy na Alpy a jezero, velice mily a prijemny personal. Co nas uplne ohromilo, byly vecere, ktere byly opravdu vynikajici - skvele jidlo, ktere dobre chutnalo a krasne vypadalo. Vecere se skladala ze 3 chodu (polevka, hlavni jidlo a dezert) a vse bylo opravdu moc dobre. Radi se sem podivame i v zime. Je dobre napsat do hotelu email predem, protoze potrebujete ciselny kod na zavoru, abyste se dostali po silnici az k hotelu.
4/5  
(Jiří V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2022
Celková spokojenost. vynikající kuchyně, personál velice příjemný. Doporučuji
5/5  
(Jiřina V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 9. 2022
V hotelu jsme strávili 5 nocí v červenci 2022, přijeli jsme se 2 malými dětmi a bylo to naše poprvé v Alpách. Hotel je na úžasném místě, výhledy na hory do všech stran, zeleno, naprosté ticho, jen z dálky kraví zvonce. Balzám na duši. Hotel je jednoduchý, ale vše vyvažuje místo, vstřícný a vždy usměvavý personál a dobré jídlo. Pokoj byl tichý, čistý, pohodlná postel, nová koupelna, dostatek teplé vody, voňavé měkké ručníky,spolehlivá wifi, vše funkční. Balkon před rekonstrukcí, ale renovace v hotelů myslím pokračují ve správném pořadí. Na rekonstrukci čeká také dětská hernička v suterénu, kde nebyly žádné hračky a celkově byl stav velmi neutěšeny. Jídlo v restauraci bylo dobré a bylo ho hodně, platí se pouze nápoje. Děti dostávali porci jídla blížící se dospělácké porci, přitom jsme za děti nic neplatili. Večeře se podává v 18/18:30 a je potřeba první den přijet tak, abyste se ještě najedli. Bohaté snídaně jsou mezi 7-10h. Pro příjezd k hoteluje potřeba zaplatit vjezd na Alskou cestu 13EUR za auto - jednorázový nebo zakoupit Summerclou card, kde je potom vjezd jednou denně zahrnuty. My kartu měli a díky ní si pobyt v Alpách opravdu užili, doporučuji. Dále je potřeba kontaktovat hotel před příjezdem a požádat o číselný kód k horní závoře, kam mohou už jen ubytovaní hosté.
5/5  
(Aleš K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2020
Prostředí příjemné, výborná strava, vstřícný personál. Ideální výchozí místo k pěším túrám do okolí, kde si každý přijde na své. Pro příjezd autem k hotelu je třeba získat z recepce kód k otevření závory nad veřejným parkovištěm nahoře na Tauplitzalmu.
4/5  
(Aleš K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2020
Prosté, ale příjemné prostředí hotelu, krásné okolí a výhledy, vstřícný personál, ideální jako základna pro túry do okolních hor. Výborná polopenze. Zahrnutý vláček ani saunu jsme nečerpali - jsou nabízené v denní době, kterou jsme raději využili na výlety do hor. Je třeba počítat s tím, že cesta k hotelu je po "Alpenstrasse", za niž se platí mýtné (12 EUR jednotlivý vjezd nebo 25 EUR třídenní, v popisu nebylo uvedeno). Po skončení pracovní doby obsluhy mýtnice jsou před branou k dispozici automaty na žetony. Z horního veřejného parkoviště na Tauplitzalmu pokračuje k hotelu dále cesta (cca 1,5 km) uzavřená závorou, k jejímuž otevření je třeba od hotelu získat číselný kód. Jinak jsme byli velmi spokojeni. Doporučili bychom zahrnout info o mýtném a následně i závoře na silnici k hotelu (viz výše) - my jsme vyřešili hladce telefonátem na recepci, jiní hosté ale měli jisté potíže - jak s koupí žetonů z automatu na mýtné, tak s průjezdem závorou k hotelu.
5/5  
(Jana B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 9. 2019
S pobytem jsme byli spokojeni, odpovídal popisu. Personál byl skvělý :) a jídlo také. Okolí je nádherné, hotel je na náhorní plošině uprostřed trasy, která vede okolo 6 alpských jezer - překrásné :). Jen by bylo potřeba doplnit, že k hotelu vede silnice, která je uzavřena závorou a k jejímu otevření je potřeba znát od hotelu číselný kód. My jsme se dostali přes závoru jen náhodou s právě projíždějícím autem shora.
5/5  
(Lenka E. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2019
Naprostá spokojenost. Jídlo super, prostředí i personál.

Právě v prodeji pro Hotel Berghof Tauplitzalm ***