Nezávazná poptávka

Aktuálně není k dispozici žádná aktivní nabídka pro tento hotel. Nevadí! Rádi Vám zašleme nabídku podobných hotelů ve stejné lokalitě. Stačí, když vyplníte formulář níže a zašleme Vám nabídku.


Odesláním žádosti souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených kontaktních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů


Grund Resort Golf and Ski

Grund Resort Golf and Ski

Mladé Buky 445, Mladé Buky, 54223, Česká republika

Check In
11:00
Check Out
11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
ZDARMA

O ubytování

Grund Resort Golf & Ski je designový hotel umístěn v Krkonoších a je vhodný jak pro rodinnou dovolenou tak pro ubytování v páru anebo pro služební cesty. Atraktivní poloha hotelu vybízí k aktivnímu odpočinku v podobě horské turistiky, vyjížďky na kole anebo romantické procházky. Hotel je také určen pro ty, kteří spíše preferují klid a odpočinek v přírodě či wellness centru. Celková kapacita je 28 luxusních apartmá a pokojů, které jsou rozděleny do tří typů: Superior DELUXE, Superior GRUND a Standard DOUBLE. Ze všech pokojů je krásný výhled do okolní krajiny anebo na golfové hřiště. V ceně ubytování je zahrnuto parkování vozů před hotelem, WiFi připojení a bohatá snídaně formou bufetu. Pro děti je připraven vnitřní i venkovní dětský koutek.

Dobré jídlo si vychutnáte v restauraci Grund Resort, kde se vaří dle tradičních receptů a z lokálních surovin. Restaurace je přístupná i veřejnosti z přilehlého okolí. Své tělo i mysl si uvolníte při detoxikačních procedurách, masážích a rituálech. Součástí hotelu je plavecký bazén s protiproudem, privátní vířivka, sauna, infrasauna a také odpočinková zóna.