Recenze a hodnocení: Grand Hotel *** Třebíč (Vysočina)

4,2/5
(Celkem 95 hodnocení)Skvělé
Třebíč, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,2/5

Personál

4,2

Interiér hotelu

3,9

Lokalita hotelu

4,2

Strava

4,1

Služby hotelu

4,2
4/5  
(Dalibor J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2022
Vše odpovídalo popisu v nabídce. Personál ochotný, příjemný.
4/5  
(Zdenka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2022
Hotel v poho,bazén super,jídlo dobré až na to že čekat na večeři hodinu když ji máte objednanou na určitý čas je prostě moc.
4/5  
(Radek K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2022
Pobyt v tomto hotelu byl moc pěkný, hotel i kolem hotelu čisto,uklizeno, pokoje taktéž. Hotelový bazén perfektní, voda teplá. Snídaně dostačující, večeře perfektní. Na jednu večeři jsme čekali po obědnání něco málo přes hodinu. Při poslední snídani jsme byli velmi naštvaný, bufer nebyl vůbec doplňován, až po dotazu, zda bude něco doplněno, se začalo něco dít. Jinak personálu, hlavně na recepci by neuškodilo trochu úsměvu.
2/5  
(Eva H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2022
I když jsme byli v hotelu v parném létě, v hotelu se v restauraci, na chodbách ... topilo! Chyběla klimatizace i lednička na pokoji. Pokoj byl celkem čistý, ale nevětraný, skromně zařízený, postele měly velmi tvrdé pérové matrace. První den nebyly snídaně bufetového typu doplňovány, náprava byla sjednána až druhý den až po následném upozornění. Večeře o dvou chodech se obden střídají z menu o 5 jídlech a ze slavnostní večeře se zákuskem. Jídla z menu jsou nezáživná některá i nedobrá. Personál v recepci byl milý a ochotný, v restauraci hodně unavený a spíše zmatený. Bazén v hotelu je příjemně teplý, přístupný skoro celý den.
4/5  
(Drahomíra Vykydalová V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2022
Pobyt se nam velmi libil strava vyborna sluzby hotelu na urovni
5/5  
(Jitka Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2022
100% spokojenost. Jídlo, bazénu, poloha... prostě vše.
4/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2022
Celou dobu jsem byl hýčkán, ale poslední noc byl v hotelu hrozný hluk. Nemohl jsem se vyspat a tato kańka zhatila celkový dojem.
4/5  
(Josef S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 5. 2022
Byli jsme spokojeni.Na obsazenost bazénu byl průhled z recepce což bylo praktické z důvodu omezené kapacity.
5/5  
(Petr O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 5. 2022
Ubytování odpovídající inzerci, na velmi dobré úrovni,personál ochotný a rád pomohl s informacemi. Typy na výlet byl v nabídce přehledný,možnosti byly jak uvnitř města tak i okolí. Krásný výlet na Dalešickou přehradu.
5/5  
(Jitka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 5. 2022
Hotel je starší ale je znát, že se obnovuje. Všude je čisto a vše funguje. Všechny slíbené služby jsme obdržely a byly jsme spokojeny. Personál byl velmi příjemný a ochotný, nejvíce ale musím vyzvednout kuchyni, v jídle byl velký výběr a jídlo perfektní, asi báječný kuchař. Děkujeme
4/5  
(Josef H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 5. 2022
Vše co bylo nabízeno, bylo splněno. Služby dobré, personál vstřícný.Snídaně v pořádku, večeře slabší. Bazén by potřeboval více péče.
5/5  
(Josef K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2022
prostředí výborné, odpovídá popisu, strava a wellness vynikající, personál příjemný.
4/5  
(Klára B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2022
Pobyt byl velmi příjemný,vše splnilo očekávání.
5/5  
(Vladimír O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 4. 2022
Přístup personálu perfektní, strava perfektní.Jediný nedostatek je stav pánské sprchy a WC u bazénu.
4/5  
(Irena N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2022
Vše bylo v pořádku.
3/5  
(Monika H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 3. 2022
Bohužel chápu, že hotel za to nemůže, ale prach a rámus z rozkopaného náměstí, že člověk nemohl ani okno otevřít. Bimbající hodiny v noci nenechají člověka vyspat. Chápu, že hotel potřebuje šetřit po covidu a teď ta rekonstrukce před hotelem, ale za mě už ne. Strava dobrá, personál též.
5/5  
(Jaroslav Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 2. 2022
Doporučuji. Bylo super.
5/5  
(Krasomila P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 1. 2022
Velice jsme byly spokojené s pobytem ( 4 ženské) :-). Ať se to týkalo recepce, obsluhy a jídla. Na to, že nás tam bylo 6 osob na tak velkém hotelu, nic nám nebylo odepřeno. Bazén a vířivka super
4/5  
(Blažena G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 11. 2021
Veškeré služby odpovídaly nabídce. Personál velmi vstřícný a příjemný.
4/5  
(Vlasta N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
S pobytem v hotelu jsme byli spokojeni a budeme na něj rádi vzpomínat. Ocenili jsme neomezený vstup do bazénu s teplou vodou.
4/5  
(Jana J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Cena odpovídá kvalitě. Jen pokoje mají velmi tenké stěny. Je slyšet i běžný hovor. Se všemi službami jsme byli spokojeni. I při kovidových opatřeních, bylo všechno v nejlepším pořádku. Personál byl velmi vstřícný.
5/5  
(Marcela J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 10. 2021
Pobyt byl velmi pěkný, vše odpovídalo kuponu. Personál a jídlo a bazén výborný. Doporučujeme projít památky Třebíče městskou věž, baziliku sv.Prokopa , židovskou obec se synagogou a židovský hřbitov.
4/5  
(Táňa P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 10. 2021
Pokoj odpovídal nabídce. Rozbité ovládání baterie, v hotelu celkově přetopeno, ale vzhledem pohybu v županu z bazénu, pochopitelné. Zbytečně přetopeno v jídelně.
4/5  
(Jana C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2021
Doporučuji, vlídný personál, chutná strava.
4/5  
(Milan R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 9. 2021
Vše bylo v pořádku, jen škoda totálně rozkopaného náměstí. Ráno v šest hodin hluk stavebních strojů pod oknem, ale za to hotel nemůže .
4/5  
(Stanislava Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2021
Se službami hotelu jsme byli spokojeni. Personál a strava byli na úrovni. Prostředí se nám líbilo, hlavně teplá voda v bazénu. Můžeme doporučit.
4/5  
(Vitězslav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2021
Vířivka vypuštěná, zvony na věži v noci budí. Bazén a okolí super, je co navštívit.
5/5  
(Věra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2021
Hotel má skvělou polohu na Karlově náměstí, škoda jen, že zrovna procházelo rekonstrukcí. Bylo z něj blízko na všechny okolní památky, jen coby kamenem dohodí, bazilika a židovská čtvrť byly naprosto úžasné a zařazení do seznamu památek UNESCO si po právu zaslouží. Personál hotelu byl milý a vstřícný, i když bylo poznatelné, zejména u večeře, že jich je při obsluze málo. Snídaně byly pestré, ze švédského stolu se dalo vybrat podle chuti, u večeří se stávalo, že na objednané nápoje se déle čekalo, právě z nedostatku personálu. Pokoje byly standardně vybavené, i když by potřebovaly omést pavučiny v rozích, také výhled na střechu hotelu a omšelou fasádu nebyl nijak oslňující, ale v postelích se příjemně spalo a polštář byl krásně naducaný. Jediný negativní poznatek máme hned na začátku pobytu, kdy jsme přijeli asi o hodinku dříve než je stanovený check in, a i když jsme nečekali, že nás už ubytují do pokojů, paní recepční s námi mohla aspoň již pořešit administrativní úkony, zkontrolovat očkování, sdělit informace o pobytu. Takhle nás odkázala na přesný čas 14:00 hod, kdy se u recepce shromáždilo mnoho přichodivších klientů a odbavování se pro nás velmi natáhlo.
4/5  
(František K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2021
Pěkný hotel v historickém centru Třebíče, s příjemným personálem, dobrou kuchyní a útulnými pokoji.
5/5  
(Ruzena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 8. 2021
Pobyt předčil očekávání, hotel na náměstí s restaurací a zahrádkou, pěkné prostory, pokoje vybavené, bazén s teplou vodou s neomezeným využitím. Vynikající jídlo, velké porce s výběrem předkrmu, hlavního jídla i dezertu. Obsluha byla velmi vstřícná, přátelská.
4/5  
(Jindra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2021
Prostředí hotelu bylo celkově pěkné. Bohužel jsme přijeli v období revitalizace náměstí, což nám každodenně spolehlivě zajistilo brzký budíček, pracovalo se většinou od 6.00 hodin. Jinak město je plné velmi významných památek, stojí za to si vše projít. Náš tip na výlet je do Jaroměřic nad Rokytnou na zámek nebo do Telče. Po výletu byla možnost využití bazénu s bublinami moc fajn.
5/5  
(Mohamad A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2021
Byli jsme velmi spokojeni.
4/5  
(Marie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 7. 2021
Hotel z doby socialismu se snaží a ubytování odpovídá ceně, Náš pokoj s výhledem na lepenkovou střechu trochu zklamal, a pak jsme nepochopili že topí na chodbě, když bylo horko, že jsme nemohli spát. Jídlo bylo v pořádku, s personálem jsme také byli spokojeni.Zákazníkům doporučuji, ať s návštěvou počkají až město Třebíč dokončí rekonstrukci náměstí před hotelem.
4/5  
(Broňa K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 7. 2021
Vše bylo v pořádku, jediné co by jsme vytkli byl naprosto nedýchatelný vzduch v jídelně.
5/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2020
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, hotel sice není nejmodernější, ale všude bylo čisto, personál velmi ochotný, jídlo chutné a v dostatečném množství. Doporučujeme.
5/5  
(MILOSLAVA M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2020
Líbilo, do tohoto hotelu jsme jeli po 3.
5/5  
(Lenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2020
Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kuponu, pokoje čisté, personál ochotný, na recepci nám byly podány veškeré informace, mohu doporučit Židovské městečko, památka zapsaná na seznam Unesco.
4/5  
(Stanislav H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2020
Prostředí hotelu a pobyt v hotelu odpovídal popisu. Spokojenost jak se stravováním tak i s hotelovým bazénem (příjemně teplá voda). Hotelové pokoje je třeba dovybavit klimatizací nebo jiným větráním, pokoj 209 nelze vyvětrat při rozpálené sousední ploché střeše.
5/5  
(Bohuslava S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2020
Pokoje byly hezké, prostorné, nechyběla malá lednička. Dcery byly nadšené vířivou vanou na pokoji (apartmán za příplatek). Bowling v pohodě i s občerstvením. Bazén v hotelu nám nevyhovoval - malý, moc lidí. Využili jsme proto Aquacentrum Laguna. Jídlo výborné, personál milý. Pobyt doporučuji.
5/5  
(Ludmila D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 7. 2020
vše bylo super
4/5  
(Diana D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2020
S pobytem v hotelu Grand v Třebíči jsme byli spokojeni, personál milý, vstřícný, ochotný. Strava byla vynikající, mohly jsme si vybírat ze 4 jídel. Bazén také vynikající. Jediná výtka hotelu, že na pokoji nebyla lednice, což v horkých letních dnech bylo opravdu špatné a zbytečně to snižuje spokojenost z pobytu.
5/5  
(jaroslava V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 6. 2020
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, výborný personál, všechny památky v Třebíči jsme absolvovali a moc se nám vše líbilo, vřele doporučujeme.
5/5  
(Milena Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 2. 2020
Velice se nám pobyt líbil
5/5  
(Miroslav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 11. 2019
Personál super, prostředí dobré, jídlo dobré a v dostatečném množství.
3/5  
(Jana Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 11. 2019
Prostředí hotelu dle mého neodpovídalo komfortu tří hvězdiček. Jídlo nebylo špatné. Personál příjemný, leč nepříjemnost nacházím v ochotě s připojením wifi, to na pokoji nebylo, jak na 1., tak na 2.patře, pouze v přízemí. Tento problém se tam neřeší! Sociální zázemí (protékal záchod, sprchový kout, za který by se hotel měl stydět (plíseň).
3/5  
(Katarína Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 11. 2019
Bohužel první den nefungovalo topení, i když jsme to víckrát říkali. Na druhý den jsme to řekli, tak alespoň jsme dostali konvektor. Připojení na WIFI taky nefungovalo. Jinak to bylo v pohodě.
4/5  
(František A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 11. 2019
Snad trochu chaos u večeře.
4/5  
(Eva L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 11. 2019
Pobyt odpovídal popisu, personál hotelu byl vstřícný. Pouze jídlo byloméně chutné než při minulém pobytu (patrně změna kuchaře).
4/5  
(Božena K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 10. 2019
Prostředí hotelu pěkné, pobyt popisu odpovídal, jídlo bylo chutné, velký výběr při snídani, děti si užily wellness. Personál hotelu vcelku ochotný.
5/5  
(Mária R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2019
Velmi spokojeni. Pokoje čisté a personál milý.

Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. Hotel odpovídal popisu a dostali jsme vše, co bylo uvedeno na voucheru. Personál (recepční i obsluha v restauraci u snídaní) byl moc milý, vycházeli nám ve všem vstříc. Pokoj byl v pořádku, jen bychom ocenili i pravidelný úklid. Skvělá je i poloha hotelu, nachází se kousek od nádraží, a přitom přímo v centru. Z toho, co jsme navštívili, můžeme doporučit Masarykovu vyhlídku, židovskou čtvrť, baziliku sv. Prokopa a také spoustu úžasných třebíčských kaváren.”

Celá recenze pobytu
Mé fotky z pobytu
Markéta Zuziaková - Obchodní tým
Osobně ověřeno: Březen 2022

Právě v prodeji pro Grand Hotel *** Třebíč

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet