Grand Hotel *** Třebíč

Grand Hotel *** Třebíč

Karlovo náměstí 5, Třebíč
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od lázní
10 m
Zastávka
1,5 km
Sjezdovka
2 km

O ubytování

Grand Hotel *** je zrekonstruovaný kongresový hotel v historickém centru Třebíče. Blízko to tedy budete mít ke všem památkám, nejen k těm UNESCO. Za vidění jednoznačně stojí komplex Bazilika sv. Prokopa-Valdštejnský zámek-předzámčí. Za zimními radovánkami se pak vydejte do Ski areálu Jalovec (13 km) nebo se projeďte po jedné z mnoha běžeckých stop.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 100 pokojů, které jsou převážně dvoulůžkové a mají možnost přistýlky. Každý pokoj má LCD televizi, sejf, WiFi připojení a vlastní koupelnu.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci Elipso si vychutnáte polopenzi, ale zajít si sem můžete i na kávu a dezert. Během svého pobytu budete moct ochutnat speciality mnoha světových kuchyní, ale hlavně té české.

Kde budete relaxovat?

Za báječným odpočinkem se vydejte do Relax Centra s bazén s protiproudem a masážními tryskami, saunou a vířivkou až pro sedm osob.

Něco navíc

Součástí hotelu je i bowling s několika dráhami. O zábavu tedy budete mít postaráno večer nebo během deštivých dní.

Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. Hotel odpovídal popisu a dostali jsme vše, co bylo uvedeno na voucheru. Personál (recepční i obsluha v restauraci u snídaní) byl moc milý, vycházeli nám ve všem vstříc. Pokoj byl v pořádku, jen bychom ocenili i pravidelný úklid. Skvělá je i poloha hotelu, nachází se kousek od nádraží, a přitom přímo v centru. Z toho, co jsme navštívili, můžeme doporučit Masarykovu vyhlídku, židovskou čtvrť, baziliku sv. Prokopa a také spoustu úžasných třebíčských kaváren.” Přečtěte si celou recenzi

Markéta Zuziaková - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Březnu 2022