Golf & Spa Resort Konopiště ****

Golf & Spa Resort Konopiště ****

Tvoršovice 27, Benešov
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 300 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Fitness
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od jezera
3 km
Zastávka
90 m
Sjezdovka
0,2 km

O ubytování

Jak již název napovídá, Golf & Spa Resort Konopiště **** najdete jen pár kilometrů (5 km) od slavného zámku Konopiště. Kromě pilného trénování odpalu na golfovém hřišti nebo relaxace ve wellness se zde zabavíte také nejrůznějšími výlety, ať už do přírody, nebo po památkách.

Návštěva zámku Konopiště je v tomto případě prakticky nezbytností, kromě šlechtického sídla si můžete prohlédnout i přilehlý zámecký park s Růžovou zahradou, botanickým skleníkem, přírodním amfiteátrem a Neptunovou kašnou. Zajímavých hradů a zámků ale najdete v okolí více, za návštěvu stojí například zámky Jemniště (16,6 km) a Vlašim (27 km) nebo hrad Český Šternberk (29 km). K některým dojedete i na kole, nedostatek cyklostezek totiž v této oblasti rozhodně nehrozí. Zajet si můžete třeba i k Jarkovickému rybníku (3,1 km), k rozhledně Drahoušek (22,2 km) nebo ke studánce u Neveklova (10,5 km).

Kdyby vám počasí nepřálo, udělejte si exkurzi do Muzea motocyklů Konopiště (6,9 km), Jawa muzea Konopiště (7 km) nebo Vojenského technického muzea Lešany (21 km). Můžete také podniknout výlet do Prahy (50 km), rovnou po cestě budete mít největší aquapark v České republice a třetí největší v Evropě, Aquapalace Praha (39 km). Vodní svět o ploše 9 150 m² s více než 1 km tobogánů či saunový svět s ceremoniály, římskými lázněmi a venkovní zónou bezpečně zaujmou i ty nejnáročnější návštěvníky.

Kde budete spát?

Golf & Spa Resort Konopiště **** se skládá z celkem 18 budov - Zámek, Forrest House, Creek House, Garden House, Steak House a Golf Houses, které dohromady nabídnou 135 komfortních pokojů. Všechny jsou zařízené v elegantním, historickém stylu a mají vlastní koupelnu s vanou či sprchovým koutem.

Dvoulůžkové pokoje jsou vybavené manželskou postelí nebo dvěma oddělenými jednolůžky, televizí a posezením (křesla či malá pohovka).

Třílůžkové pokoje nabízejí tři jednolůžkové postele, z nichž dvě mohou být spojené ve dvoulůžko. Ani zde nechybí televize a posezení.

Na čem si pochutnáte?

V zámecké restauraci se servírují bohaté snídaně formou bufetu, tříchodové obědy a večeře o třech chodech nebo formou švédských stolů. Těšit se můžete na speciality české i mezinárodní kuchyně s poctivými polévkami, vydatnými hlavními chody a výtečnými dezerty. V létě si jídlo vychutnáte na prostorné venkovní terase s výhledem na park a jamku č. 10.

Kde budete relaxovat?

Odpočinete si v hotelovém wellness centru a lázních, kde na vás čeká vnitřní a venkovní bazén, vířivka se slanou vodou, Kneippův chodník, sauna, parní kabina a solární louka k relaxaci. Svůj relaxační zážitek můžete doplnit některou z nabídky masáží nebo ozdravných a relaxačních procedur, jako jsou koupele, inhalace či zábaly. Místní ozdravné procedury pomáhají zejména lidem s kožními problémy či kardiorespiračním onemocněním. Součástí wellness centra je také posilovna, kde můžete náležitě rozproudit krev na běžeckém pásu, rotopedu či posilovacích strojích.

Něco navíc

Velkým lákadlem je v tomto resortu samozřejmě golf. K dispozici budete mít dvě osmnáctijamková hřiště, devítijamkový Public course a driving range na rozcvičení. Nechybí ani půjčovna golfového vybavení a pokud se chcete během dovolené opravdu někam posunout, doporučujeme zkusit individuální tréning se zkušeným instruktorem.