• Hotel je bezbariérový

  • Kouření povoleno

  • Platba kartou je možná

Krásný hotel rodinného typu s česky mluvícím personálem Gasthof Lublass leží 1 150 m n. m. a najdete ho v Národním parku Vysoké Taury, který je atraktivním místem pro dovolenou po celý rok.

Pokoje hotelu jsou vkusně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení a TV/SAT Některé pokoje mají trezor na uschování cenností a většina pokojů má balkon.

Součástí hotelu je i restaurace s domácí kuchyní, takže si můžete vychutnat české i tyrolské dobroty. Také je zde k dispozici pizzerie.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Martin B.)

Na izbe stoly a stoličky asi z čias komunismu, SKI bus už nefungoval - že mimo sezónu nechodí na to nás nik neupozornil, chýbala spoločenská miestnosť, nik sa neunúval ponúknuť ani len ukázať nám, kde je sauna, raňajky po celý pobyt stále stejné, pivo len fľaškové, personálu chýbala ústretovosť, zhovorčivosť, nevedeli poradiť.

Standard (Rudolf B.)

Nespokojen jsem byl hlavně z důvodů : nefunkční televize, nemožnost připojení na wifi, mizerných teplých jídel, podávaných k večeři, přelévání lahvových piv do štucků, chybějící možnost teplé snídaně, např. smažených vajíček nebo ohřátých párků. Co se týče ubytování, snese běžný standart v této cenové relaci. Pokud by se úměrně zvýšila cena souběžně s kvalitou stravování a poskytováním již zmíněných služeb, potom by to bylo ku prospěchu obou stran. S pozdravem Bárci

Vynikající (Viera S.)

Prostredie veľmi pekné, čistý, útulný penziónik. Rodinná atmosféra s veľmi dobrým jedlom. Majiteľ penziónu s veľkým zmyslom pre humor, ochotný a nápomocný. Vrelo odporúčame. Tipy na výlet: lyžovačka v Matrei - nádherné výhľady, krásne prostredie. Lyžovanie v Molltaler (ľadovec) - trošku väčšia vzdialenosť, ale málo ľudí a super lyžovanie :)