Recenze a hodnocení: Chata Seibert Zahrádky (Krkonoše)

4,4/5
(Celkem 9 hodnocení)Skvělé
Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

1/5  
(Michal K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 8. 2021
Prostředí chaty totální retro 70 let minulého století. Klasicky pro prezentaci nafoceny tři nejlepší pokoje, ovšem realita je "trochu" jiná. Nastěhovali nás (manželský pár) do třílůžkového pokoje s postelemi za sebou, žádné závěsy, žádný stůl, žádné obrazy na stěnách, 50 let starý nábytek. Jak uvádí, opravdu velmi účelně zařízený pokoj. Jediné co lze pochválit je čistota. Strava, snídaně formou švédského stolu v pohodě, na tom nelze nic pokazit. Ovšem o večeří s výběrem ze dvou chodů si nechte zdát. Tedy jestli se za první chod nepovažuje polévka (vývar) bez chuti. Druhý chod retro rizoto, uvařená rýže, zelenina z pytlíku (ta samá která byla v polévce) a v porci dva kousky nějakého masa, ovšem vše bohatě zasypáno strouhaným eidamem. Specialitu chaty vynikající a velmi oceňované moravské frgály, které se skvěle hodí k snídani i odpolední kávě jsme viděli pouze na prezentačních fotografiích. Můžete si však k odpolední kávě zakoupit komerčně vyráběné koláčky 3x3cm za 20,-/ks ovšem to pouze když máte štěstí, že obsluha místního baru funguje. Na kávu, nebo občerstvení během dne zapomeňte. Vrátili jsme se v 16 hodin z výletu, chalupa zamčená, nikde ani noha. Ještě že byl u klíče od pokoje ještě jeden klíč od hlavních dveří, což nám obsluha zapomněla říct. Co ale považuji za velké mínus, tak to že nelze platit kartou, ač je v prezentaci uvedeno že kartou platit lze. Na WiFi také zapomeňte, ta prostě nefunguje. Vše si vysvětluji tím, že se má chata Seibert údajně bourat a rekonstruovat, což nám řekl zdejší "barman". Možná proto už majitel věci moc neřeší...
5/5  
(Petr S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2021
Místo původně objednané boudy Seibert jsme po předchozí telefonické domluvě dostali boudu Svornost, která je pár metrů od Seibertu. Ubytování je pro nenáročné, ve stylu retro. Pán majitel s personálem velice milí a vstřícní. Večeře výborné, domácí kuchyň, nadlidské porce. Skvělý výchozí bod na túry.
5/5  
(Martina K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 7. 2021
Jen samá chvála.
4/5  
(Nataša K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2020
Pěkné. Vše bylo jak má být.
5/5  
(Emil V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 7. 2020
Okolnosti předčily očekávání, perfektní strava, perfektní kompletní personál, velmi vstřícné domácí prostředí, vše vynikající.
5/5  
(Lukáš L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2020
Ubytování, strava, prostředí, personál - vše naprosto úžasný.
5/5  
(Helena G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2020
Byli jsme spokojeni se službami, zvláště s vynikající polopenzí. Vstřícný personál, čisté prostředí, dobrá lokalita pro výlety.
5/5  
(Milan N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2019
Prostředí chaty pěkné, strava výborná díky kuchařce, přístup majitelů velice vstřícný a příjemný.
5/5  
(Eva P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2019
Naprostá spokojenost. Vstřícný personál.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet