Penzion Auróra Vendégház

Penzion Auróra Vendégház

Széchenyi u. 3., Hévíz
Maďarsko

Provozuje společnost:
MÓ-NA '96 Bt. IČ: 2006034151


+36 30 357 5330

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 5 000 Ft/noc - nutná domluva předem, ubytování se psem je možné pouze ve 2 pokojích.
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
u penzionu 3000 HUF/noc (omezená kapacita), nebo 400 HUF/hodina na 50 m vzdáleném parkovišti

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od jezera
0,2 km
Zastávka
0,3 km

O ubytování

Penzion Auróra Vendégház stojí v maďarském lázeňském městě Hévíz, jen 200 m od slavného termálního jezera. To je dokonce označované za největší přírodní jezero s léčivou vodou na světě a koupat se v něm můžete po celý rok, teplota vody totiž neklesá pod 22 °C. Náležitě odpočatí z termálních lázní se můžete projít po městě, uvidíte zde například architektonicky jedinečný Kostel svatého Ducha (500 m) nebo tradiční Farmářský trh (800 m), kde ochutnáte a nakoupíte ty nejlepší regionální lahůdky.

Na výlet si zajeďte třeba k Balatonu, do města Keszthely (6,7 km), kde na vás čeká krásný barokní palác Festetics s anglickým parkem, který si díky své velikosti a zdobnosti vysloužil přízvisko „maďarské Versailles“. Navštívit můžete i celou řadu zajímavých muzeí, včetně muzea panenek a muzea marcipánu, nebo Georgikon, první zemědělskou univerzitu v Evropě. Lákavou atrakcí je samozřejmě i samotný Balaton (neboli „maďarské moře“), na jehož břehu město Keszthely stojí. Užijte si den na pláži, vydejte se na projížďku lodí, nebo pokořte některou z okolních cyklostezek.

Kde budete spát?

Dvoulůžkové pokoje (Bodri, Café Creme, Shabby, Provence, Oriental, Tobac, Safari, Lovely, Caffee Paris, Azur, Monaco, Toscana, Baroque) měří 18-26 m² a mají vlastní koupelnu se sprchou. Některé pokoje umožňují přistýlku, jsou vhodné pro pobyt se psem nebo mají balkon. V každém pokoji najdete dvoulůžkovou postel, Smart televizi, WiFi připojení, klimatizaci, chladničku a fén.

Líbánkový apartmán je vhodný pro páry, neumožňuje přistýlku. Najdete jej ve 2. patře a měří 34 m². Apartmán má romantickou atmosféru a dokonalé pohodlí vám zaručí postel královských rozměrů a prostorná vana. Navíc má ještě samostatnou sprchu a fén, Smart televizi, klimatizaci, WiFi připojení a ledničku.

Luxusní apartmány (Superior King, Rodinný apartmán) jsou vhodné pro náročné hosty, větší skupiny a rodiny. Díky možnosti 2 přistýlek ubytují až 4 osoby. Samozřejmě nechybí vlastní koupelna se sprchou a fénem, klimatizace, WiFi připojení, Smart TV či chladnička, jeden z apartmánů má navíc 2 balkony.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci Hofbräu (100 m), která patří k penzionu, si pochutnáte na bavorské, maďarské a mezinárodní kuchyni. Každé ráno na vás bude čekat snídaně ve formě bufetu (8:00 - 11:00) se slaným i sladkým pečivem, cereáliemi, jogurty, máslem, džemy, uzeninami, sýry, zeleninou, vejci, párky a slaninou. Nechybí ani káva, kakao, čaj nebo džus.

Od 12:00 do 18:00 se servíruje obědové menu, které zahrnuje polévku, hlavní chod, salát a dezert. Obědová nabídka se obměňuje každý den. Na výběr samozřejmě máte i z klasického menu, z pestré nabídky pokrmů si potom můžete zvolit i večeři.

Kde budete relaxovat?

Luxusní odpočinek na vás čeká jen 200 m od penzionu, v Jezerních lázních Hévíz. Lázeňský komplex je zde vybudovaný přímo na termálním jezeře, odkud čerpá léčivou vodu a bahno. Své tělo oblažíte v termálním bazénu (35-36 °C), 2 sedacích bazénech (37 a 38 °C), zážitkovém bazénu (32-34 °C), 2 terapeutických bazénech ke cvičení (32-34 °C) a trakční koupeli (34,5 °C). Můžete se také rozmazlit některou z široké nabídky procedur, včetně masáží, bahenních zábalů a koupelí.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je v penzionu k zapůjčení dětská vanička, vysoká židlička a cestovní postýlka.