Recenze a hodnocení: Apartmány Belveder (Tatry)

4,3/5
(Celkem 3 hodnocení)Skvělé
Tatranská Lomnica, Slovenská republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Nadežda H. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2020
Prostredie hotela je moderné, čisté, jeho poloha výborná vzhľadom na rýchlu a bezproblémovú dopravu bez auta, hotel ponúka preukaz na zľavnenú dopravu. Wellnes úžasný v súkromí, pivný kúpeľ s pohárom piva uvoľní svaly a doplní sily na ďalšie krásne výlety vo V. Tatrách za každého počasia. Personál hotela bol ochotný, obzvlášť pri komunikácii pri objednávaní termínu ubytovania.
4/5  
(Pavel S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 8. 2020
Ubytování je nové, čisté, v centru blízko k turistickým trasám, restauracím a obchodům. Bohužel nás překvapilo pár věcí : snídani jsme měli v ceně poukazu, bohužel však neobsahovala žádné nápoje - káva ,čaj - což bývá standardem. Takže každé ráno 4 Eura za 2 kávy. Dále se nepodařilo ubytovateli za celý týden zajistit TATRY kartu, která umožňuje ubytovaným využívat slev na dopravu atd. Celkově hodnotím ubytování velmi dobře, ale po doladění detailů to bude ještě lepší.
4/5  
(Milan O. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2020
Prostředí hotelu je pěkné. Personál ochotný, vše na co jsme měli nárok bylo splněno. Jediné co chybělo, tak u snídaní chyběl jakýkoliv nápoj, chtělo by to alespoň čaj nebo bílou kávu. Toto jsme postrádali a ještě nikdy se nám to u jakéhokoliv pobytu nestalo.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet