Recenze a hodnocení: Apartmán Blatský Dvůr (Jižní Čechy)

4,6/5
(Celkem 5 hodnocení)Skvělé
Borkovice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(irena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2017
Ubytování na úrovni, dobře vybavená kuchyně apartmánu. Okolí moc hezké. Prostě Jižní Čechy. Výborné na chození i kola (na silnicích 3. třídy velmi malý provoz).
5/5  
(Radek T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2017
Prostředí hotelu odpovídalo popisu a já jsem byl opravdu spokojený jak s ubytováním, tak i s okolím. Nedaleko bylo plno rybníků na koupání, tak i možnosti výletů po okolí.
5/5  
(Jitka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 9. 2016
Plně spokojeni, včetně zápůjčky vodních kol (nejsme zrovna sportovci, ale bylo to moc prima i pro nás). Koupaliště/rybník 300 m od ubytování bylo čisté, uprostřed stromů, jen pár lidí. Ubytování odpovídalo fotu, bylo čisto, v kuchyni vše, co potřebuje průměrná hospodyňka. Televize také fungovala, v koupelně tekla teplá voda stále. My jsme jezdili po výletech, ale pokud budete chtít být ubytování na delší dobu, tak doporučuji apartmány s východem na dvorek, ať máte možnost večer posedět venku hned u bydlení a terásky.
4/5  
(Miloslava K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 6. 2016
Penzion pěkný, odpovídal popisu, malebné okolí.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet