• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Vydejte se na dovolenou do nádherných rakouských hor a ubytujte se ve Sporthotelu Annaberg který leží v nadmořscké výšce 976 m n. m. v centru města Annaberg bei Mariazell 150 km od českých hranic.

Hosté budou ubytováni v komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha nebo vana) a fénem. V hotelu je dále k dispozici vstupní hala s recepcí (8:00 - 20:00 hodin), terasa a úschovna lyží se sušákem na lyže. Pro děti je zde připraven dětský koutek a pokoj na hraní.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdeněk T.)

Příjemný hotel dostali jsme vše podle nabídky - jídlo dobré a dostatečně zvláště výborné večeře, nevídané bylo možnost balíčků z nabídek snídaně - personál příjemný. Máme elektrokola tak jsme projeli vše - pro obyčejné cyklisty je však Annaberg příliš vysoko ze všech stran.

Vynikající (milena P.)

Všechno v pořádku, odpovídající ceně.

Skvělé (Eva ?.)

Hotel Annaberg je určen pro méně náročnou klientelu a tomu odpovídala cena. Škoda, že nebyl v provozu bazén, děcka by si ho určitě užily. Sauny přišly po celodenním lyžování vhod. Strava by mohla být pestřejší. Příjemná byla konzumace alkoholu zdarma, s tím jsme se ještě nesetkali. Musíme pochválit personál z Polska, který byl pracovitý, milý a uctivý. Děkujeme :)