Recenze a hodnocení: Alpenhof Hotel *** (Alpy)

4,7/5
(Celkem 24 hodnocení)Skvělé
Steinhaus am Semmering, Rakousko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

5/5  
(Michaela F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 8. 2017
Prostředí hotelu bylo krásné, klidné. Strava byla vynikající a výběr jídel veliký. Bazén jsme využili jen jednou, byl o něj velký zájem, ale užili jsme si to. Český a slovenský personál byl profesionální, ochotný a moc milý. Užili jsme si jízdu lanovkou a nádherný výhled z rozhledny. Koupali jsme se v nádherně čistém jezírku nedaleko hotelu. Půl hodinky od hotelu jsme zhlédli nádhernou krápníkovou jeskyni Hermannshohle. Také jsme byli v natur parku Hohe Wand, kde je visutá, vyhlídková plošina, odkud je přenádherný výlet na okolí. Hotel a pobyt v této krásné krajině doporučuji.
5/5  
(Lenka J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 7. 2017
Alpenhof je velmi krásný, pokoje sice menší (s přistýlkou byl pokoj dost stísněný) ale byli jsme celý den venku takže nám to vůbec nevadilo. Jídlo bylo vždy vynikající, personál vždy usměvavý, velmi ochotný - nic nebyl problém. My byli velmi spokojeni, tento hotel rozhodně doporučujeme. Personál nám i poradil a doporučil trasy na výlety - mluví česky nebo slovensky, takže jsme si výborně porozuměli Na výlet doporučujeme Pinkenkogel, krásná trasa lesem, Hirschenkogel - můžete se nechat vyvézt lanovkou, krásná je také vyhlídka Doppelreiterwarte.Příroda nádherná, hotel a personál suprový a jídlo vynikající.
5/5  
(Jan J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 7. 2017
Hotel včetně personálu vynikající!!! Nádherné prostředí kolem hotelu i v něm. Bazén perfektní, strava a služby na nejvyšší úrovni. Uvažujeme o dalším pobytu v tomto hotelu, který je nádherně zasazen na svahu s vyhlídkou do dalekého okolí Vídeňských Alp. Pobyt v tomto hotelu doporučujeme svým známým. Ještě jednou díky personálu hotelu za jejich služby na nejvyšší úrovni.
4/5  
(Pavel K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 7. 2017
Pěkný hotel, který nabídne dobré zázemí pro výlety, ale moc si nedokážu představit tam být týden po celé dny. Na snídani i večeři byl velký výběr, takže si každý určitě najde to své. Československý personál a na čepu Budvar a Plzeň potěší.
5/5  
(Zdenka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 1. 2017
Hotel je rodinného charakteru, personál velmi příjemný, strava výborná, pro děti velké vyžití.
5/5  
(Ilona A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2016
S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Strava, wellness, ubytování vše odpovídalo popisu v nabídce.
5/5  
(Tereza T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 9. 2016
S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Krásné prostředí hotelu, klid, skvělá strava. Všeho byl naprostý dostatek. Velmi příjemný a ochotný personál. Relativně příznivé ceny nápojů. Obdrželi jsme vše, co bylo v nabídce. Vřele doporučuji všem, kteří hledají kvalitní služby za rozumné peníze.
5/5  
(Rudolf Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2016
Prostředí hotelu krásné, služby výborné, strava výborná, personál velmi ochotný a slušný. Jenom ubytování bylo v malém pokoji bez výhledu, hleděli jsme na stromy v lese a roh domu.
4/5  
(Bohuslav C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 8. 2016
Vše v pořádku.Pobyt odpovídal popisu mimo WIFI na pokojích-totální nepoužitelná tragedie. Na pokojích také schází centrální osvětlení pokoje. Personál ochotný. Pro návštěvu bezprostředního okolí hotelu stačí pobyt na tři noci.
5/5  
(Roman Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2016
Prostředí hotelu velmi příjemné a čisté, strava vynikající! Možnost využití velmi pěkného bazénu po dobu celého dne zdarma řadí tento náš pobyt za velmi pěkný a můžeme jen doporučit.
4/5  
(Renáta P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2016
Hezký hotel, pěkné okolí, personál milý, strava dobrá ale menší výběr.
5/5  
(Marina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2016
Hotel je velmi pěkný,personál milý,krásná příroda.
5/5  
(Libor L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 5. 2016
Prostředí hotelu dobré, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu.Strava i wellness výborné. Personál hotelu ochotný a zdvořilý. Byli jsme naprosto spokojeni.
4/5  
(Klára M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 1. 2016
Vše odpovídalo popisu.Prostředí hotelu příjemné.Co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi.Služby velmi dobré,personál velice příjemný a ochotný,strava výborná.
5/5  
(janiki B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 11. 2015
všechno v pořádku, komunikace bez problému, nemám zádné připomínky,
4/5  
(Vladimíra J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 6. 2015
Se službou Travelking jsme zatím spokojeni, ale pobyt proběhne až v srpnu, takže zatím s tímto hodnocením počkám.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet