Dopřejte si parádní dovolenou u moře v Chorvatsku. V letovisku Vodice na vás čeká ubytování v Hotelu Villa Radin *** s venkovním bazénem, lehátky a možností zapůjčení kol a Nordic Walking holí. V ceně jsou také snídaně formou bufetu.

O ubytování

Hotel Villa Radin **** najdete v chorvatském městečku Vodice, což je známé a velmi oblíbené letovisko Dalmácie (část Chorvatska). Hotel je situován přímo na pláži a jen pár metrů od moře. Blízko to budete mít také do centra městečka, barů, restaurací a kaváren. Za vidění stojí Čarićova věž, krásné kostely a také blízké ostrovy Prvić, Trijat, Žirje, Kaprije. Na výlet se vydejte do Národního parku Krka (25 km) či Kornati.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pokoji Superior, který má výhled na moře, pohodlné lůžko, LCD televizi, WiFi připojení, telefon, minibar, trezor, terasu s výhledem na moře a vlastní luxusní koupelnu. Vybrat si můžete i pokoj Deluxe, který je prostornější. Do těchto pokojů je možné umístit 1 přistýlku. Do pokoje Deluxe Plus je možné umístit až 2 přistýlky.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na snídaních a večeřích formou bufetu. Ochutnejte čerstvé ryby, místní kuchyni i lahodná vína. Součástí restaurace je terasa s výhledem do zahrady.

Kde budete relaxovat?

Za odpočinkem se vydejte k moři, anebo venkovnímu hotelovému bazénu, kde jsou k dispozici také lehátka.

Něco navíc

V hotelu vám rádi zapůjčí kola a Nordic Walking hole pro váš výlet.

Hotel Villa Radin ****

Grgura Ninskog 10 , Vodice
Chorvatsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek dle sezony

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Možnost procedur
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
9,6 km
Vzdálenost od moře
0,2 km

Tipy na výlet

Národní park Kornati Tip na výlet

Kornati je název pro skupinu 147 ostrovů a útesů různých tvarů a velikostí v jižní části Severní Dalmácie. Celé souostroví nese název podle největšího ostrova, kterým je Kornat. Většina, konkrétně 89 z Kornatských ostrovů, je součástí Národního parku Kornati. Území na ostrovech je poměrně nehostinné. Jedná se v podstatě o vápencová skaliska bez zdrojů sladkovodních pramenů.

Právě díky své neobyvatelnosti si zdejší jedinečná příroda stále uchovala svůj původní ráz. Povrch ostrovů je většinou holý. Ojedinělý porost tvoří převážně šalvěj a další byliny. Kornati jsou oblíbené především mezi jachtaři a výletníky na lodích. Slunný labyrint moře a ostrovů v kombinaci s nedotčenou přírodou jsou zkrátka nezapomenutelné. V kontrastu s nehostinností ostrovů je mořský život naopak velmi bohatý. Zdejší vody jsou plné ryb, hlavonožců a dalších vodních živočichů.

Na některých ostrovech lze spatřit pozůstatky římských sídel. Například v mělkém průlivu Mala Proversa mezi ostrovy Dugi otok a Katina jsou ve vodě dobře viditelné trosky veliké římské stavby z 1. století našeho letopočtu, která době Římanů stávala na pevnině.

Vstup do parku je přísně kontrolován a odvíjí se od měsíce návštěvy, velikosti lodě a počtu dní.

Informace o cenách vstupného naleznete zde.

Více informací
Národní park Krka
Vodice
Aquapark Dalmatia