Při správné dovolené u moře má být z ubytování slyšet šumění vln a k pláž na dohled. V chorvatském Hotelu Bonaca *** si navíc vychutnáte bohatou polopenzi včetně nápojů. Z Makarske s různorodými památkami, atrakcemi a událostmi, ale i pestrými turistickými službami a výbornými restauracemi se vám nebude chtít vracet domů.

O ubytování

Hotel Bonaca *** se nachází ve stínu borovic v klidné části města Makarska ve vzdálenosti pouze 70 m od moře. Do centra města dojdete během 15 minut po příjemné promenádě podél pobřeží. Jedná se o ideální místo pro ty, kteří chtějí sportovat, bavit se, relaxovat v lázních nebo si užít rodinnou dovolenou s dětmi. Nejznámější letovisko Dalmácie se nachází přímo na úpatí přírodního parku Biokovo, kam se můžete vydat za horskou turistikou či na nově otevřený skleněný chodník s nádhernými výhledy na Makarskou riviéru a ostrovy Brač a Hvar.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s balkonem, nebo francouzskými okny. Těšit se můžete na výhled na moře či na hory přírodního parku Biokovo. K vašemu pohodlí je pokoj vybaven klimatizací, LCD televizí, WiFi připojením, lednicí a vlastní koupelnou se sprchou a toaletními potřebami. Nechybí ani psací stůl se zrcadlem. Fén je možné zapůjčit na recepci.

Na čem si pochutnáte?

V přízemí hotelu je prostorná restaurace s terasou. V příjemné atmosféře zde ochutnáte tradiční chorvatskou i mezinárodní kuchyni. Na své si přijdou i vegetariáni a hosté s dietními požadavky. K jídlu si můžete vybírat ze široké nabídky vín. Ráno si vychutnáte bohatou bufetovou snídani. Přes den je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Večer se můžete těšit na servírované večeře s výběrem ze tří jídel. K polévce, hlavnímu chodu se salátem a dezertu dostanete také nápoj – víno, aperitiv nebo sodu. Během letní sezóny probíhají oblíbené večery s živou hudbou.

Kde budete relaxovat?

Den si můžete zpříjemnit masáží.

Něco navíc

Na hotelové recepci vám rádi domluví výlet lodí a doporučí další atrakce a restaurace. Nezapomeňte se také zeptat na aktuální kulturní události a slavnosti v okolí. Odpoledne doporučujeme nabrat síly na čilý noční život ve městě!

Hotel Bonaca ***

Hotel Bonaca ***

K.P.Krešimira IV 124 , Makarska
Chorvatsko

+385 21 616 441

hotelbonaca@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček je zdarma
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 2 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,6 km
Vzdálenost od moře
70 m
Zastávka
0,8 km
Aquapark
0,4 km