Pláž s pískem a azurovým mořem jen několik kroků od ubytování vás přivítá na istrijském poloostrově v městečku Medulin. Kromě výhody, že nebudete muset cestovat přes celé Chorvatsko, se do Hotelu Koral *** můžete těšit na snídaně a slevu na další konzumaci v hotelové restauraci. Vaše dítě do 7 let bude mít celý pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel Koral *** objevíte na pobřeží členitého a mělkého Medulinského zálivu jen 10 km od Puly, největšího města na severním chorvatském poloostrově Istrie. V původně rybářské osadě Medulin vás čeká perfektní letní relax.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém nebo rodinném pokoji se 4 lůžky (dle varianty). Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny klimatizací, televizí, telefonem, trezorem, WiFi a vlastní koupelnou se sprchou a fénem. Za příplatek si můžete užívat i pokoje s balkony orientovanými k třpytivému moři.

Na čem si pochutnáte?

Na snídaních si pochutnáte přímo v hotelové restauraci, případně na terase se slunečníky. Další restaurace s výbornou kuchyní jsou od hotelu vzdáleny jen 5 minut chůze.

Hotel Koral ***

Osipovica 13 , Medulin, Croatia
Chorvatsko

+38 599 210 1423

koralbooking@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 4 €/auto/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od moře
50 m
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Pula Tip na výlet

Chorvatské město Pula je největším městem poloostrova Istria a zároveň nejstarším městem východního pobřeží Jadranu. Pula je významným dopravním uzlem - z přístavu se dostanete například do Benátek a nachází se tu také mezinárodní letiště. Návštěvníky zaujme množství památek a staveb, kterým dominuje Amfiteátr (chorvatsky Arena). Kromě něj si můžete prohlédnout chrámy, vítězný oblouk a dvě divadla. Rušné turistické centrum nabízí různé kulturní vyžití, pohodu a klid si potom užijete na procházce po pobřeží nebo při posezení v útulných kavárničkách a tavernách.

Více informací
Amfiteátr Pula
Dinopark Funtana
Pazinská jeskyně