Navštivte oblíbenou Makarskou riviéru a ubytujte se v Apartmánech Ivan jen 500 metrů od moře s oblázkovou pláží. K dispozici jsou vybavené pokoje pro dva a apartmány až pro čtyři osoby. Přímo u apartmánů se nachází restaurace a využívat můžete také zahradu a gril.

Baška Voda Tip na výlet

Chorvatská obec Baška Voda leží v Dalmácii na úpatí pohoří Biokovo. Kromě výletů do přírodního parku a různých sportovních aktivit je tu možné vidět i zajímavé kulturní památky, kostelíky či muzea. Relaxovat můžete ve stínu borovicových lesů nebo se naopak opalovat u moře, například na krásné bílé štěrkové pláži Nikolina přímo v centru města. Podél pobřží Jadranského moře se potom po 10 km na jihovýchod dostanete do Makarské.

Krásné apartmány u moře

Apartmány Ivan nabízí krásnou dovolenou u moře na Makarské riviéře, konkrétně v letovisku Krvavica jen asi 500 metrů od oblázkové pláže.

Vybrat si můžete z dvoulůžkových pokojů a apartmánů až pro čtyři osoby. Pokoje jsou vybavené dvoulůžkem a přistýlkou pro další osobu, klimatizací, lednicí, vlastní koupelnou i balkónem. Apartmán se skládá z ložnice pro tři osoby a obývacího prostoru s gaučem, vybavenou kuchyní a balkónem. I zde je samozřejmostí čistá koupelna a balkón.

Stravování během dovolené je velmi variabilní. Po celou dobu můžete využívat kuchyni ve svém apartmánu nebo si objednat snídaně či polopenzi v restauraci Bistro Berlin v přízemí budovy.

Užívejte si v Chorvatsku u moře

K moři se dostanete přímou cestou podél místní silnice, nemůžete zabloudit. Pobřeží lemují pruhy borovic, v jejichž stínu se můžete schovat před přímým sluncem, k dispozici jsou tu i lavičky a pinková posezení. Pláž přímo sousedí s lodním přístavem, můžete se tak každý den rozhodnout, jestli vyrazíte za koupáním nebo na výlet na moře.

Neobjevené letovisko Krvavica

Díky své poloze mezi velkými letovisky Makarská a Baška Voda zůstává nenápadná Krvavica jednou z nejčistších a nejklidnějších částí Jadranu. Místní pláž má bezbariérový přístup a patří k těm tišším, kde to není přeplněné turisty. Pokud ale zatoužíte po rušné zábavě, stačí zajet jen kousek do Makarské a navštívit třeba Rybářskou noc nebo Letní karneval.

Apartments Ivan

Krvavica 80, Krvavica
Chorvatsko

+385 21 621 601

villaivankrvavica@gmail.com

Check in
od 12:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,5 km
Zastávka
0,8 km

Tipy na výlet