Navštivte oblíbenou Makarskou riviéru a ubytujte se v Apartmánech Ivan jen 500 metrů od moře s oblázkovou pláží. K dispozici jsou vybavené pokoje pro dva a apartmány až pro čtyři osoby. Přímo u apartmánů se nachází restaurace s českým personálem, využívat můžete také zahradu a gril.

Krásné apartmány a restaurace s českým personálem

Apartmány Ivan nabízí krásnou dovolenou u moře na Makarské riviéře, konkrétně v letovisku Krvavica jen asi 500 metrů od oblázkové pláže.

Vybrat si můžete z dvoulůžkových pokojů a apartmánů až pro čtyři osoby. Pokoje jsou vybavené dvoulůžkem a přistýlkou pro další osobu, klimatizací, lednicí, vlastní koupelnou i balkónem. Apartmán se skládá z ložnice pro tři osoby a obývacího prostoru s gaučem, vybavenou kuchyní a balkónem. I zde je samozřejmostí čistá koupelna a balkón.

Stravování během dovolené je velmi variabilní. Po celou dobu můžete využívat kuchyni ve svém apartmánu nebo si objednat snídaně či polopenzi v restauraci Bistro Berlin v přízemí budovy. Potěší vás, že provoz restaurace zajišťuje česky mluvící personál.

Užívejte si v Chorvatsku u moře

K moři se dostanete přímou cestou podél místní silnice, nemůžete zabloudit. Pobřeží lemují pruhy borovic, v jejichž stínu se můžete schovat před přímým sluncem, k dispozici jsou tu i lavičky a pinková posezení. Pláž přímo sousedí s lodním přístavem, můžete se tak každý den rozhodnout, jestli vyrazíte za koupáním nebo na výlet na moře.

Neobjevené letovisko Krvavica

Díky své poloze mezi velkými letovisky Makarská a Baška Voda zůstává nenápadná Krvavica jednou z nejčistších a nejklidnějších částí Jadranu. Místní pláž má bezbariérový přístup a patří k těm tišším, kde to není přeplněné turisty. Pokud ale zatoužíte po rušné zábavě, stačí zajet jen kousek do Makarské a navštívit třeba Rybářskou noc nebo Letní karneval.

Tipy na výlet

Baška Voda

Chorvatská obec Baška Voda leží v Dalmácii na úpatí pohoří Biokovo. Kromě výletů do přírodního parku a různých sportovních aktivit je tu možné vidět i zajímavé kulturní památky, kostelíky či muzea. Relaxovat můžete ve stínu borovicových lesů nebo se naopak opalovat u moře, například na krásné bílé štěrkové pláži Nikolina přímo v centru města. Podél pobřží Jadranského moře se potom po 10 km na jihovýchod dostanete do Makarské.

Makarska

Oblíbené chorvatské letovisko Makarská leží na pobřeží Jadranského moře a spadá do oblasti střední Dalmácie. Město je centrem Makarské riviéry a žije v něm asi 14 000 obyvatel. Nejen během letní sezóny je oblíbenou turistickou destinací. Charakteristická je pro něj dlouhá promenáda plná obchodníků a kavárniček, kde naplno nasajete dovolenkovou atmosféru. Kromě množství hotelů a soukromých apartmánů narazíte i na zachovalé náměstí, kde můžete obdivovat kostel z 18. století a františkánský klášter. Příroda obklopuje město ze všech stran, ať už je to přírodní park Biosovo nebo přístav, ze kterého je to trajektem jen kousek na ostrov Brač.

Split

Split je druhým největším městem v Chorvatsku a patří k nejslunnějším místům Evropy. Leží na východním pobřeží Jaderského moře na poloostrově v jižní části země, oblast Dalmácie. V současnosti má toto významné přístavní město přibližně 200 000 obyvatel a je oblíbenou turistickou destinací. Jedním z největších lákadel města je Diokleciánův palác, dnes zapsán i na seznamu UNESCO. Stavba byla zbudována na sklonku 3. století a pojmenována po zakladateli města, římském císaři Diokleciánovi. Na místě, kde bývalo císařovo mauzoleum, se dnes nachází Katedrála sv. Domnia. Zvonice katedrály slouží i jako vyhlídková věž. Ještě lepší výhled na město se však naskytne ze zalesněného vrchu Marjan tyčícího se nad městem. Nedaleko Splitu se pak nachází například i oblíbený Trogir, kam se snadno dostanete autem, autobusem či trajektem.

Apartments Ivan

Krvavica 80, Krvavica
Chorvatsko

+385 21 621 601

villaivankrvavica@gmail.com

Check in
od 12:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno